Fyll ut navn og epost for å motta info fra
Vestre Akers SK Jenter 10 år J2007

Besøk våre lagsider

16.10 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Lyn 2 -  
09.10 19:00 Dælenengen kunstg. 5er A B  
Grüner - Vestre Aker J10 2 -  
26.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Hasle-Løren 2 -  
25.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 1 - Nesøya 2 -  
18.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Skeid 4 -  
16.10 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Lyn 2 -  
09.10 19:00 Dælenengen kunstg. 5er A B  
Grüner - Vestre Aker J10 2 -  
26.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Hasle-Løren 2 -  
25.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 1 - Nesøya 2 -  
18.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Skeid 4 -  
18.09 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn - Vestre Aker J10 1 -  
12.09 19:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn 3 - Vestre Aker J10 2 -  
11.09 19:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 1 - Oppegård -  
04.09 19:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 1 - Nesøya 3 -  
04.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Grüner 2 -  
29.08 19:00 Ris ungdomsskole kunstgress 5er B B  
Ready 4 - Vestre Aker J10 2 -  
28.08 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn 5 - Vestre Aker J10 1 -  
21.08 19:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 1 - Kjelsås 2 -  
21.08 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Lille Tøyen -  
20.06 19:00 Årvoll hockey kg 5er B B  
Årvoll - Vestre Aker J10 2 -  
19.06 19:00 Vassbonn kunstgress 5er A B  
Kolbotn - Vestre Aker J10 1 -  
13.06 19:00 Nesøya kunstgress 5er A B  
Nesøya 2 - Vestre Aker J10 1 -  
13.06 19:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn 2 - Vestre Aker J10 2 -  
06.06 19:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 1 - Lyn -  
06.06 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Grüner -  
01.06 17:10 Løren kunstgress 5er C B  
Hasle-Løren 2 - Vestre Aker J10 2 -  
29.05 18:00 Østli 5er A B  
Oppegård - Vestre Aker J10 1 -  
24.05 19:00 Nesøya kunstgress 5er A B  
Nesøya 3 - Vestre Aker J10 1 -  
23.05 19:00 Nordre Åsen 2 kg 5er C B  
Skeid 4 - Vestre Aker J10 2 -  
18.05 19:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Lyn 3 -  
16.05 19:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 1 - Lyn 5 -  
09.05 18:00 Dælenengen kunstg. 5er A B  
Grüner 2 - Vestre Aker J10 2 -  
08.05 19:00 Kjelsåsmyra kunstg. 5er A B  
Kjelsås 2 - Vestre Aker J10 1 -  
02.05 19:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 1 - Kolbotn -  
02.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Ready 4 -  
25.04 18:00 Klosterenga 5er Grus A B  
Lille Tøyen - Vestre Aker J10 2 -  
18.04 19:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J10 2 - Årvoll -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products