Ullevål gutt tok tredje plass i Kaare Mortensen Guttebandycup

Ullevål gutt vant bronsefinalen mot Ullern Ready i Kaare Mortensen Guttebandycup på Solbergbanen i helgen.

Studiespesialisering med Toppidrett-Bandy etableres i Oslo.

Orienteringsmøte torsdag 25. januar kl. 1700 på Persbråten.

Seier i B-sluttspillet i KOSA natt cup for 2002 laget

Det var femten optimistiske og forventningsfulle spillere fra Ullevål Gutt som reiste fra Bergbanen fredag etter skolen for å delta i Kosa natt cup i Ørebro

Gutt 01 serverte drikke og oppmuntring på Fyllingen

Ullevål bandy (Bandystyret, A-laget og Gutt) gjorde en strålende innsats på Fyllingen drikkestasjon under dagens Holmenkollmarsj. Her er en tilbakemelding fra en Lyn-løper på Facebook:

Konnerud-Ullevål 0-3

Tones fine video fra jubelkamp i Drammen.

Kretslagsturnering Gutt 01

Fire spillere fra Ullevål Gutt 01 deltok på søndagens kretslagsturnering i Drammen. Etter tre forholdsvis jevne kamper der alle møtte alle, gikk Akershus av med seieren.

Tap 5-4 etter sudden death for guttelaget i NM finalen

Ullevål åpnet forrykende og ledet 3-0 etter 22 minutter. I annen omgang kom Mjøndalen mer med utlignet til 4-4 3 minutter før full tid.

Ullevåls guttelag klar for NM finale etter 9-4 mot Ready

Det ble en spennende kamp til det sto 4-4. Deretter var Ullevåls gutter sterkere og vant til slutt 9-4.

Seier 10-1 over Drammen i NM kvartfinale Gutt

Ullevåls guttelag vant 10-1 i NM kvartfinale over Drammen og er klare for semifinale NM Gutt. Søndag spiller samme laget junior NM kvartfinale mot Ullevål (96-98).

Seriemester i NM Elite Gutt for andre år på rad

Ullevål 99/00 ble seriemester NM Gutt Elite for andre år på rad. Seier 8-3 over Stabæk i seriefinalen

Besøk våre lagsider

26.02 20:30 Gressbanen B  
Ready 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 17 - 1  
24.02 15:00 Solbergelva B  
Solberg - Ullevål IL Gutt 15-16 år 6 - 0  
12.02 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Stabæk 5 - 4  
11.02 17:30 B  
Ullern Ready - Ullevål IL Gutt 15-16 år 0 - 6  
11.02 15:40 Solbergelva B  
Drammen 1 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 3 - 1  
26.02 20:30 Gressbanen B  
Ready 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 17 - 1  
24.02 15:00 Solbergelva B  
Solberg - Ullevål IL Gutt 15-16 år 6 - 0  
12.02 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Stabæk 5 - 4  
11.02 17:30 B  
Ullern Ready - Ullevål IL Gutt 15-16 år 0 - 6  
11.02 15:40 Solbergelva B  
Drammen 1 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 3 - 1  
10.02 18:55 Solbergelva H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Drammen 2 3 - 1  
10.02 17:40 Solbergelva B  
Stabæk - Ullevål IL Gutt 15-16 år 9 - 1  
10.02 14:45 Solbergelva B  
Solberg - Ullevål IL Gutt 15-16 år 2 - 3  
05.02 19:00 Hauger Kunstis B  
ØHIL/Høvik - Ullevål IL Gutt 15-16 år 3 - 2  
02.02 20:00 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Norge Damer 5 - 5  
02.02 19:00 Solbergelva B  
Solberg - Ullevål IL Gutt 15-16 år 1 - 0  
01.02 20:30 Bergbanen B  
Hauger Haslum - Ullevål IL Gutt 15-16 år 5 - 3  
29.01 19:00 Hauger Kunstis B  
Hauger Haslum - Ullevål IL Gutt 15-16 år 9 - 4  
24.01 20:00 Marienlyst Stadion B  
Drammen 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 5 - 2  
22.01 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Ready 5 - 2  
19.01 19:00 Hauger Kunstis B  
ØHIL/Høvik - Ullevål IL Gutt 15-16 år 6 - 4  
08.01 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Ready 2 4 - 5  
05.01 20:30 Stabekkbanen B  
Stabæk - Ullevål IL Gutt 15-16 år 12 - 1  
18.12 20:30 Stabekkbanen B  
Stabæk - Ullevål IL Gutt 15-16 år 7 - 5  
15.12 20:00 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Mjøndalen 2 - 4  
11.12 18:30 Gressbanen B  
Ready 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 5 - 1  
08.12 20:20 Marienlyst Stadion B  
Drammen - Ullevål IL Gutt 15-16 år 15 - 1  
04.12 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - ØHIL/Høvik 3 - 4  
03.12 10:00 NIH B  
Norge Damer - Ullevål IL Gutt 15-16 år 3 - 4  
01.12 20:00 Ullernbanen B  
Ullern - Ullevål IL Gutt 15-16 år 1 - 3  
30.11 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Drammen 2 0 - 10  
29.11 20:00 Stabekkbanen B  
Stabæk 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 11 - 4  
27.11 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Hauger/Haslum 4 - 4  
24.11 20:00 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Ready 0 - 5  
20.11 20:30 Gressbanen B  
Ready - Ullevål IL Gutt 15-16 år 10 - 0  
17.11 20:00 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - ØHIL/Høvik 2 - 8  
10.11 20:00 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Ready 2 2 - 0  
08.11 18:30 NIH B  
Ullern - Ullevål IL Gutt 15-16 år 4 - 0  
05.11 19:10 Berhn arena B  
Lidköping - Ullevål IL Gutt 15-16 år 3 - 4  
05.11 15:10 Berhn arena B  
Örebro - Ullevål IL Gutt 15-16 år 1 - 2  
05.11 07:10 Berhn arena B  
Helenelunds IK bandy - Ullevål IL Gutt 15-16 år 0 - 2  
04.11 18:30 Berhn arena B  
Ljusdal - Ullevål IL Gutt 15-16 år 5 - 3  
04.11 09:10 Berhn arena B  
Skirö - Ullevål IL Gutt 15-16 år 0 - 8  
03.11 22:10 Berhn arena B  
Karlstad - Ullevål IL Gutt 15-16 år 3 - 1  
31.10 20:30 Bergbanen B  
Ready - Ullevål IL Gutt 15-16 år 1 - 0  
26.10 20:20 Stabekkbanen B  
Drammen 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 5 - 0  
26.10 18:40 Stabekkbanen B  
Solberg - Ullevål IL Gutt 15-16 år 1 - 1  
26.10 17:00 Stabekkbanen B  
Ready 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 2 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian L 16 2
Aksel A 16 15 1
Aksel S. L 16 35
Alvin T 16 16
Anders Audun S 16 29 19
Andreas G 16 3
Anton S 16 36 12
Arman Ilkka N 16 4
Casper K 17 33
Erik Wildeng 16 28 10
Even L 17 27 2
Fredrik Hofgaard Moe 17 24
Hans Danielsen Ø 17 12
Harald B 17 17 1
Knut Titterud S 17 18
Linus K. Wallden 16 34 7
Markus Johan A 16 27 9
Mathias Riborg L 16 26 5
Mikkel H 16 13
Mons T 17 20 3
Noah H 17 22 4
Oscar Henrik Kirkebøen S 17 19 4
Sondre Myhre 16 16
Thomas Heimdal 16 31 2
Tobias Mikael E 16 2
Trygve J 16 5
Viljar H 16 6
Wilhelm Lundstrøm 16 29 3
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift