Studiespesialisering med Toppidrett-Bandy etableres i Oslo.

Orienteringsmøte torsdag 25. januar kl. 1700 på Persbråten.

Seier i B-sluttspillet i KOSA natt cup for 2002 laget

Det var femten optimistiske og forventningsfulle spillere fra Ullevål Gutt som reiste fra Bergbanen fredag etter skolen for å delta i Kosa natt cup i Ørebro

Gutt 01 serverte drikke og oppmuntring på Fyllingen

Ullevål bandy (Bandystyret, A-laget og Gutt) gjorde en strålende innsats på Fyllingen drikkestasjon under dagens Holmenkollmarsj. Her er en tilbakemelding fra en Lyn-løper på Facebook:

Konnerud-Ullevål 0-3

Tones fine video fra jubelkamp i Drammen.

Kretslagsturnering Gutt 01

Fire spillere fra Ullevål Gutt 01 deltok på søndagens kretslagsturnering i Drammen. Etter tre forholdsvis jevne kamper der alle møtte alle, gikk Akershus av med seieren.

Tap 5-4 etter sudden death for guttelaget i NM finalen

Ullevål åpnet forrykende og ledet 3-0 etter 22 minutter. I annen omgang kom Mjøndalen mer med utlignet til 4-4 3 minutter før full tid.

Ullevåls guttelag klar for NM finale etter 9-4 mot Ready

Det ble en spennende kamp til det sto 4-4. Deretter var Ullevåls gutter sterkere og vant til slutt 9-4.

Seier 10-1 over Drammen i NM kvartfinale Gutt

Ullevåls guttelag vant 10-1 i NM kvartfinale over Drammen og er klare for semifinale NM Gutt. Søndag spiller samme laget junior NM kvartfinale mot Ullevål (96-98).

Seriemester i NM Elite Gutt for andre år på rad

Ullevål 99/00 ble seriemester NM Gutt Elite for andre år på rad. Seier 8-3 over Stabæk i seriefinalen

Dramatisk bronsefinale U17 VM mellom Norge og Finland

Jesper Bergersen og Finland vant bronsefinalen 5-4 mot Norge i en "ryssare" av en match. 6 Ullevål spillere på banen.

Besøk våre lagsider

TOR
25.01
20:30-22:00
Bergbanen
LØR
27.01
16:30-18:00
Bergbanen
LØR
27.01
16:30-18:00
Bergbanen
24.01 20:00 Marienlyst Stadion B
Drammen 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år -
26.01 20:00 Solbergelva B
Solberg - Ullevål IL Gutt 15-16 år -
01.02 20:30 Bergbanen B
Hauger Haslum - Ullevål IL Gutt 15-16 år -
02.02 20:00 Bergbanen H
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Norge Damer -
05.02 19:00 Hauger Kunstis B
ØHIL/Høvik - Ullevål IL Gutt 15-16 år -
22.01 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Ready 5 - 2  
19.01 19:00 Hauger Kunstis B  
ØHIL/Høvik - Ullevål IL Gutt 15-16 år 6 - 4  
08.01 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Ready 2 4 - 5  
05.01 20:30 Stabekkbanen B  
Stabæk - Ullevål IL Gutt 15-16 år 12 - 1  
18.12 20:30 Stabekkbanen B  
Stabæk - Ullevål IL Gutt 15-16 år 7 - 5  
26.02 20:30 Gressbanen B  
Ready 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år -  
12.02 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Stabæk -  
05.02 19:00 Hauger Kunstis B  
ØHIL/Høvik - Ullevål IL Gutt 15-16 år -  
02.02 20:00 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Norge Damer -  
01.02 20:30 Bergbanen B  
Hauger Haslum - Ullevål IL Gutt 15-16 år -  
26.01 20:00 Solbergelva B  
Solberg - Ullevål IL Gutt 15-16 år -  
24.01 20:00 Marienlyst Stadion B  
Drammen 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år -  
22.01 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Ready 5 - 2  
19.01 19:00 Hauger Kunstis B  
ØHIL/Høvik - Ullevål IL Gutt 15-16 år 6 - 4  
08.01 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Ready 2 4 - 5  
05.01 20:30 Stabekkbanen B  
Stabæk - Ullevål IL Gutt 15-16 år 12 - 1  
18.12 20:30 Stabekkbanen B  
Stabæk - Ullevål IL Gutt 15-16 år 7 - 5  
15.12 20:00 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Mjøndalen 2 - 4  
11.12 18:30 Gressbanen B  
Ready 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 5 - 1  
08.12 20:20 Marienlyst Stadion B  
Drammen - Ullevål IL Gutt 15-16 år 15 - 1  
04.12 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - ØHIL/Høvik 3 - 4  
03.12 10:00 NIH B  
Norge Damer - Ullevål IL Gutt 15-16 år 3 - 4  
01.12 20:00 Ullernbanen B  
Ullern - Ullevål IL Gutt 15-16 år 1 - 3  
30.11 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Drammen 2 0 - 10  
29.11 20:00 Stabekkbanen B  
Stabæk 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 11 - 4  
27.11 20:30 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Hauger/Haslum 4 - 4  
24.11 20:00 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Ready 0 - 5  
20.11 20:30 Gressbanen B  
Ready - Ullevål IL Gutt 15-16 år 10 - 0  
17.11 20:00 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - ØHIL/Høvik 2 - 8  
10.11 20:00 Bergbanen H  
Ullevål IL Gutt 15-16 år - Ready 2 2 - 0  
08.11 18:30 NIH B  
Ullern - Ullevål IL Gutt 15-16 år 4 - 0  
05.11 19:10 Berhn arena B  
Lidköping - Ullevål IL Gutt 15-16 år 3 - 4  
05.11 15:10 Berhn arena B  
Örebro - Ullevål IL Gutt 15-16 år 1 - 2  
05.11 07:10 Berhn arena B  
Helenelunds IK bandy - Ullevål IL Gutt 15-16 år 0 - 2  
04.11 18:30 Berhn arena B  
Ljusdal - Ullevål IL Gutt 15-16 år 5 - 3  
04.11 09:10 Berhn arena B  
Skirö - Ullevål IL Gutt 15-16 år 0 - 8  
03.11 22:10 Berhn arena B  
Karlstad - Ullevål IL Gutt 15-16 år 3 - 1  
31.10 20:30 Bergbanen B  
Ready - Ullevål IL Gutt 15-16 år 1 - 0  
26.10 20:20 Stabekkbanen B  
Drammen 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 5 - 0  
26.10 18:40 Stabekkbanen B  
Solberg - Ullevål IL Gutt 15-16 år 1 - 1  
26.10 17:00 Stabekkbanen B  
Ready 2 - Ullevål IL Gutt 15-16 år 2 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian L 16 2
Aksel A 16 15 1
Aksel S. L 16 25
Alvin T 16 9
Anders Audun S 16 20 14
Andreas G 16 3
Anton S 16 24 7
Arman Ilkka N 16 3
Casper K 17 23
Erik Wildeng 16 19 8
Even L 17 19 2
Fredrik Hofgaard Moe 17 15
Hans Danielsen Ø 17 9
Harald B 17 11 1
Knut Titterud S 17 13
Linus K. Wallden 16 23 5
Markus Johan A 16 18 9
Mathias Riborg L 16 16 3
Mikkel H 16 11
Mons T 17 14 2
Noah H 17 14 3
Oscar Henrik Kirkebøen S 17 9 1
Sondre Myhre 16 14
Thomas Heimdal 16 21 2
Tobias Mikael E 16 2
Trygve J 16 4
Viljar H 16 6
Wilhelm Lundstrøm 16 18 2
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift