Besøk våre lagsider

MAN
13.08
17:45-18:45
Bygdøhus fotballbane
TOR
16.08
18:00-19:30
Bygdøy Skole kunstgress
21.08 18:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk G09 1 - Stabæk 6 -
22.08 18:00 Kalvøya 5er C B
Bærum - Huk G09 2 -
23.08 18:00 Hundsund kgb 2 5er A B
Snarøya 3 - Huk G09 3 -
28.08 18:00 Hundsund 1 5er A B
Snarøya - Huk G09 1 -
28.08 18:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk G09 2 - Ullern 7 -
21.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Vestli -  
19.06 18:00 Ris ungdomsskole kunstgress 7er 5er A B  
Ready 9 - Huk G09 1 -  
19.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Snarøya 5 -  
14.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Rommen -  
12.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Billingstad -  
17.10 17:00 Billingstad 5er A B  
Billingstad - Huk G09 1 -  
16.10 18:00 Rommen grus 5er A B  
Rommen - Huk G09 3 -  
16.10 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Snarøya 2 -  
11.10 18:00 Frem kgb 5er D B  
Stabæk - Huk G09 2 -  
11.10 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Frigg 6 -  
09.10 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Snarøya 4 -  
26.09 18:00 Valle Hovin gress 5er 2 B  
Vålerenga 5 - Huk G09 3 -  
25.09 18:00 Frem kgb 5er B B  
Stabæk 2 - Huk G09 1 -  
25.09 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Ullern 4 -  
19.09 18:30 Løren kunstgress 5er H B  
Hasle-Løren - Huk G09 3 -  
18.09 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Vålerenga 2 -  
17.09 18:30 Valle Hovin kunstgress 5er B B  
Vålerenga 3 - Huk G09 2 -  
13.09 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Romsås -  
11.09 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Frigg 5 -  
11.09 18:00 Nordjordet kg 5er A B  
Bygdø Monolitten 6 - Huk G09 1 -  
05.09 18:00 Kalvøya 5er C B  
Bærum 2 - Huk G09 3 -  
04.09 18:00 Frem kgb 5er D B  
Stabæk 5 - Huk G09 2 -  
04.09 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Ullern -  
30.08 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Stabæk 4 -  
28.08 18:00 Hundsund 1 5er A B  
Snarøya - Huk G09 1 -  
28.08 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Ullern 7 -  
23.08 18:00 Hundsund kgb 2 5er A B  
Snarøya 3 - Huk G09 3 -  
22.08 18:00 Kalvøya 5er C B  
Bærum - Huk G09 2 -  
21.08 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Stabæk 6 -  
21.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Vestli -  
19.06 18:00 Ris ungdomsskole kunstgress 7er 5er A B  
Ready 9 - Huk G09 1 -  
19.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Snarøya 5 -  
14.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Rommen -  
12.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Billingstad -  
12.06 18:00 Hundsund kgb 2 5er B B  
Snarøya 2 - Huk G09 2 -  
06.06 18:00 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg 6 - Huk G09 3 -  
05.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Stabæk -  
05.06 18:00 Hundsund kgb 2 5er B B  
Snarøya 4 - Huk G09 1 -  
01.06 18:30 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Stabæk 2 -  
31.05 18:00 Hullebergmyra kunstgress 5er D B  
Ullern 4 - Huk G09 2 -  
29.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Vålerenga 5 -  
24.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Hasle-Løren -  
23.05 18:00 Valle Hovin gress 5er 1 B  
Vålerenga 2 - Huk G09 1 -  
22.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Vålerenga 3 -  
18.05 18:30 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Bygdø Monolitten 6 -  
15.05 18:00 Humleby kunstgress 5er A B  
Romsås - Huk G09 3 -  
15.05 18:00 Tørteberg gress 5er A B  
Frigg 5 - Huk G09 2 -  
10.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Stabæk 5 -  
10.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Bærum 2 -  
08.05 18:00 Hullebergmyra kunstgress 5er A B  
Ullern - Huk G09 1 -  
01.05 18:00 Hullebergmyra kunstgress 5er C B  
Ullern 7 - Huk G09 2 -  
01.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Snarøya -  
30.04 18:30 Frem kgb 5er B B  
Stabæk 4 - Huk G09 3 -  
27.04 18:30 Frem kgb 5er A B  
Stabæk 6 - Huk G09 1 -  
26.04 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Snarøya 3 -  
24.04 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Bærum -  
18.04 18:00 Rommen grus 5er A B  
Vestli - Huk G09 3 -  
17.04 18:00 Hundsund kgb 2 5er A B  
Snarøya 5 - Huk G09 2 -  
17.04 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Ready 9 -  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift