Besøk våre lagsider

22.08 18:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk G09 3 - Bærums Verk Hauger 6 -
24.08 18:00 Humleby kunstgress 5er A B
Romsås 2 - Huk G09 1 -
29.08 18:00 Nordre Åsen hockey KG 5er A B
Skeid - Huk G09 2 -
31.08 18:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk G09 1 - Heming 8 -
05.09 17:00 Bygdøhus fotballbane H
Huk G09 2 - Vålerenga 3 -
23.06 18:00 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg 9 - Huk G09 3 -  
15.06 17:00 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg 8 - Huk G09 1 -  
13.06 18:00 Valle Hovin gress 5er B B  
Vålerenga 6 - Huk G09 3 -  
09.06 18:30 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Ullern -  
07.06 18:30 Bygdøy Skole kunstgress H  
Huk G09 1 - Haugerud -  
19.10 18:00 Bygdøhus fotballbane H  
Huk G09 1 - Frigg 8 -  
19.10 17:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Vålerenga 6 -  
10.10 18:00 Haugerud kunstgress 5er A B  
Haugerud - Huk G09 1 -  
09.10 18:30 Ullern kunstgress 2 5er D B  
Ullern - Huk G09 3 -  
09.10 18:30 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Ullern 4 -  
29.09 18:30 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn - Huk G09 2 -  
29.09 18:30 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Lyn 4 -  
26.09 18:00 Bygdøhus fotballbane H  
Huk G09 1 - Hasle-Løren 5 -  
21.09 17:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Heming 4 -  
19.09 18:00 Ullern kunstgress 2 5er A B  
Ullern 7 - Huk G09 1 -  
18.09 18:00 Heming kg 5er B B  
Heming 5 - Huk G09 3 -  
12.09 18:00 Bygdøhus fotballbane H  
Huk G09 1 - Vestli -  
11.09 18:00 Voksen grus 5er A B  
Vestre Aker - Huk G09 2 -  
05.09 18:00 Nordre Åsen hockey KG 5er B B  
Skeid 2 - Huk G09 3 -  
05.09 17:00 Bygdøhus fotballbane H  
Huk G09 2 - Vålerenga 3 -  
31.08 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Heming 8 -  
29.08 18:00 Nordre Åsen hockey KG 5er A B  
Skeid - Huk G09 2 -  
24.08 18:00 Humleby kunstgress 5er A B  
Romsås 2 - Huk G09 1 -  
22.08 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Bærums Verk Hauger 6 -  
23.06 18:00 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg 9 - Huk G09 3 -  
15.06 17:00 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg 8 - Huk G09 1 -  
13.06 18:00 Valle Hovin gress 5er B B  
Vålerenga 6 - Huk G09 3 -  
09.06 18:30 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Ullern -  
07.06 18:30 Bygdøy Skole kunstgress H  
Huk G09 1 - Haugerud -  
06.06 17:00 Hullebergmyra kunstgress 5er D B  
Ullern 4 - Huk G09 2 -  
02.06 18:30 Kringsjå kunstg. 2 5er B B  
Lyn 4 - Huk G09 3 -  
01.06 17:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 2 - Lyn -  
31.05 18:30 Løren kunstgress 5er B B  
Hasle-Løren 5 - Huk G09 1 -  
25.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Heming 5 -  
25.05 17:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 1 - Ullern 7 -  
22.05 17:00 Heming kg 5er A B  
Heming 4 - Huk G09 2 -  
16.05 17:00 Bygdøhus fotballbane H  
Huk G09 2 - Vestre Aker -  
15.05 18:00 Rommen grus 5er B B  
Vestli - Huk G09 1 -  
11.05 17:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Skeid 2 -  
08.05 18:00 Valle Hovin gress 5er A B  
Vålerenga 3 - Huk G09 2 -  
05.05 18:00 Heming kg 5er B B  
Heming 8 - Huk G09 1 -  
04.05 18:00 Bygdøhus fotballbane H  
Huk G09 2 - Skeid -  
27.04 18:00 Gommerud kunst 5er B B  
Bærums Verk Hauger 6 - Huk G09 3 -  
27.04 18:00 Bygdøhus fotballbane H  
Huk G09 1 - Romsås 2 -  
23.04 16:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G09 3 - Frigg 9 -  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products