Besøk våre lagsider

ONS
20.09
18:30-20:00
Bygdøhus fotballbane A
26.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk J07 1 - Bygdø Monolitten -
28.09 17:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk J08 2 - Bygdø Monolitten 3 -
09.10 17:00 Røa Zinober 5er B
Røa 2 - Huk J07 1 -
12.10 17:00 Røa kunstgress 2 5er A B
Røa 5 - Huk J08 2 -
17.10 18:00 Bygdøhus fotballbane H
Huk J08 2 - Frem-31 -
21.09 18:00 Voksen grus 5er A B  
Vestre Aker - Huk J08 2 -  
19.09 19:00 Ris ungdomsskole kunstgress 5er B B  
Ready - Huk J07 1 -  
12.09 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Lyn 2 -  
11.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Frigg 2 -  
05.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Røa 5 -  
17.10 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Ullern 2 -  
17.10 18:00 Bygdøhus fotballbane H  
Huk J08 2 - Frem-31 -  
12.10 17:00 Røa kunstgress 2 5er A B  
Røa 5 - Huk J08 2 -  
09.10 17:00 Røa Zinober 5er B  
Røa 2 - Huk J07 1 -  
28.09 17:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Bygdø Monolitten 3 -  
26.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Bygdø Monolitten -  
21.09 18:00 Voksen grus 5er A B  
Vestre Aker - Huk J08 2 -  
19.09 19:00 Ris ungdomsskole kunstgress 5er B B  
Ready - Huk J07 1 -  
12.09 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Lyn 2 -  
11.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Frigg 2 -  
05.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Røa 5 -  
05.09 17:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Røa 2 -  
31.08 18:00 Haslum kunstgress 5er B B  
Haslum 2 - Huk J08 2 -  
28.08 19:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 2 - Huk J07 1 -  
24.08 18:00 Bjølsenfeltet 5er A B  
Koll 2 - Huk J08 2 -  
21.08 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Heming -  
20.06 18:00 Heming kg 5er A B  
Heming - Huk J08 2 -  
19.06 19:00 Bjølsenfeltet 5er A B  
Try - Huk J07 1 -  
13.06 17:00 Frem kgb 5er B B  
Frem-31 - Huk J08 2 -  
12.06 19:00 Hullebergmyra kunstgress 5er C B  
Ullern 2 - Huk J07 1 -  
06.06 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Røa 2 -  
06.06 17:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Røa 5 -  
01.06 18:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 3 - Huk J08 2 -  
29.05 19:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten - Huk J07 1 -  
23.05 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Ready -  
23.05 18:00 Bygdøhus fotballbane H  
Huk J08 2 - Vestre Aker -  
18.05 19:00 Tørteberg gress 5er A B  
Frigg 2 - Huk J07 1 -  
18.05 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er B B  
Lyn 2 - Huk J08 2 -  
10.05 19:00 Røa Zinober 5er B  
Røa 5 - Huk J07 1 -  
08.05 18:00 Røa Zinober 5er B  
Røa 2 - Huk J08 2 -  
04.05 17:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Haslum 2 -  
02.05 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Bygdø Monolitten 2 -  
25.04 17:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Koll 2 -  
24.04 19:00 Heming kg 5er A B  
Heming - Huk J07 1 -  
18.04 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Try -  
18.04 17:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Heming -  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products