Besøk våre lagsider

24.10 18:30 Skudenes kunstgress A B  
SUIL #1 - Kopervik Jenter 11 år 5 - 2  
22.10 13:00 Åsebøen EMS 4 B  
Haugar #2 - Kopervik Jenter 11 år -  
04.10 17:30 Åsebøen Minigress B  
Haugar #1 - Kopervik Jenter 11 år -  
26.09 17:15 Ferkingstad Kunstgress A B  
Ferkingstad IL #1 - Kopervik Jenter 11 år 1 - 13  
23.09 17:00 Ferkingstad Kunstgress B-1 B  
SUIL #1 - Kopervik Jenter 11 år 3 - 3  
24.10 18:30 Skudenes kunstgress A B  
SUIL #1 - Kopervik Jenter 11 år 5 - 2  
22.10 13:00 Åsebøen EMS 4 B  
Haugar #2 - Kopervik Jenter 11 år -  
04.10 17:30 Åsebøen Minigress B  
Haugar #1 - Kopervik Jenter 11 år -  
26.09 17:15 Ferkingstad Kunstgress A B  
Ferkingstad IL #1 - Kopervik Jenter 11 år 1 - 13  
23.09 17:00 Ferkingstad Kunstgress B-1 B  
SUIL #1 - Kopervik Jenter 11 år 3 - 3  
23.09 15:30 Ferkingstad Kunstgress A-1 B  
Åkra #1 - Kopervik Jenter 11 år 2 - 1  
23.09 14:00 Ferkingstad Kunstgress A-1 H  
Kopervik Jenter 11 år - Bokn IL #8 1 - 1  
20.09 18:30 Åsebøen Minigress B  
Falkeid #1 - Kopervik Jenter 11 år -  
12.09 17:15 Avaldsnes B  
Avaldsnes #1 - Kopervik Jenter 11 år 5 - 3  
04.09 17:15 Åsebøen Minigress H  
Kopervik Jenter 11 år - Åkra #1 6 - 1  
27.08 15:45 Gla Gris Cup H  
Kopervik Jenter 11 år - SUIL #2 4 - 5  
27.08 14:15 Gla Gris Cup, Åsebøen H  
Kopervik Jenter 11 år - Kopervik Jenter 2005 (1) 2 - 9  
23.08 17:30 Åsebøen Minigress B  
Stegaberg IL #1 - Kopervik Jenter 11 år -  
18.06 12:30 Voss Cup 08 B  
Eidsvåg - Kopervik Jenter 11 år 3 - 1  
17.06 14:00 Voss Cup 27 B  
Mathopen Girls 10/11 - Kopervik Jenter 11 år 0 - 8  
17.06 10:30 Voss Cup 31 B  
Bjørgum J12 - Kopervik Jenter 11 år 6 - 2  
17.06 08:30 Voss Cup 29 B  
Sotra Supernova Jupiter - Kopervik Jenter 11 år 7 - 0  
14.06 18:30 Åsebøen Minigress B  
SUIL #1 - Kopervik Jenter 11 år 4 - 3  
08.06 18:00 Veslefrikkveien B  
Haugar #2 - Kopervik Jenter 11 år -  
24.05 17:30 Åsebøen Minigress B  
Ferkingstad IL #1 - Kopervik Jenter 11 år 1 - 11  
16.05 18:00 Falkeid Kunstgras A H  
Kopervik Jenter 11 år - Falkeid #1 12 - 1  
10.05 18:30 Åsebøen Minigress H  
Kopervik Jenter 11 år - Avaldsnes #1 8 - 9  
03.05 18:00 Åkra Løkke Nord B  
Åkra #1 - Kopervik Jenter 11 år 3 - 5  
26.04 18:30 Åsebøen Minigress H  
Kopervik Jenter 11 år - Torvastad #1 6 - 5  
18.04 17:00 B  
Stegaberg IL #1 - Kopervik Jenter 11 år 7 - 4  
22.03 17:00 Torvastad 4A (Kunstgras) B  
Torvastad #2 - Kopervik Jenter 11 år 4 - 2  
11.03 17:00 Storhall Cup 4 B  
Torvastad #1 - Kopervik Jenter 11 år 2 - 0  
11.03 16:00 Storhall Cup 3 B  
Stegaberg IL #2 - Kopervik Jenter 11 år 1 - 3  
11.03 15:00 Storhall Cup 3 B  
Nord J-2006-1 - Kopervik Jenter 11 år 4 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Camilla V 11 1
Emily H 11 4 2
Emma A 11 4
Frida T H 11 4
Haide N 11 4
Helena W 11 4 1
Ingjerd S 11 1
Kristine S 11 4
Linda Isabel S 11 4
Magdalena A 11 1
Maria Simonsen M 11 4
Melinda Hauge O 11 3
Tina Jørgensen V 11 4
Vilde V. G 11 4
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift