Besøk våre lagsider

TOR
19.10
18:00-19:15
Bogafjell kunstgressbane EF
24.10 00:00 B
Randaberg 3 - Bogafjell Idrettslag G11-5 -
24.10 18:00 B
Ålgård 4 - Bogafjell Idrettslag G11-3 -
24.10 18:00 B
Forus og Gausel 3 - Bogafjell Idrettslag G11-1 -
24.10 18:00 H
Bogafjell Idrettslag G11-4 - Randaberg 1 -
17.10 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-1 - Klepp 2 -  
17.10 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-5 - Rosseland 2 -  
17.10 18:00 B  
Rosseland 1 - Bogafjell Idrettslag G11-4 -  
17.10 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-3 - Sandnes Ulf 5 -  
03.10 18:00 B  
Ålgård 3 - Bogafjell Idrettslag G11-2 -  
24.10 18:00 B  
Ålgård 4 - Bogafjell Idrettslag G11-3 -  
24.10 18:00 B  
Forus og Gausel 3 - Bogafjell Idrettslag G11-1 -  
24.10 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-4 - Randaberg 1 -  
24.10 00:00 B  
Randaberg 3 - Bogafjell Idrettslag G11-5 -  
17.10 18:00 B  
Rosseland 1 - Bogafjell Idrettslag G11-4 -  
17.10 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-3 - Sandnes Ulf 5 -  
17.10 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-1 - Klepp 2 -  
17.10 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-5 - Rosseland 2 -  
03.10 18:00 B  
Ålgård 3 - Bogafjell Idrettslag G11-2 -  
03.10 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-5 - Sandnes Ulf 1 -  
03.10 18:00 B  
Hinna 1 - Bogafjell Idrettslag G11-1 -  
03.10 18:00 B  
Våganes 1 - Bogafjell Idrettslag G11-4 -  
03.10 17:00 B  
Riska 1 - Bogafjell Idrettslag G11-3 -  
26.09 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-1 - Sola 1 -  
26.09 18:00 B  
Forus og Gausel 1 - Bogafjell Idrettslag G11-5 -  
26.09 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-4 - Sola 3 -  
26.09 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-3 - Klepp 1 -  
26.09 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-2 - Riska 2 -  
20.09 18:00 B  
Høle 1 - Bogafjell Idrettslag G11-2 -  
19.09 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-5 - Vaulen 1 -  
19.09 18:00 B  
Voll 2 - Bogafjell Idrettslag G11-1 -  
19.09 18:00 B  
Havdur 1 - Bogafjell Idrettslag G11-3 -  
19.09 18:00 B  
Madla 1 - Bogafjell Idrettslag G11-4 -  
12.09 18:00 B  
Vidar 2 - Bogafjell Idrettslag G11-5 -  
12.09 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-1 - Ganddal 3 -  
12.09 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-2 - Lura 1 -  
12.09 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-3 - Hana 1 -  
12.09 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-4 - Viking 1 -  
05.09 18:00 B  
Vaulen 2 - Bogafjell Idrettslag G11-1 -  
05.09 18:00 B  
Hana 2 - Bogafjell Idrettslag G11-2 -  
05.09 18:00 B  
Sunde 1 - Bogafjell Idrettslag G11-4 -  
05.09 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-5 - Sandved 1 -  
05.09 17:15 B  
Bryne 2 - Bogafjell Idrettslag G11-3 -  
29.08 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-2 - Sandnes Ulf 2 -  
29.08 18:00 B  
Viking 3 - Bogafjell Idrettslag G11-5 -  
29.08 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-4 - Egersunds 1 -  
22.08 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-5 - Egersunds 2 -  
22.08 18:00 B  
Austrått 2 - Bogafjell Idrettslag G11-2 -  
22.08 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-1 - Lura 2 -  
22.08 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-3 - Austrått 1 -  
22.08 18:00 B  
Vidar 3 - Bogafjell Idrettslag G11-4 -  
22.08 17:00 Bogafjell H  
Bogafjell Idrettslag Gutter 11 år - Lura IL G2006 4 - 10  
13.06 18:00 B  
Randaberg 1 - Bogafjell Idrettslag G11-4 -  
13.06 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-3 - Ålgård 4 -  
13.06 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-5 - Randaberg 3 -  
13.06 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-2 - Ålgård 3 -  
13.06 17:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-1 - Forus og Gausel 3 -  
06.06 18:00 B  
Rosseland 2 - Bogafjell Idrettslag G11-5 -  
06.06 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-4 - Rosseland 1 -  
06.06 18:00 B  
Klepp 2 - Bogafjell Idrettslag G11-1 -  
06.06 17:00 B  
Riska 2 - Bogafjell Idrettslag G11-2 -  
06.06 17:00 B  
Sandnes Ulf 5 - Bogafjell Idrettslag G11-3 -  
30.05 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-2 - Høle 1 -  
30.05 18:00 B  
Sandnes Ulf 1 - Bogafjell Idrettslag G11-5 -  
30.05 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-3 - Riska 1 -  
30.05 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-4 - Våganes 1 -  
30.05 17:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-1 - Hinna 1 -  
23.05 18:00 B  
Lura 1 - Bogafjell Idrettslag G11-2 -  
23.05 18:00 B  
Sola 3 - Bogafjell Idrettslag G11-4 -  
23.05 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-5 - Forus og Gausel 1 -  
23.05 18:00 B  
Klepp 1 - Bogafjell Idrettslag G11-3 -  
23.05 18:00 B  
Sola 1 - Bogafjell Idrettslag G11-1 -  
16.05 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-2 - Hana 2 -  
16.05 18:00 B  
Vaulen 1 - Bogafjell Idrettslag G11-5 -  
16.05 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-3 - Havdur 1 -  
16.05 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-4 - Madla 1 -  
16.05 17:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-1 - Voll 2 -  
09.05 19:00 B  
Viking 1 - Bogafjell Idrettslag G11-4 -  
09.05 18:00 B  
Hana 1 - Bogafjell Idrettslag G11-3 -  
09.05 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-5 - Vidar 2 -  
09.05 17:00 B  
Sandnes Ulf 2 - Bogafjell Idrettslag G11-2 -  
09.05 17:00 B  
Ganddal 3 - Bogafjell Idrettslag G11-1 -  
02.05 19:30 B  
Sandved 1 - Bogafjell Idrettslag G11-5 -  
02.05 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-2 - Austrått 2 -  
02.05 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-4 - Sunde 1 -  
02.05 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-3 - Bryne 2 -  
02.05 17:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-1 - Vaulen 2 -  
25.04 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-5 - Viking 3 -  
25.04 18:00 B  
Egersunds 1 - Bogafjell Idrettslag G11-4 -  
18.04 18:00 B  
Lura 2 - Bogafjell Idrettslag G11-1 -  
18.04 18:00 B  
Egersunds 2 - Bogafjell Idrettslag G11-5 -  
18.04 18:00 H  
Bogafjell Idrettslag G11-4 - Vidar 3 -  
18.04 18:00 B  
Austrått 1 - Bogafjell Idrettslag G11-3 -  
18.04 17:00 Bogafjell H  
Bogafjell Idrettslag Gutter 11 år - Lura IL G2006 5 - 15  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products