Besøk våre lagsider

02.05 18:30 Manstad KG 7er B B
Lervik Hvit - Gresvik G11-3 Rød -
03.05 17:30 Trondalen Kunstgress 7`er A H
Gresvik G11-2 Hvit - Kråkerøy City -
04.05 17:30 Trondalen 7`er B H
Gresvik G11-1 Blå - Trolldalen Hvit -
08.05 17:30 Trondalen 7`er B H
Gresvik G11-1 Blå - Kråkerøy Blå -
09.05 18:30 Lunde barneskole KG 7er B
Trolldalen Blå - Gresvik G11-2 Hvit -
27.04 17:30 Trondalen 7`er A H  
Gresvik G11-3 Rød - Kråkerøy Hvit -  
25.04 18:30 Kurland KG 7er Nord B  
Sarpsborg FK Hvit - Gresvik G11-2 Hvit -  
24.04 18:30 Begby KG 7er A B  
Begby Rød - Gresvik G11-1 Blå -  
28.09 17:30 Kråkerøy st 2 7er A B  
Kråkerøy Rød - Gresvik G11-2 Hvit -  
26.09 18:30 Saltnes kunstgressbane B  
Saltnes - Gresvik G11-1 Blå -  
26.09 17:30 Kongsten trf. 7er A B  
Kongsten - Gresvik G11-3 Rød -  
18.09 18:45 Trondalen Kunstgress 7`er B H  
Gresvik G11-2 Hvit - Greåker Rød -  
18.09 17:30 Trondalen Kunstgress 7`er A H  
Gresvik G11-1 Blå - Trosvik Blå -  
18.09 17:30 Trondalen Kunstgress 7`er B H  
Gresvik G11-3 Rød - Skogstrand -  
14.09 17:30 Råde Ipl 3 7er B B  
Råde Blå - Gresvik G11-1 Blå -  
12.09 18:30 Asmaløy KG 7er B B  
Hvaler - Gresvik G11-3 Rød -  
11.09 17:30 Sandbakken KG 7er A B  
Borgen Brun - Gresvik G11-2 Hvit -  
07.09 17:30 Trondalen Kunstgress 7`er B H  
Gresvik G11-3 Rød - Råde Rød -  
04.09 18:45 Trondalen Kunstgress 7`er B H  
Gresvik G11-2 Hvit - Trolldalen Blå -  
04.09 17:30 Trondalen Kunstgress 7`er A H  
Gresvik G11-1 Blå - Lisleby Gul -  
29.08 18:30 Lisleby KG 7er A B  
Lisleby Grønn - Gresvik G11-3 Rød -  
29.08 17:00 Kråkerøy st 2 7er B B  
Kråkerøy Blå - Gresvik G11-1 Blå -  
28.08 18:15 Kråkerøy st 2 7er B B  
Kråkerøy City - Gresvik G11-2 Hvit -  
24.08 18:30 Lunde barneskole KG 7er B  
Trolldalen Hvit - Gresvik G11-1 Blå -  
22.08 17:30 Trondalen 7`er A H  
Gresvik G11-3 Rød - Lervik Hvit -  
21.08 17:30 Trondalen Kunstgress 7`er B H  
Gresvik G11-2 Hvit - Sarpsborg FK Hvit -  
19.06 17:30 Trondalen 7`er B H  
Gresvik G11-2 Hvit - Kvik Halden Grønn -  
13.06 18:30 Kråkerøy st 2 7er A B  
Kråkerøy Hvit - Gresvik G11-3 Rød -  
12.06 18:30 Trondalen 7`er B H  
Gresvik G11-1 Blå - Begby Rød -  
08.06 17:30 Trondalen 7`er B H  
Gresvik G11-3 Rød - Kongsten -  
07.06 17:30 Trondalen 7`er A H  
Gresvik G11-1 Blå - Saltnes -  
05.06 19:30 Trosvikbanen 7er B B  
Trosvik Lilla - Gresvik G11-2 Hvit -  
01.06 18:30 Skogstrand KG 7er A B  
Skogstrand - Gresvik G11-3 Rød -  
31.05 19:30 Trosvikbanen 7er B B  
Trosvik Blå - Gresvik G11-1 Blå -  
29.05 17:30 Trondalen 7`er B H  
Gresvik G11-2 Hvit - Kråkerøy Rød -  
23.05 18:45 Moa syd 7-er B  
Greåker Rød - Gresvik G11-2 Hvit -  
22.05 17:30 Trondalen 7`er A H  
Gresvik G11-3 Rød - Hvaler -  
22.05 17:30 Trondalen 7`er B H  
Gresvik G11-1 Blå - Råde Blå -  
16.05 17:30 Råde Ipl 3 7er B B  
Råde Rød - Gresvik G11-3 Rød -  
15.05 18:30 Lisleby KG 7er A B  
Lisleby Gul - Gresvik G11-1 Blå -  
15.05 17:30 Trondalen 7`er B H  
Gresvik G11-2 Hvit - Borgen Brun -  
11.05 17:30 Trondalen 7`er A H  
Gresvik G11-3 Rød - Lisleby Grønn -  
09.05 18:30 Lunde barneskole KG 7er B  
Trolldalen Blå - Gresvik G11-2 Hvit -  
08.05 17:30 Trondalen 7`er B H  
Gresvik G11-1 Blå - Kråkerøy Blå -  
04.05 17:30 Trondalen 7`er B H  
Gresvik G11-1 Blå - Trolldalen Hvit -  
03.05 17:30 Trondalen Kunstgress 7`er A H  
Gresvik G11-2 Hvit - Kråkerøy City -  
02.05 18:30 Manstad KG 7er B B  
Lervik Hvit - Gresvik G11-3 Rød -  
27.04 17:30 Trondalen 7`er A H  
Gresvik G11-3 Rød - Kråkerøy Hvit -  
25.04 18:30 Kurland KG 7er Nord B  
Sarpsborg FK Hvit - Gresvik G11-2 Hvit -  
24.04 18:30 Begby KG 7er A B  
Begby Rød - Gresvik G11-1 Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products