Besøk våre lagsider

MAN
20.11
20:30-22:00
Bygdøhus fotballbane
TOR
23.11
20:30-22:00
Bygdøhus fotballbane
13.10 20:15 Rustad kunstgress B  
Rufus - Huk Menn Senior A 2 - 5  
04.10 19:30 Bygdøhus fotballbane H  
Huk Menn Senior A - Nordstrand 3 2 - 4  
29.09 20:15 Abildsø kunstgress B  
Østerdølenes - Huk Menn Senior A 8 - 3  
15.09 20:15 Gressbanen kunstgress B  
Ready 3 - Huk Menn Senior A 6 - 1  
08.09 20:15 Risenga kunstgress B  
Frisk Asker - Huk Menn Senior A 6 - 0  
13.10 20:15 Rustad kunstgress B  
Rufus - Huk Menn Senior A 2 - 5  
04.10 19:30 Bygdøhus fotballbane H  
Huk Menn Senior A - Nordstrand 3 2 - 4  
29.09 20:15 Abildsø kunstgress B  
Østerdølenes - Huk Menn Senior A 8 - 3  
15.09 20:15 Gressbanen kunstgress B  
Ready 3 - Huk Menn Senior A 6 - 1  
08.09 20:15 Risenga kunstgress B  
Frisk Asker - Huk Menn Senior A 6 - 0  
01.09 20:15 Bygdøhus fotballbane H  
Huk Menn Senior A - Frigg 5 3 - 3  
22.08 20:15 Korsvoll kunstgress B  
Korsvoll 3 - Huk Menn Senior A 3 - 0  
18.08 20:15 Bygdøhus fotballbane H  
Huk Menn Senior A - Gøy-Nor 2 11 - 2  
11.08 18:30 Furuset Match B  
Alna - Huk Menn Senior A 7 - 2  
28.06 20:15 Bygdøhus fotballbane H  
Huk Menn Senior A - Grüner 3 4 - 4  
21.06 20:30 Bygdøhus fotballbane H  
Huk Menn Senior A - Rufus 2 - 1  
16.06 20:15 Hallager kunstgress B  
Nordstrand 3 - Huk Menn Senior A 4 - 3  
08.06 20:15 Bygdøhus fotballbane H  
Huk Menn Senior A - Østerdølenes 3 - 5  
22.05 20:30 Bygdøhus fotballbane H  
Huk Menn Senior A - Ready 3 2 - 3  
19.05 20:15 Bygdøhus fotballbane H  
Huk Menn Senior A - Frisk Asker 0 - 6  
11.05 20:15 Marienlyst kunstgress B  
Frigg 5 - Huk Menn Senior A 3 - 3  
03.05 20:30 Bygdøhus fotballbane H  
Huk Menn Senior A - Korsvoll 3 5 - 4  
28.04 20:15 Abildsø kunstgress B  
Gøy-Nor 2 - Huk Menn Senior A 1 - 1  
21.04 20:15 Bygdøhus fotballbane H  
Huk Menn Senior A - Alna 1 - 2  
07.04 20:15 Dælenengen kunstgress B  
Grüner 3 - Huk Menn Senior A 3 - 2  
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift