Bilder av jentene på HUK 05/06

Besøk våre lagsider

23.08 19:10 Bygdøhus fotballbane B H
Huk J05 1 - Røa -
23.08 19:10 Nordre Åsen 2 kg 7er/9er A B
Skeid - Huk J06 1 -
30.08 19:05 Marienlyst kunstgress 9er/7er A B
Frigg - Huk J05 1 -
30.08 19:10 Bygdøhus fotballbane B H
Huk J06 1 - Holmen -
05.09 18:00 Korsvoll kunstgress 7er B
Korsvoll 2 - Huk J06 1 -
21.06 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J06 1 - Lyn 5 -  
20.06 19:10 Kringsjå kunstg. 2 7er A B  
Koll 2 - Huk J05 1 -  
14.06 19:10 Frem kgb 7er A B  
Stabæk - Huk J05 1 -  
14.06 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J06 1 - Røa 6 -  
07.06 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J05 1 - Bygdø Monolitten 2 -  
18.10 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J05 1 - Stabæk -  
11.10 19:10 Ferd stadion 9er/7er B (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten 2 - Huk J05 1 -  
28.09 18:00 Røa kunstgress 2 9/7er A B  
Røa 6 - Huk J06 1 -  
27.09 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J05 1 - Skeid 2 -  
20.09 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J05 1 - Lommedalen 3 -  
14.09 19:10 Grefsen skole 7er B  
Kjelsås - Huk J06 1 -  
13.09 19:10 Heming kg 7er B  
Heming 2 - Huk J05 1 -  
06.09 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J05 1 - Øvrevoll Hosle 2 -  
05.09 18:00 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll 2 - Huk J06 1 -  
30.08 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J06 1 - Holmen -  
30.08 19:05 Marienlyst kunstgress 9er/7er A B  
Frigg - Huk J05 1 -  
23.08 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J05 1 - Røa -  
23.08 19:10 Nordre Åsen 2 kg 7er/9er A B  
Skeid - Huk J06 1 -  
21.06 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J06 1 - Lyn 5 -  
20.06 19:10 Kringsjå kunstg. 2 7er A B  
Koll 2 - Huk J05 1 -  
14.06 19:10 Frem kgb 7er A B  
Stabæk - Huk J05 1 -  
14.06 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J06 1 - Røa 6 -  
07.06 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J05 1 - Bygdø Monolitten 2 -  
31.05 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J06 1 - Kjelsås -  
31.05 19:10 Nordre Åsen 2 kg 7er/9er B B  
Skeid 2 - Huk J05 1 -  
25.05 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J06 1 - Korsvoll 2 -  
24.05 19:10 Helset kunstgr. 9er/7er A B  
Lommedalen 3 - Huk J05 1 -  
18.05 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J05 1 - Heming 2 -  
16.05 19:10 Holmen gress 7er B B  
Holmen - Huk J06 1 -  
10.05 19:10 Jarmyra 7er B B  
Øvrevoll Hosle 2 - Huk J05 1 -  
10.05 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J06 1 - Skeid -  
04.05 17:35 Kringsjå kunstg. 3 7er A B  
Lyn 5 - Huk J06 1 -  
03.05 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J05 1 - Frigg -  
26.04 19:05 Røa kunstgress 2 9/7er B B  
Røa - Huk J05 1 -  
19.04 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk J05 1 - Koll 2 -  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products