Besøk våre lagsider

ONS
22.08
17:30-18:30
Bygdøhus fotballbane
20.08 19:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk G08 1 - Vålerenga 2 -
23.08 19:00 Hundsund 1 5er A B
Snarøya - Huk G08 2 -
27.08 19:00 Hundejordet kg 5er C B
Nordstrand 6 - Huk G08 1 -
28.08 18:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk G08 3 - Vålerenga -
30.08 19:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk G08 2 - Lommedalen -
21.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 2 - Haslum 8 -  
21.06 18:00 Løren kunstgress 5er A B  
Hasle-Løren - Huk G08 1 -  
14.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 2 - Jutul 3 -  
07.06 19:00 Lommedalen kg nedre 5er A B  
Lommedalen 6 - Huk G08 2 -  
04.06 19:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn 4 - Huk G08 1 -  
20.10 14:00 Skuisletta gress 5er A B  
Jutul 3 - Huk G08 2 -  
11.10 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 2 - Lommedalen 6 -  
09.10 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 1 - Høybr/Stovn 4 -  
08.10 19:00 Hundejordet kg 5er C B  
Nordstrand 6 - Huk G08 3 -  
27.09 18:00 Kalvøya 5er A B  
Bærum 4 - Huk G08 2 -  
25.09 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 3 - Vålerenga 2 -  
24.09 18:00 Valle Hovin gress 5er 1 B  
Vålerenga - Huk G08 1 -  
20.09 19:00 Frem kgb 5er A B  
Frem-31 - Huk G08 2 -  
17.09 19:00 Løren kunstgress 5er A B  
Hasle-Løren - Huk G08 3 -  
13.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 2 - Haslum -  
11.09 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 3 - Huk -  
11.09 18:00 Bygdøhus fotballbane A B  
Huk 3 - Huk G08 1 -  
05.09 19:00 Nordjordet kg 5er A B  
Bygdø Monolitten - Huk G08 2 -  
03.09 19:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn 4 - Huk G08 3 -  
30.08 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 2 - Lommedalen -  
28.08 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 3 - Vålerenga -  
27.08 19:00 Hundejordet kg 5er C B  
Nordstrand 6 - Huk G08 1 -  
23.08 19:00 Hundsund 1 5er A B  
Snarøya - Huk G08 2 -  
20.08 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 1 - Vålerenga 2 -  
21.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 2 - Haslum 8 -  
21.06 18:00 Løren kunstgress 5er A B  
Hasle-Løren - Huk G08 1 -  
14.06 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 2 - Jutul 3 -  
07.06 19:00 Lommedalen kg nedre 5er A B  
Lommedalen 6 - Huk G08 2 -  
04.06 19:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn 4 - Huk G08 1 -  
04.06 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 3 - Nordstrand 6 -  
29.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 2 - Bærum 4 -  
28.05 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 1 - Vålerenga -  
28.05 19:00 Valle Hovin gress 5er 1 B  
Vålerenga 2 - Huk G08 3 -  
24.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 2 - Frem-31 -  
22.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 3 - Hasle-Løren -  
15.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 1 - Huk 3 -  
15.05 18:00 Haslum kunstgress 5er D B  
Haslum - Huk G08 2 -  
15.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A B  
Huk - Huk G08 3 -  
10.05 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 2 - Bygdø Monolitten -  
08.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 3 - Høybr/Stovn 4 -  
03.05 19:00 Lommedalen kg nedre 5er A B  
Lommedalen - Huk G08 2 -  
30.04 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 1 - Nordstrand 6 -  
30.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A B  
Vålerenga - Huk G08 3 -  
26.04 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 2 - Snarøya -  
23.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A B  
Vålerenga 2 - Huk G08 1 -  
19.04 19:00 Haslum kunstgress 5er D B  
Haslum 8 - Huk G08 2 -  
16.04 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G08 1 - Hasle-Løren -  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift