Besøk våre lagsider

TIR
22.05
14:30-16:00
Bygdøhus fotballbane
TOR
24.05
19:00-20:00
Bygdøhus fotballbane A
28.05 19:00 Ferd stadion 7er D (Bygdøy) B
Bygdø Monolitten 2 - Huk G06 1 -
04.06 19:10 Nesøya kunstgress 7er A B
Nesøya 2 - Huk G06 1 -
11.06 19:10 Bygdøhus fotballbane A H
Huk G06 1 - Asker 5 -
18.06 19:10 Bygdøhus fotballbane A H
Huk G06 1 - Haslum 5 -
20.08 19:00 Lommedalen kg øvre 9er B B
Lommedalen 2 - Huk G06 1 -
22.05 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Vollen 2 -  
14.05 19:10 Haslum kunstgress 7er B B  
Haslum 2 - Huk G06 1 -  
07.05 19:10 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Asker 2 -  
03.05 19:10 Risenga kunstgress 7er B B  
Frisk Asker - Huk G06 1 -  
23.04 19:10 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Lommedalen 2 -  
15.10 19:10 Føyka kunstgress 2 7er A B  
Asker 5 - Huk G06 1 -  
08.10 19:10 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Nesøya 2 -  
24.09 19:10 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Bygdø Monolitten 2 -  
17.09 19:10 Arnestad kunstgress 7er 1 B  
Vollen 2 - Huk G06 1 -  
10.09 19:10 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Haslum 2 -  
03.09 19:10 Føyka kunstgress 2 7er B B  
Asker 2 - Huk G06 1 -  
27.08 19:10 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Frisk Asker -  
20.08 19:00 Lommedalen kg øvre 9er B B  
Lommedalen 2 - Huk G06 1 -  
18.06 19:10 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Haslum 5 -  
11.06 19:10 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Asker 5 -  
04.06 19:10 Nesøya kunstgress 7er A B  
Nesøya 2 - Huk G06 1 -  
28.05 19:00 Ferd stadion 7er D (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten 2 - Huk G06 1 -  
22.05 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Vollen 2 -  
14.05 19:10 Haslum kunstgress 7er B B  
Haslum 2 - Huk G06 1 -  
07.05 19:10 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Asker 2 -  
03.05 19:10 Risenga kunstgress 7er B B  
Frisk Asker - Huk G06 1 -  
23.04 19:10 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G06 1 - Lommedalen 2 -  
16.04 19:00 Haslum kunstgress 7er C B  
Haslum 5 - Huk G06 1 -  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift