Besøk våre lagsider

TIR
19.09
18:30-20:00
Bygdøhus fotballbane
TOR
21.09
17:00-18:30
Bygdøhus fotballbane B
LØR
23.09
10:00-11:30
Bygdøhus fotballbane
24.09 18:30 Kringsjå kunstg. 3 9er A B
Lyn 2 - Huk G05 -
25.09 19:10 Bygdøhus fotballbane B H
Huk G05 1 - Lyn -
26.09 18:00 Heming kg 7er B
Heming - Huk G05 2 -
28.09 18:50 Korsvoll kunstgress 9/7er B B
Korsvoll - Huk G05 -
15.10 18:30 Bygdøhus fotballbane B H
Huk G05 - Vålerenga 2 -
19.09 18:00 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll 2 - Huk G05 1 -  
18.09 19:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 2 - Ready 5 -  
14.09 18:30 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll - Huk G05 2 -  
13.09 20:15 Heming kg 9er B  
Heming - Huk G05 6 - 1  
12.09 19:00 Ferd stadion 9er/7er A (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten 4 - Huk G05 2 -  
23.10 19:10 Dælenengen kunstg. 9er/7er A B  
Grüner 5 - Huk G05 2 -  
23.10 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 1 - Grüner 2 -  
16.10 19:10 Grefsen skole 7er B  
Kjelsås - Huk G05 1 -  
16.10 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 2 - Lyn 8 -  
15.10 18:30 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 - Vålerenga 2 -  
28.09 18:50 Korsvoll kunstgress 9/7er B B  
Korsvoll - Huk G05 -  
26.09 18:00 Heming kg 7er B  
Heming - Huk G05 2 -  
25.09 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 1 - Lyn -  
24.09 18:30 Kringsjå kunstg. 3 9er A B  
Lyn 2 - Huk G05 -  
19.09 18:00 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll 2 - Huk G05 1 -  
18.09 19:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 2 - Ready 5 -  
14.09 18:30 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll - Huk G05 2 -  
13.09 20:15 Heming kg 9er B  
Heming - Huk G05 6 - 1  
12.09 19:00 Ferd stadion 9er/7er A (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten 4 - Huk G05 2 -  
10.09 18:30 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 - Ullern 2 - 3  
07.09 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 1 - Skeid 6 -  
05.09 18:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 - Fornebu 4 - 11  
04.09 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 2 - Lyn 10 -  
04.09 18:00 Kringsjå kunstg. 3 7er A B  
Lyn 7 - Huk G05 1 -  
03.09 17:00 Gommerud kunstg. 9er/7er A B  
Bærums Verk Hauger - Huk G05 10 - 0  
28.08 19:10 Sophus Bugge 7er B  
Bislett 2 - Huk G05 2 -  
28.08 19:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 1 - Vålerenga 7 -  
27.08 18:30 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 - Ready 2 - 7  
20.08 18:30 Tørteberg kunstgress 9/7er 1 B  
Frigg - Huk G05 7 - 1  
26.06 19:10 Marienlyst kunstgress 9er/7er A B  
Frigg 2 - Huk G05 1 -  
26.06 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 2 - Frigg -  
19.06 19:10 Dælenengen kunstg. 9er/7er A B  
Grüner 2 - Huk G05 1 -  
19.06 19:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 2 - Grüner 5 -  
18.06 18:30 Valle Hovin kunstgress 2 9/7er A B  
Vålerenga 2 - Huk G05 0 - 0  
13.06 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 - Korsvoll 3 - 3  
13.06 19:00 Kringsjå kunstg. 3 7er A B  
Lyn 8 - Huk G05 2 -  
12.06 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 1 - Kjelsås -  
09.06 17:30 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 - Lyn 2 7 - 3  
05.06 19:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 2 - Heming -  
05.06 18:00 Kringsjå kunstg. 3 7er A B  
Lyn - Huk G05 1 -  
29.05 19:10 Gressbanen kunstgress 2 7er C B  
Ready 5 - Huk G05 2 -  
29.05 19:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 1 - Korsvoll 2 -  
22.05 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 2 - Korsvoll -  
21.05 18:30 Storøya 7er A B  
Fornebu - Huk G05 9 - 0  
16.05 19:10 Nordre Åsen 2 kg 7er/9er A B  
Skeid 6 - Huk G05 1 -  
15.05 19:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 2 - Bygdø Monolitten 4 -  
14.05 18:30 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 - Heming 2 - 6  
08.05 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 1 - Lyn 7 -  
08.05 19:10 Kringsjå kunstg. 3 7er A B  
Lyn 10 - Huk G05 2 -  
07.05 18:30 Ullern kunstgress 2 9/7-er A B  
Ullern - Huk G05 3 - 1  
01.05 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 2 - Bislett 2 -  
01.05 19:10 Valle Hovin kunstgress 2 9/7er A B  
Vålerenga 7 - Huk G05 1 -  
30.04 18:30 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 - Bærums Verk Hauger 1 - 8  
24.04 19:10 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 1 - Frigg 2 -  
24.04 19:00 Frogner kunstgress 7er C B  
Frigg - Huk G05 2 -  
23.04 18:30 Gressbanen kunstgress 2 9er B  
Ready - Huk G05 3 - 3  
02.04 18:30 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G05 - Frigg 0 - 6  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products