Øvelser gjør mestere

Besøk våre lagsider

MAN
18.09
17:00-18:30
Bygdøhus fotballbane A
TOR
21.09
17:00-18:30
Bygdøhus fotballbane A
24.09 17:00 Bygdøhus fotballbane B H
Huk G04 2 - Lyn 6 -
26.09 19:10 Fossum kunstgress 9er A B
Fossum - Huk G04 1 -
01.10 18:30 Bygdøhus fotballbane B H
Huk G04 2 - Lommedalen 3 -
10.10 20:15 Bygdøhus fotballbane B H
Huk G04 1 - Haslum 2 -
15.10 18:30 Gressbanen kunstgress 2 9er B
Ready 3 - Huk G04 2 -
19.09 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 1 - Lyn 3 10 - 3  
18.09 18:50 Frogner kunstgress 9er/7er A B  
Frigg 3 - Huk G04 2 -  
17.09 18:30 Heming kg 9er B  
Heming 3 - Huk G04 2 3 - 0  
14.09 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 2 - Røa 2 -  
12.09 18:45 Risenga kunstgress 9/7er B B  
Asker 2 - Huk G04 1 5 - 5  
17.10 20:15 Korsvoll kunstgress 9/7er A B  
Korsvoll 3 - Huk G04 1 -  
15.10 18:30 Gressbanen kunstgress 2 9er B  
Ready 3 - Huk G04 2 -  
10.10 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 1 - Haslum 2 -  
01.10 18:30 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 2 - Lommedalen 3 -  
26.09 19:10 Fossum kunstgress 9er A B  
Fossum - Huk G04 1 -  
24.09 17:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 2 - Lyn 6 -  
19.09 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 1 - Lyn 3 10 - 3  
18.09 18:50 Frogner kunstgress 9er/7er A B  
Frigg 3 - Huk G04 2 -  
17.09 18:30 Heming kg 9er B  
Heming 3 - Huk G04 2 3 - 0  
14.09 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 2 - Røa 2 -  
12.09 18:45 Risenga kunstgress 9/7er B B  
Asker 2 - Huk G04 1 5 - 5  
05.09 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 1 - Heming 2 4 - 6  
03.09 17:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 2 - Bygdø Monolitten 4 - 5  
29.08 18:45 Tørteberg kunstgress 9/7er 2 B  
Frigg 2 - Huk G04 1 7 - 6  
27.08 17:00 Korsvoll kunstgress 9/7er B B  
Korsvoll 4 - Huk G04 2 0 - 12  
22.08 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 1 - Ready 2 6 - 2  
20.08 17:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 2 - Grüner 3 -  
15.08 18:45 Risenga kunstgress 9/7er A B  
Asker 6 - Huk G04 1 1 - 5  
20.06 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 1 - Ullern 2 6 - 5  
18.06 17:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 2 - Ready 3 6 - 1  
16.06 18:40 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 1 - Korsvoll 3 9 - 0  
11.06 18:30 Helset kunstgr. 9er/7er A B  
Lommedalen 3 - Huk G04 2 7 - 2  
06.06 19:10 Haslum kunstgress 2 7/9er A B  
Haslum 2 - Huk G04 1 2 - 3  
30.05 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 1 - Fossum 4 - 4  
24.05 18:45 Kringsjå kunstg. 3 9er B B  
Lyn 6 - Huk G04 2 3 - 0  
22.05 19:00 Kringsjå kunstg. 3 9er B B  
Lyn 3 - Huk G04 1 8 - 3  
21.05 17:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 2 - Heming 3 4 - 4  
19.05 18:30 Gressbanen kunstgress 2 9er B  
Ready 2 - Huk G04 1 8 - 3  
16.05 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 1 - Asker 2 3 - 3  
14.05 18:30 Røa kunstgress 9/7er B B  
Røa 2 - Huk G04 2 3 - 8  
07.05 17:00 Heming kg 9er B  
Heming 2 - Huk G04 1 9 - 1  
06.05 11:45 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 2 - Frigg 3 5 - 6  
02.05 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 1 - Frigg 2 5 - 3  
30.04 18:30 Ferd stadion 9er/7er B (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten - Huk G04 2 6 - 3  
23.04 17:00 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 2 - Korsvoll 4 7 - 1  
18.04 20:15 Bygdøhus fotballbane B H  
Huk G04 1 - Asker 6 7 - 2  
17.04 15:00 Dælenengen kunstg. 9er/7er A B  
Grüner 3 - Huk G04 2 -  
04.04 18:45 Ullern kunstgress 2 9/7-er A B  
Ullern 2 - Huk G04 1 6 - 4  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products