Besøk våre lagsider

24.10 17:00 Åsebøen Minigress 1 B  
Kopervik Gutter 2007 (1) - Nord Gutter 10 år 2 - 2  
05.10 18:15 Nord Kunstgress A H  
Nord Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
21.09 17:00 Nord Gress B H  
Nord Gutter 10 år - Vard Haugesund #5 -  
16.09 17:00 Nord Kunstgress D B  
Haugar #4 - Nord Gutter 10 år 1 -  
16.09 16:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord Gutter 10 år - Ølen IL MG10- -  
24.10 17:00 Åsebøen Minigress 1 B  
Kopervik Gutter 2007 (1) - Nord Gutter 10 år 2 - 2  
05.10 18:15 Nord Kunstgress A H  
Nord Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
21.09 17:00 Nord Gress B H  
Nord Gutter 10 år - Vard Haugesund #5 -  
16.09 17:00 Nord Kunstgress D B  
Haugar #4 - Nord Gutter 10 år 1 -  
16.09 16:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord Gutter 10 år - Ølen IL MG10- -  
16.09 15:00 Nord Nye Kunstgress B H  
Nord Gutter 10 år - SK Vats-94 MG10-2 -  
16.09 14:00 Nord Nye Kunstgress A B  
Kolnes IL G 2007 - Nord Gutter 10 år -  
13.09 18:00 Nedstrand kunstgress H  
Nord Gutter 10 år - N.I.L G10 -  
07.09 17:00 Nord Gress A H  
Nord Gutter 10 år - Djerv 1919 #1 8 - 8  
02.09 13:30 DUO - Kunstgress - 5'er B  
Stegaberg IL #2 - Nord Gutter 10 år -  
02.09 12:30 TREND - Kunstgress - 5'er B  
Djerv 1919 #3 - Nord Gutter 10 år 5 - 4  
02.09 11:30 SVALEN - Grasbane - 5'er H  
Nord Gutter 10 år - Haugar #5 -  
30.08 18:00 HAUGARHALLEN B  
Haugar #6 - Nord Gutter 10 år -  
24.08 17:00 Nord Gress B H  
Nord Gutter 10 år - Sveio IL #1 -  
20.06 17:00 Gymnasbane 2A-Midt B  
Djerv 1919 #1 - Nord Gutter 10 år -  
18.06 10:40 Etne Cup Bane 5 B  
Djerv 1919 #2 - Nord Gutter 10 år 2 - 1  
17.06 08:40 Etne Cup bane 1 H  
Nord Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (1) 2 - 3  
16.06 19:40 Etne Cup bane 11 H  
Nord Gutter 10 år - Haugar #3 3 - 0  
15.06 18:15 Nord Gress C H  
Nord Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (1) 2 - 3  
31.05 18:00 BORTEKAMP B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Nord Gutter 10 år -  
31.05 18:00 Sletten Kunstgress A-1 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Nord Gutter 10 år -  
17.05 18:00 BORTEKAMP B  
Vard Haugesund #5 - Nord Gutter 10 år -  
11.05 17:00 Nord Gress A B  
N.I.L G10 - Nedstrand G9 -  
27.04 18:15 Nord Gress C H  
Nord Gutter 10 år - Haugar #6 6 - 1  
20.04 17:30 BORTEKAMP B  
Sveio IL #1 - Nord Gutter 10 år 4 - 2  
01.04 16:30 Skude Cup, bane 4 H  
Nord Gutter 10 år - SUIL #2 7 - 4  
01.04 15:30 Skude Cup H  
Nord Gutter 10 år - SUIL #1 2 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift