Besøk våre lagsider

13.11 17:30 Torvastad 3A (Kunstgras) B  
Torvastad #2 - Kopervik Jenter 11 år  
13.11 17:30 Torvastad kunstgress B  
Torvastad #1 - Kopervik Jenter 11 år  
22.10 14:00 Åsebøen EMS 5 B  
Torvastad #2 - Kopervik Jenter 11 år  
22.10 11:30 Åsebøen EMS 4 B  
Etne IL #1 - Kopervik Jenter 11 år  
22.10 10:30 Åsebøen EMS 6 B  
Torvastad #1 - Kopervik Jenter 11 år  
13.11 17:30 Torvastad 3A (Kunstgras) B  
Torvastad #2 - Kopervik Jenter 11 år  
13.11 17:30 Torvastad kunstgress B  
Torvastad #1 - Kopervik Jenter 11 år  
22.10 14:00 Åsebøen EMS 5 B  
Torvastad #2 - Kopervik Jenter 11 år  
22.10 11:30 Åsebøen EMS 4 B  
Etne IL #1 - Kopervik Jenter 11 år  
22.10 10:30 Åsebøen EMS 6 B  
Torvastad #1 - Kopervik Jenter 11 år  
22.10 09:30 Åsebøen EMS 5 B  
Torvastad - Kopervik Jenter 11 år  
16.10 17:30 Åsebøen Kunstgress A-1 H  
Kopervik Jenter 11 år - Nord J-2006-1  
27.09 17:30 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Kopervik Jenter 11 år  
18.09 19:00 Alfabanen B  
Haugar #2 - Kopervik Jenter 11 år  
17.09 13:30 Nord Gress A B  
Stord Fotball LJ11-Svart - Kopervik Jenter 11 år  
17.09 12:30 Nord Gress B H  
Kopervik Jenter 11 år - Haugar #1  
17.09 11:30 Nord Kunstgress C/D H  
Kopervik Jenter 11 år - Vard Haugesund #1  
17.09 10:30 Nord Gress A B  
Vindafjord LJ11-2 - Kopervik Jenter 11 år  
06.09 18:00 Åsebøen Minigress H  
Kopervik Jenter 11 år - Vard Haugesund #1  
30.08 18:30 Åsebøen Minigress H  
Kopervik Jenter 11 år - Sveio IL #1  
27.08 13:30 Åsebøen A-1 B  
Forus Gausel J11-1 - Kopervik Jenter 11 år  
27.08 12:00 Åsebøen A-1 B  
Åkra #1 - Kopervik Jenter 11 år  
27.08 10:30 Åsebøen A-1 B  
SUIL #1 - Kopervik Jenter 11 år  
22.08 18:15 Nord Gress A B  
Nord J-2006-1 - Kopervik Jenter 11 år  
18.06 12:00 Voss Cup 03 B  
Vestsiden Løvinne - Kopervik Jenter 11 år  
17.06 16:00 Voss Cup 30 B  
Åsane Panter X - Kopervik Jenter 11 år  
17.06 11:30 Voss Cup 28 B  
Skjergard Hjarte - Kopervik Jenter 11 år  
17.06 08:00 Voss Cup 29 B  
Voss Tiger - Kopervik Jenter 11 år  
14.06 17:30 Åsebøen Minigress H  
Kopervik Jenter 11 år - Haugar #2  
29.05 18:00 Vardhallen B  
Vard Haugesund #1 - Kopervik Jenter 11 år  
24.05 17:30 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Kopervik Jenter 11 år  
15.05 18:00 Åsebøen Minigress H  
Kopervik Jenter 11 år - Nord J-2006-1  
08.05 19:00 Alfabanen B  
Haugar #2 - Kopervik Jenter 11 år  
24.04 18:00 Åsebøen Minigress H  
Kopervik Jenter 11 år - Vard Haugesund #1  
19.04 17:00 Åsebøen Kunstgress A-1 H  
Kopervik Jenter 11 år - Djerv 1919 #1  
05.04 17:00 Alvestadkroken kunstgress B  
Bokn IL #8 - Kopervik Jenter 11 år  
29.03 18:00 Åsebøen Kunstgress A-1 H  
Kopervik Jenter 11 år - Åkra #1  
22.03 17:00 Torvastad Kunstgress B  
Torvastad - Kopervik Jenter 11 år  
11.03 14:00 Storhall Cup 1 B  
Vard Haugesund #1 - Kopervik Jenter 11 år  
11.03 13:00 Storhall Cup 2 B  
Sveio IL #1 - Kopervik Jenter 11 år  
11.03 12:00 Storhall Cup 1 B  
Stegaberg IL #1 - Kopervik Jenter 11 år  
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift