Besøk våre lagsider

27.11 17:30 Klubbhus H  
IL Kvernbit Gutter 10 år - Klubbhus -  
21.10 11:00 Leirdalen Idrettsanlegg 7er A B  
Nordre Holsnøy Atletico - Kvernbit G10 2 -  
19.10 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Masfjord Brekke -  
08.10 13:00 Vaksdal idrettsplass 7er B B  
Vaksdal - Kvernbit G10 1 -  
05.10 17:15 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 10 år - Bergen Nord Tellevik/Salhus -  
27.11 17:30 Klubbhus H  
IL Kvernbit Gutter 10 år - Klubbhus -  
21.10 11:00 Leirdalen Idrettsanlegg 7er A B  
Nordre Holsnøy Atletico - Kvernbit G10 2 -  
19.10 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Masfjord Brekke -  
08.10 13:00 Vaksdal idrettsplass 7er B B  
Vaksdal - Kvernbit G10 1 -  
05.10 17:15 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 10 år - Bergen Nord Tellevik/Salhus -  
28.09 17:15 Austmarka Kunstgras 7er B B  
Radøy/Manger FK - Kvernbit G10 2 -  
28.09 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Eikanger Eikanger Tigers -  
21.09 18:00 Fossemyra 2A H  
IL Kvernbit Gutter 10 år - Masfjord -  
16.09 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G10 2 - Arna-Bjørnar Ådnamarka 1 -  
14.09 17:15 Hordabø kunstgress 7er A B  
Hordabø - Kvernbit G10 1 -  
07.09 17:15 Lindås kunstgress 7er A B  
Lindås - Kvernbit G10 2 -  
07.09 17:15 Marikollen 7er A B  
Bergen Nord Marikollen Hvit - Kvernbit G10 1 -  
02.09 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Nordhordland NBK Alvidra -  
24.08 17:15 Manger kunstgress 7er A B  
Radøy/Manger FK Blå - Kvernbit G10 1 -  
24.08 17:15 Vaksdal idrettsplass 7er B B  
Vaksdal G 10 Blå - Kvernbit G10 2 -  
10.06 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G10 2 - Nordre Holsnøy Atletico -  
08.06 17:15 Brekke idrettsplass 7er A B  
Masfjord Brekke - Kvernbit G10 1 -  
04.06 12:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G10 1 - Vaksdal -  
03.06 11:00 Tellevikbanen 7er B  
Bergen Nord Tellevik/Salhus - Kvernbit G10 2 -  
20.05 11:00 Ostereidet Idrettspark 7er A B  
Eikanger Eikanger Tigers - Kvernbit G10 1 -  
20.05 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G10 2 - Radøy/Manger FK -  
13.05 12:00 Ådnamarka fotballbane 7er B  
Arna-Bjørnar Ådnamarka 1 - Kvernbit G10 2 -  
11.05 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Hordabø -  
06.05 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Bergen Nord Marikollen Hvit -  
06.05 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G10 2 - Lindås -  
27.04 17:15 Knarvik minibane 7er B  
Nordhordland NBK Alvidra - Kvernbit G10 1 -  
27.04 17:15 Nordbygdo Idrettsanlegg 7er B  
Masfjord - Kvernbit G10 2 -  
22.04 12:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G10 2 - Vaksdal G 10 Blå -  
22.04 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Radøy/Manger FK Blå -  
19.12 17:00 Klubbhus H  
IL Kvernbit Gutter 10 år - Klubbhus -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift