Rogalandscupen Tasta IL - Hinna IL

Kampen spilles på Stemmen torsdag 26.06.2014 kl. 18:30

Kamp endring

Kampen Tasta - Øvre Steinar, er flyttet fra torsdag, til fredag 06.06.2014 kl. 18:00

Besøk våre lagsider

20.09 18:45 Stemmen Kunstgress H
Tasta - Randaberg 3 -
25.09 20:30 EUREKA-banen Midjord B
Storhaug - Tasta -
18.10 18:45 Stemmen Kunstgress H
Tasta - Tjensvoll -
25.10 20:00 SIF kunstgress 1 B
Siddis - Tasta -
03.11 14:00 Stemmen Kunstgress H
Tasta - Havdur -
13.09 19:30 Jarlabanen B  
Jarl - Tasta IL A-Lag 1 - 1  
06.09 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Havørn 1 - 2  
31.08 18:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 2 - Tasta IL A-Lag 0 - 2  
23.08 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Vardeneset 2 3 - 0  
16.08 19:30 Mosterøy stadion B  
Mastra - Tasta IL A-Lag 0 - 2  
03.11 14:00 Stemmen Kunstgress H  
Tasta - Havdur -  
25.10 20:00 SIF kunstgress 1 B  
Siddis - Tasta -  
18.10 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta - Tjensvoll -  
25.09 20:30 EUREKA-banen Midjord B  
Storhaug - Tasta -  
20.09 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta - Randaberg 3 -  
13.09 19:30 Jarlabanen B  
Jarl - Tasta IL A-Lag 1 - 1  
06.09 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Havørn 1 - 2  
31.08 18:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 2 - Tasta IL A-Lag 0 - 2  
23.08 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Vardeneset 2 3 - 0  
16.08 19:30 Mosterøy stadion B  
Mastra - Tasta IL A-Lag 0 - 2  
14.08 18:00 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Dirdal 4 - 0  
21.06 19:00 Tjelta stadion B  
Havdur - Tasta IL A-Lag 7 - 0  
14.06 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Siddis 2 - 1  
11.06 19:00 Jarlebanen B  
Jarl - Tasta IL A-Lag 0 - 2  
07.06 19:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll - Tasta IL A-Lag 1 - 2  
24.05 18:00 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Storhaug 5 - 2  
15.05 20:15 Randaberg Kunstgress B  
Randaberg 3 - Tasta IL A-Lag 0 - 3  
09.05 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Jarl 4 - 0  
03.05 19:00 Tananger stadion B  
Havørn - Tasta IL A-Lag 2 - 1  
25.04 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Brodd 2 6 - 0  
19.04 19:00 Vardeneset kunstgress 1- Modenabanen B  
Vardeneset 2 - Tasta IL A-Lag 2 - 2  
12.04 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Mastra 3 - 2  
05.04 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Ganddal 4 - 2  
22.03 18:30 Sunde B  
Sunde - Tasta IL A-Lag 2 - 1  
15.03 19:00 Buøy B  
Buøy - Tasta IL A-Lag 0 - 4  
08.03 18:45 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Madla 2 4 - 0  
25.02 18:00 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Hinna 4 - 4  
19.02 19:00 Stemmen Kunstgress H  
Tasta IL A-Lag - Forus & Gausel 3 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Abdullahi Mohamed A 21 1
Albin C 42 5 1
Andreas Haraldsen 21 12 1
Bendik S 20 19 1
Christpher Alan T 29 17 2
Dani A 27 1
Dennis S 21 8 1 1
Diler K 20 14 2 1
Eirik D 35 17 1 1
Gurmesa H 23 21 2 7
Gutama H 23 22 8 13
Hallvar M 37 17 2 8
Hassan S 22 1
Jon Christian H 21 18 6
Jonas S 21 16 1 1
Jostein L 21 4
Jørgen J 20 8 3
Karl Petter L 29 11
Kjell H 41 2 1
Mama-Hamid M 24 18 3 10
Marijo; G 16 6
Michael S 31 2
Nicklas O 26 9 3 1
Patrick Nii-Tetteh K 22 7
Preben J 28 1
Remy Andre L 29 14 9 4
Sander S 24 16 3
Sindre Ø 20 2
Steffen Andre S 25 1
Torkel F 31 22 5
Tormo S 20 4
Vetle T 25 9 1
Ørjan O 41 15
Øyvind B 26 5
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift