Besøk våre lagsider

21.08 17:45 Leirdalen H
IL Kvernbit Gutter 12 år - Norheimsund -
23.08 17:15 Vadmyra kunstgress 9er A B
Vadmyra Mørkeblå - Kvernbit G12 1 -
30.08 17:15 Øystese idrettsplass 9er B
Øystese - Kvernbit G12 2 -
30.08 17:15 Fossemyra 1A H
Kvernbit G12 1 - Gneist Gekko -
06.09 17:15 Fossemyra 2B 7ar H
Kvernbit G12 2 - Nordhordland NBK Alvidra 3 -
14.06 17:15 Fossemyra 1A H  
Kvernbit G12 1 - Tertnes Gooners -  
10.06 11:00 Stavollen idrettsplass 02 9er B B  
Bjarg Kirkevoll Blå - IL Kvernbit Gutter 12 år -  
07.06 17:15 Fossemyra 2B 7ar H  
Kvernbit G12 2 - Flaktveit Svart -  
31.05 18:30 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 12 år - Gneist Gepard 115 -  
29.05 18:30 Åstveit Idrettspark 1 9er A B  
Tertnes Hvit Panter - Kvernbit G12 2 -  
25.10 17:15 Åstveit Idrettspark 1 9er A B  
Tertnes Gooners - Kvernbit G12 1 -  
18.10 17:15 Fossemyra 1A H  
Kvernbit G12 1 - Bjarg Kirkevoll Blå -  
04.10 17:15 Sandslibanen 9er B  
Gneist Gepard 115 - Kvernbit G12 1 -  
04.10 17:15 Breimyra idrettsplass 9er B B  
Flaktveit Svart - Kvernbit G12 2 -  
27.09 17:15 Fossemyra 2B 7ar H  
Kvernbit G12 2 - Tertnes Hvit Panter -  
27.09 17:15 Fossemyra 1A H  
Kvernbit G12 1 - Kjøkkelvik United -  
22.09 18:30 Leirdalen Idrettsanlegg 9er A B  
Nordre Holsnøy - Kvernbit G12 2 -  
13.09 17:15 Fossemyra 2B 7ar H  
Kvernbit G12 2 - Samnanger -  
13.09 17:15 Fossemyra 1A H  
Kvernbit G12 1 - Olsvik Falcons -  
06.09 17:15 Fossemyra 2B 7ar H  
Kvernbit G12 2 - Nordhordland NBK Alvidra 3 -  
06.09 17:15 Fyllingsdalen stadion 9er A B  
Fyllingsdalen Sælen - Kvernbit G12 1 -  
30.08 17:15 Øystese idrettsplass 9er B  
Øystese - Kvernbit G12 2 -  
30.08 17:15 Fossemyra 1A H  
Kvernbit G12 1 - Gneist Gekko -  
23.08 17:15 Vadmyra kunstgress 9er A B  
Vadmyra Mørkeblå - Kvernbit G12 1 -  
21.08 17:45 Leirdalen H  
IL Kvernbit Gutter 12 år - Norheimsund -  
14.06 17:15 Fossemyra 1A H  
Kvernbit G12 1 - Tertnes Gooners -  
10.06 11:00 Stavollen idrettsplass 02 9er B B  
Bjarg Kirkevoll Blå - IL Kvernbit Gutter 12 år -  
07.06 17:15 Fossemyra 2B 7ar H  
Kvernbit G12 2 - Flaktveit Svart -  
31.05 18:30 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 12 år - Gneist Gepard 115 -  
29.05 18:30 Åstveit Idrettspark 1 9er A B  
Tertnes Hvit Panter - Kvernbit G12 2 -  
24.05 17:15 Kjøkkelvik idrettsplass 9er A B  
Kjøkkelvik United - Kvernbit G12 1 -  
24.05 17:15 Fossemyra 2B 7ar H  
Kvernbit G12 2 - Nordre Holsnøy -  
15.05 18:30 Hagabotnane Kunstgress 9er A B  
Samnanger - Kvernbit G12 2 -  
10.05 17:15 Olsvik idrettplass 9er A B  
Olsvik Falcons - Kvernbit G12 1 -  
06.05 16:00 Fossemyra 2 H  
IL Kvernbit Gutter 12 år - Fyllingsdalen Sælen -  
03.05 17:15 Alversund skule 9er B  
Nordhordland NBK Alvidra 3 - Kvernbit G12 2 -  
26.04 17:15 Liland kunstgress 1 9er B B  
Gneist Gekko - Kvernbit G12 1 -  
24.04 18:30 Fossemyra 2B 7ar H  
Kvernbit G12 2 - Øystese -  
22.04 13:00 Norheimsund st. kgress 9er B B  
Norheimsund - Kvernbit G12 2 -  
19.04 18:30 Fossemyra 2A H  
IL Kvernbit Gutter 12 år - Vadmyra Mørkeblå -  
19.03 18:30 Klubbhus H  
IL Kvernbit Gutter 12 år - Klubbhus -  
14.02 17:30 Fossemyra 2 H  
IL Kvernbit Gutter 12 år - Tertnes Hvit -  
13.02 18:30 Fossemyra 2 H  
IL Kvernbit Gutter 12 år - Varegg Svart -  
30.01 18:30 Fossemyra 2 H  
IL Kvernbit Gutter 12 år - Bjarg -  
09.01 18:30 Fossemyra 2 H  
IL Kvernbit Gutter 12 år - Tertnes Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift