Fyll ut navn og e-post for å motta info fra
Vestre Akers SK Gutter 11 år G2006

Besøk våre lagsider

18.10 19:10 Ullern kunstgress 2 9/7-er A B  
Ullern 4 - Vestre Aker G11 1 -  
17.10 19:10 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Lyn 3 -  
11.10 19:00 Gressbanen kunstgress 2 7er B B  
Ready 2 - Vestre Aker G11 2 -  
27.09 19:00 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 1 - Bærum -  
26.09 18:00 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll - Vestre Aker G11 2 -  
18.10 19:10 Ullern kunstgress 2 9/7-er A B  
Ullern 4 - Vestre Aker G11 1 -  
17.10 19:10 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Lyn 3 -  
11.10 19:00 Gressbanen kunstgress 2 7er B B  
Ready 2 - Vestre Aker G11 2 -  
27.09 19:00 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 1 - Bærum -  
26.09 18:00 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll - Vestre Aker G11 2 -  
20.09 19:10 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 2 - Heming 3 -  
19.09 18:00 Ferd stadion 9er/7er A (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten 4 - Vestre Aker G11 1 -  
14.09 18:00 Ferd stadion 9er/7er B (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten 2 - Vestre Aker G11 2 -  
13.09 19:10 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 1 - Ready -  
07.09 16:50 Kringsjå kunstg. 2 7er A B  
Lyn 5 - Vestre Aker G11 1 -  
05.09 19:10 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Frigg 2 -  
31.08 19:10 Ullern kunstgress 2 9/7-er A B  
Ullern - Vestre Aker G11 2 -  
30.08 19:10 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 1 - Bærum 3 -  
22.08 19:10 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Bislett -  
22.08 19:10 Frogner kunstgress 9er/7er B B  
Frigg - Vestre Aker G11 1 -  
25.06 19:10 Kringsjå kunstg. 2 7er A B  
Lyn 9 - Vestre Aker G11 2 -  
21.06 19:10 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 1 - Bærums Verk Hauger 2 -  
18.06 19:10 Kringsjå kunstg. 2 7er A B  
Lyn 3 - Vestre Aker G11 2 -  
14.06 19:10 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 1 - Ullern 4 -  
06.06 19:10 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 2 - Ready 2 -  
01.06 19:10 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 2 - Korsvoll -  
31.05 18:00 Kalvøya 7er 1 B  
Bærum - Vestre Aker G11 1 -  
24.05 19:10 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 1 - Bygdø Monolitten 4 -  
23.05 16:50 Heming kg 7er B  
Heming 3 - Vestre Aker G11 2 -  
18.05 19:10 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 2 - Bygdø Monolitten 2 -  
18.05 19:10 Gressbanen kunstgress 2 7er C B  
Ready - Vestre Aker G11 1 -  
10.05 19:00 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 1 - Lyn 5 -  
09.05 19:10 Frogner kunstgress 9er/7er A B  
Frigg 2 - Vestre Aker G11 2 -  
02.05 19:10 Sandvika 7er kunstgr. B  
Bærum 3 - Vestre Aker G11 1 -  
02.05 19:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Ullern -  
26.04 19:10 Sophus Bugge 7er B  
Bislett - Vestre Aker G11 2 -  
26.04 19:00 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 1 - Frigg -  
18.04 19:10 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Lyn 9 -  
18.04 18:00 Gommerud kunst 7er B  
Bærums Verk Hauger 2 - Vestre Aker G11 1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift