Voss cup 2016

Glade jenter fra Voss cup 2016

Voss cup 2015

Glade jenter fra årets Voss cup

Voss cup 2014

Herlig gjeng fra Voss cup 2014

Voss Sommercup 2013

Bilde av alle gladjentene fra Voss Sommercup 2013

Besøk våre lagsider

ONS
19.04
18:30-20:00
Petedalsmyra A
27.04 17:15 Apeltun ballbane 9er B
Smørås Ville Tigre - Gneist Diamant Hvit 2 - IL Gneist Jenter 12 år -
27.04 17:15 Kleppestø kunstgress 9er A B
Askøy FK Gull A - Gneist Diamant Hvit 1 - IL Gneist Jenter 12 år -
04.05 17:15 Liland 1 7er B H
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 2 - Os J12 -
04.05 17:15 Sandslibanen H
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 1 - Fana Gaupe -
11.05 17:15 Nore Neset idrettsplass 9er A B
Nore Neset - Gneist Diamant Hvit 2 - IL Gneist Jenter 12 år -
20.04 17:15 Liland 1 7er B H  
IL Gneist Jenter 12 år - Sædalen Delfin 2 - 7  
26.03 11:55 Stemmemyren 3 B  
NBK Alvidra - IL Gneist Jenter 12 år 3 - 1  
26.03 10:45 Stemmemyren 3 B  
Smørås - IL Gneist Jenter 12 år 1 - 2  
26.03 09:35 Stemmemyren 2 B  
AFK Gull - IL Gneist Jenter 12 år 4 - 1  
25.03 15:00 Stemmemyren 2 B  
Bjarg Krystall - IL Gneist Jenter 12 år 2 - 0  
24.12 17:15 Sandslibanen H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 1 - Bjarg -  
19.10 17:15 Sandslibanen H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 1 - Austevoll -  
19.10 17:15 Nesttun Kunstgress 2 9er A B  
Fana Aquila - Gneist Diamant Hvit 2 - IL Gneist Jenter 12 år -  
05.10 17:15 Paradis fotballbane 9er B  
Minde Lyn - Gneist Diamant Hvit 1 - IL Gneist Jenter 12 år -  
05.10 17:15 Liland 1 7er B H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 2 - Søre Neset J12 -  
28.09 18:30 Søre Øyane skule 9er B  
Øyglimt - Gneist Diamant Hvit 2 - IL Gneist Jenter 12 år -  
28.09 17:15 Fjellsdalen 9er A B  
Bønes i Krysset - Gneist Diamant Hvit 1 - IL Gneist Jenter 12 år -  
14.09 17:15 Liland 1 7er B H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 2 - Nore Neset -  
14.09 17:15 Sandslibanen H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 1 - Lyngbø -  
07.09 17:15 Kuventræ kunstgress 01 9er A B  
Os J12 - Gneist Diamant Hvit 2 - IL Gneist Jenter 12 år -  
07.09 17:15 Nesttun Kunstgress 2 9er A B  
Fana Gaupe - Gneist Diamant Hvit 1 - IL Gneist Jenter 12 år -  
31.08 17:15 Liland 1 7er B H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 2 - Smørås Ville Tigre -  
31.08 17:15 Sandslibanen H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 1 - Askøy FK Gull A -  
24.08 17:15 Kringlebotn ballbane 9er B  
Sædalen Delfin - Gneist Diamant Hvit 2 - IL Gneist Jenter 12 år -  
24.08 17:15 Stavollen idrettsplass 02 9er B B  
Bjarg - Gneist Diamant Hvit 1 - IL Gneist Jenter 12 år -  
08.06 17:15 Austevoll kunstgress 9er B B  
Austevoll - Gneist Diamant Hvit 1 - IL Gneist Jenter 12 år -  
08.06 17:15 Liland 1 7er B H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 2 - Fana Aquila -  
01.06 18:30 Søre Neset idrettsplass 9er A B  
Søre Neset J12 - Gneist Diamant Hvit 2 - IL Gneist Jenter 12 år -  
01.06 17:15 Sandslibanen H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 1 - Minde Lyn -  
18.05 17:15 Sandslibanen H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 1 - Bønes i Krysset -  
18.05 17:15 Liland 1 7er B H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 2 - Øyglimt -  
11.05 17:15 Nore Neset idrettsplass 9er A B  
Nore Neset - Gneist Diamant Hvit 2 - IL Gneist Jenter 12 år -  
11.05 17:15 Lyngbø Idrettspark 9er A B  
Lyngbø - Gneist Diamant Hvit 1 - IL Gneist Jenter 12 år -  
04.05 17:15 Sandslibanen H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 1 - Fana Gaupe -  
04.05 17:15 Liland 1 7er B H  
IL Gneist Jenter 12 år - Gneist Diamant Hvit 2 - Os J12 -  
27.04 17:15 Apeltun ballbane 9er B  
Smørås Ville Tigre - Gneist Diamant Hvit 2 - IL Gneist Jenter 12 år -  
27.04 17:15 Kleppestø kunstgress 9er A B  
Askøy FK Gull A - Gneist Diamant Hvit 1 - IL Gneist Jenter 12 år -  
20.04 17:15 Liland 1 7er B H  
IL Gneist Jenter 12 år - Sædalen Delfin 2 - 7  
26.03 11:55 Stemmemyren 3 B  
NBK Alvidra - IL Gneist Jenter 12 år 3 - 1  
26.03 10:45 Stemmemyren 3 B  
Smørås - IL Gneist Jenter 12 år 1 - 2  
26.03 09:35 Stemmemyren 2 B  
AFK Gull - IL Gneist Jenter 12 år 4 - 1  
25.03 15:00 Stemmemyren 2 B  
Bjarg Krystall - IL Gneist Jenter 12 år 2 - 0  
25.03 13:50 Stemmemyren 3 B  
AFK Himmelblå - IL Gneist Jenter 12 år 0 - 6  
25.03 12:40 Stemmemyren 3 B  
Varegg Superjenter - IL Gneist Jenter 12 år 2 - 0  
30.01 17:30 Sandslibanen H  
IL Gneist Jenter 12 år - Søreide 3 - 2  
19.12 17:30 Sandslibanen H  
IL Gneist Jenter 12 år - Fana Gaupe 5 - 5  
27.11 19:00 Vestlandshallen bane 2 B  
Bergen Nord J11 Marikollen - IL Gneist Jenter 12 år 7 - 2  
27.11 19:00 Vestlandshallen bane 1 B  
Eidsvåg super - IL Gneist Jenter 12 år 0 - 2  
27.11 18:00 Vestlandshallen bane 2 B  
Kråkenes Lyn - IL Gneist Jenter 12 år 0 - 2  
27.11 17:40 Vestlandshallen bane 2 B  
Njardar Tysnes J11 - IL Gneist Jenter 12 år 2 - 0  
27.11 16:40 Vestlandshallen bane 1 B  
Os - IL Gneist Jenter 12 år 1 - 2  
27.11 16:20 Vestlandshallen bane 2 B  
Vestsiden J11 - IL Gneist Jenter 12 år 1 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alise O 12 4
Anouk B 12 5 1
Charlotte Pedersen H 12 4
Elise A 12 5 1
Ella M 12 5
Hannah Isabell K 12 4
Hedda Skjøtskift J 12 4
Julie F 12 4
Kaja F 12 5 1
Madelen S 12 5
Mari S 12 2
Maria Rossi R 12 5
Mariell D O 12 4
Marte Bjørge A 12 5
Nora Elise Berge B 12 4
Rikke I 12 5
Sunniva B 12 5
Tonje Henjum S 12 4
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products