Besøk våre lagsider

22.08 18:30 Løren kunstgress 7er B
Hasle-Løren - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -
30.08 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - Høybr/Stovn -
06.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - KFUM 2 -
12.09 19:00 Vassbonn kunstgress 7er B
Kolbotn 3 - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -
19.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - Oppsal 2 -
14.06 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - Skeid 2 -  
10.06 19:10 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal 2 - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
30.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - Kolbotn 3 -  
23.05 19:00 Ekeberg 15 7er B  
KFUM 2 - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
20.05 19:10 Høybråten kg 7er B  
Høybr/Stovn - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
24.10 19:00 Høybråten kg 7er B  
Høybr/Stovn - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
18.10 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - Hasle-Løren -  
26.09 18:30 Nordre Åsen 2 kg 7er B B  
Skeid 2 - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
19.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - Oppsal 2 -  
12.09 19:00 Vassbonn kunstgress 7er B  
Kolbotn 3 - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
06.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - KFUM 2 -  
30.08 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - Høybr/Stovn -  
22.08 18:30 Løren kunstgress 7er B  
Hasle-Løren - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
14.06 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - Skeid 2 -  
10.06 19:10 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal 2 - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
30.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - Kolbotn 3 -  
23.05 19:00 Ekeberg 15 7er B  
KFUM 2 - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
20.05 19:10 Høybråten kg 7er B  
Høybr/Stovn - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
10.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - Hasle-Løren -  
25.04 18:30 Nordre Åsen 2 kg 7er B B  
Skeid 2 - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
19.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - Oppsal 2 -  
11.04 19:00 Vassbonn kunstgress 7er B  
Kolbotn 3 - Vålerenga J07 FotballEnga Rød -  
04.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga J07 FotballEnga Rød - KFUM 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift