img2
Nyhetsarkiv

Besøk våre lagsider

Fotball
Oppslagstavle
  • I sommer er det fellestreninger i uke 26 (23.6, 26.6) og 27 (30.6, 3.7) . Så blir det en måneds pause (med egentrening), før vi starter med fellestreninger igjen i uke 32 (6. august)

Legg lagkalender til i din Outlook/iCal/Iphone

Støtteapparatet

Roy Jensen
Hovedtrener
Mobil: 93259797
roy.jensen@legemiddelverket.no
Ingunn Schjetne
Hovedlagleder
Mobil: 91131173
ischjet@online.no
Erlend Sigvaldsen
Trener
Mobil: 91326416
erlends@ncg.no
Morten Thorsen
Trener
Mobil: 905 71 677
momthors@online.no
Skjalg Sæther
Keepertrener
Mobil: 46778707
skjalgs@gmail.com

Players

Aleksander T
Dionit B
Edi K
Eirik Toressønn M
Ferdinand Grov K
Håkon S
Jo B G
Jon Asbjørn R. K
Knut A
Magnus Hauge L
Martin Krubbfelt K
Ole B G
Ole Jacob K
Rafael Aveiro Deverale L
Sander Lange B
Simon S
Svein Opheim B
Vegard Yssen R

Ukens treninger

TOR
18.09
16:30-18:00
Muselunden - 11erbanen
SØN
21.09
18:00-19:30
Muselunden - 11erbanen

Tabellen

ERROR OCCURED

Sorry, but an error has occured

You got the following error

Cannot find bean tableList in any scope

Next Matches

 
19.09 18:45 KFUM arena B
KFUM 2 -
 
23.09 20:15 Nordre Åsen 2 H
Røa -

Siste Kamper

 
16.09 20:15 Sandvika stadion B
Bærum 2 -
 
09.09 20:15 Nordre Åsen 2 H
Hauketo -
 
02.09 20:15 Lambertseter match B
Lambertseter -
 
29.08 18:45 Nordre Åsen 2 H
Nesodden -
 
26.08 20:15 Langhus kunstgress B
Langhus -

Sesongens Kamper (35)

 
23.09 20:15 Nordre Åsen 2 H
Røa -
 
19.09 18:45 KFUM arena B
KFUM 2 -
 
16.09 20:15 Sandvika stadion B
Bærum 2 -
 
09.09 20:15 Nordre Åsen 2 H
Hauketo -
 
02.09 20:15 Lambertseter match B
Lambertseter -
 
29.08 18:45 Nordre Åsen 2 H
Nesodden -
 
26.08 20:15 Langhus kunstgress B
Langhus -
 
19.08 20:15 Nordre Åsen 2 H
Bærums Verk Haiuger -
 
20.06 18:30 Nordre Åsen 1 H
KFUM 2 -
 
17.06 20:15 Løren kunstgress B
Hasle Løren -
 
10.06 20:15 Røa Kunstgress B
Røa -
 
27.05 20:15 Nordre Åsen 2 H
Bærum 2 -
 
23.05 18:45 Prinsdal kunstgress B
Hauketo -
 
20.05 20:15 Nordre Åsen 2 H
Lambertseter -
 
13.05 18:45 Berger Kunstgressbane B
Nesodden -
 
06.05 20:15 Nordre Åsen 2 H
Langhus -
 
29.04 20:15 Gommerud Kunstgress B
Bærums Verk Hauger -
 
22.04 20:15 Nordre Åsen H
Hasle Løren 1 - 0
 
10.04 20:30 Nordre Åsen 2 B
Huk -
 
06.04 11:00 B
Treningshelg - Skien -
 
06.04 11:00 B
Treningshelg - Skien -
 
05.04 08:30 B
Treningshelg - Skien -
 
30.03 17:00 Muselunden - 11erbanen B
Team Nes 7 - 5
 
19.03 19:30 NÅ1 B
Stabæk2 2 - 2
 
16.03 13:40 Rolvsrud H
Lørenskog breddecup, Nannestad 2 - 1
 
16.03 10:00 B
Lørenskog breddecup, Drøbak/Frogn 2 - 0
 
15.03 19:15 H
Lørenskog breddecup, team Nes 4 - 0
 
15.03 18:05 B
Lørenskog breddecup, Lillestrøm3 0 - 0
 
15.03 16:00 B
Lørenskog breddecup, Lindeberg 0 - 0
 
09.03 15:00 Nordre Åsen 1 H
Jutul 1 - 8
 
23.02 16:00 KFUM arena B
KFUM2 5 - 1
 
09.02 19:30 Nordre Åsen 1 H
Nesøya 3 - 1
 
02.02 15:00 Ferd B
Bygdø Monolitten 0 - 4
 
19.01 18:00 Ullern Kunstgress B
Høvik 6 - 0
 
05.01 20:00 Dælenga B
Grüner Fotball IL G98 3 - 0

Spillerstatistikk

Spiller Alder Kamper Assists Mål

 

Skeid er den beste Oslo-klubben å vokse opp i!

Samhold - Kvalitet - Elite - Identitet - Den beste på talentutvikling!

©2014 Markedets beste IT-plattform for idretten 123klubb leveres av KX Products as