Oppsummering før sesongstart.

En lang vinter med treningskamper og cup er nå over. Mens vi venter på serieåpningen mot FFK 2 er det på plass med en oppsummering av vinterens hendelser.

Nedenfor kan dere lese om det meste som har skjedd i løpet av vinteren.

Spillere ut siden sesongslutt 2017:

Markus Kamark

Militæret

Henning Johannessen

Pause

Mohammed Saleban

Ukjent

Ervin Kozica

Frigg

Henry Isegran

Moss FK

Fredrik Wasenius

Moss FK

Christoffer Hjelkrem

Sarpsborg 08 jr.

Leon Dokland Ludvigsen

UMBI

Anders Korsnes

Ukjent

 

Spillere inn siden sesongslutt 2017:

Aleksander Braun Andresen

Moss FK

Aleksander Holmen Nordseth

Sarpsborg 08 jr.

Mustafa Kivrak

Egen jr.

Oscar Holmen

Egen jr.

Carl Rosli Lindstrøm

Egen jr.

Sander Aune Braathe

Egen jr.

Steffen Magnar Bråthen

Egen jr.

Niklas Engebretsen

Egen jr.

Isak Gullåsen

Egen jr.

Christoffer Szwarc

Egen jr.

Henrik Hanche Hafskjold

Egen jr.

Lukas Lewe Dukazin

Egen jr.

Petter Kobberstad

Egen jr.

 

Komplett spillerstall:

Odin Nordvåg

Keeper

Isak Gullåsen

Keeper

Pål Kirkerød

Keeper

Terje Tangen

Forsvar

Numan Øzdemir

Forsvar

Sander Aune Braathe

Forsvar

Steffen Magnar Bråthen

Forsvar

Petter Kobberstad

Forsvar

Niklas Engebretsen

Forsvar

Markus Jensen

Forsvar

Henrik Hanche Hafskjold

Forsvar

Jørgen Lindum Røine

Forsvar

Daniel Ark Saastad

Midtbane

Erik Halvorsen

Midtbane

Oscar Holmen

Midtbane

Aleksander Braun Andresen

Midtbane

Ole Kristian Hagmann

Midtbane

Christoffer Szwarc

Midtbane

Lukas Lewe Dukazin

Midtbane

Eirik Kaldheim

Midtbane/angrep

Carl Rosli Lindstrøm

Midtbane/angrep

Mads Dyrseth

Midtbane/angrep

Mustafa Kivrak

Midtbane/angrep

Marius Christensen

Midtbane/angrep

Aleksander Holmen Nordseth

Angrep

Alban Ramadani

Angrep

Andreas Andreassen

Angrep

Joakim Hermansen

Angrep

 

Trener og støtteapparat:

Gard Hellgren Kristiansen

Hovedtrener

Neil Masters

Assistentrener

Jon Eirik Ødegaard

Spillerutvikler

Knut Markhus

Keepertrener

Runar Syversen

Lagleder

 

Treningskamper A- lag:

27.01.18

Rakkestad

Østfoldhallen

2-1

Lindstrøm, Kaldheim

03.02.18

Kvik Halden

Østfoldhallen

1-6

Christensen

09.02.18

Nordstrand

Bækkelaget kg

2-1

Røine, Andreassen

13.02.18

Kråkerøy

Merkur

1-1

Øzdemir

17.02.18

Nesodden

Bellevue

4-1

Ramadani, Dyrseth, Kivrak, Andreassen

24.02.18

Østsiden

Østfoldhallen

1-4

Dyrseth

10.03.18

Selbak

Bellevue

4-3

Ramadani x3, Dyrseth

30.03.18

Herstedøster IC(DEN)

Belek, Tyrkia

2-1

Dyrseth, Kaldheim

 

 

NM- Kval:

21.03.18

IL Borgar

Bellevue

3-0

Kaldheim, Ramadani, Christensen

04.04.18

Ullern

CC- Vest Arena

2-5

Dyrseth, Selvmål

 

Treningskamper B- lag:

30.03.18

FC Sarajovo 92 (SUI)

Belek, Tyrkia

16-0

A.Holmen x6, Christensen x3, Kivrak x3, Tangen, Lindstrøm, Olsen, Hermansen

07.04.18

Tronvik FK

Bellevue

5-1

Dukazin x2, Christensen, O. Holmen, A. Holmen

 

Komplett spillerstatistikk treningskamper A- lag, B- lag og NM kval:

NAVNKAMPERMINASS.MÅLPOENGGJ.SNITT
Pål Kirkerød43150-5063
Odin Nordvåg75850-12049
Isak Gullåsen21800-7026
Numan Øzdemir8659112330
Terje Tangen2119011119
Markus Jensen76090000
Petter Kobberstad8551101551
Sander Aune Braathe84900000
Jørgen Lindum Røine5331112166
Erik Halvorsen9711303237
Aleksander Braun Andresen9623101623
Ole Kristian Hagmann000000
Daniel Ark Saastad2900000
Eirik Kaldheim8671030224
Andreas Andreassen645042675
Aleksander Holmen Nordseth7374371037
Alban Ramadani646825767
Mads Dyrseth10801551080
Joakim Hermansen8271112136
Marius Christensen727054930
Christoffer Szwarc21050000
Oscar Holmen8459112230
Mustafa Kivrak958224697
Henrik Hanche Hafskjold9394202197
Niklas Engebretsen4259101259
Lukas Lewe Dukazin715802279
Carl Rosli Lindstrøm1059672966
Steffen Magnar Bråthen7365101365
Magnus Meyer2550000
Martin Olsen25501155
Christian Bergseng21120000
Amandus Holme Hovrud21800000

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift