Terminliste for Toppserien er klar

Avaldsnes damer elite serieåpner borte mot Stabæk palmelørdag 24. mars, mens første hjemmekamp er lokaloppgjør mot Klepp påskaften 31. mars.

Siste kamp før ferien er hjemme mot Røa 30.juni, mens første kamp etter ferien er 4. august borte mot nyopprykkede Lyn. Serien avsluttes hjemme 3. november mot Stabæk. Cupfinalen spilles lørdag 1. desember, denne gang på Ullevål Stadion.

Her er komplett oversikt over forslag til terminliste, som det erfaringsvis blir noen endringer på etter avholdt terminlistemøte i Oslo 10. januar.

TOPPSERIEN 2018
Runde 24.mar Runde 26.mai Runde 25.aug
1 Grand Bodø Trondheims-Ørn 9 Kolbotn Klepp 16 Arna-Bjørnar Lyn
1 Klepp Arna-Bjørnar 9 LSK Kvinner Avaldsnes 16 Grand Bodø Vålerenga
1 Røa Lyn 9 Lyn Grand Bodø 16 Klepp Sandviken
1 Sandviken Kolbotn 9 Røa Arna-Bjørnar 16 LSK Kvinner Kolbotn
1 Stabæk Avaldsnes 9 Stabæk Sandviken 16 Røa Stabæk
1 Vålerenga LSK Kvinner 9 Vålerenga Trondheims-Ørn 16 Trondheims-Ørn Avaldsnes
Runde 31.mar Runde 16.jun Runde 08.sep
2 Arna-Bjørnar Grand Bodø 10 Avaldsnes Arna-Bjørnar 17 Avaldsnes LSK Kvinner
2 Avaldsnes Klepp 10 Grand Bodø Stabæk 17 Kolbotn Arna-Bjørnar
2 Kolbotn Røa 10 Klepp LSK Kvinner 17 Lyn Røa
2 LSK Kvinner Sandviken 10 Sandviken Lyn 17 Sandviken Grand Bodø
2 Lyn Vålerenga 10 Trondheims-Ørn Kolbotn 17 Stabæk Trondheims-Ørn
2 Trondheims-Ørn Stabæk 10 Vålerenga Røa 17 Vålerenga Klepp
Runde 14.apr Runde 23.jun Runde 15.sep
3 Grand Bodø Avaldsnes 11 Arna-Bjørnar Vålerenga 18 Arna-Bjørnar Stabæk
3 Klepp Lyn 11 Kolbotn Avaldsnes 18 Avaldsnes Kolbotn
3 Røa LSK Kvinner 11 LSK Kvinner Grand Bodø 18 Grand Bodø Klepp
3 Sandviken Trondheims-Ørn 11 Lyn Trondheims-Ørn 18 LSK Kvinner Lyn
3 Stabæk Arna-Bjørnar 11 Røa Sandviken 18 Røa Vålerenga
3 Vålerenga Kolbotn 11 Stabæk Klepp 18 Trondheims-Ørn Sandviken
Runde 21.apr Runde 30.jun Runde 22.sep
4 Arna-Bjørnar Sandviken 12 Avaldsnes Røa 19 Grand Bodø Røa
4 Avaldsnes Vålerenga 12 Grand Bodø Arna-Bjørnar 19 Klepp Trondheims-Ørn
4 Klepp Grand Bodø 12 Klepp Kolbotn 19 Lyn Kolbotn
4 Kolbotn Lyn 12 Sandviken Stabæk 19 Sandviken Arna-Bjørnar
4 LSK Kvinner Stabæk 12 Trondheims-Ørn LSK Kvinner 19 Stabæk LSK Kvinner
4 Trondheims-Ørn Røa 12 Vålerenga Lyn 19 Vålerenga Avaldsnes
Runde 28.apr Runde 04.aug Runde 20.okt
5 Kolbotn LSK Kvinner 13 Arna-Bjørnar Trondheims-Ørn 20 Arna-Bjørnar Røa
5 Lyn Arna-Bjørnar 13 Kolbotn Sandviken 20 Avaldsnes Sandviken
5 Røa Grand Bodø 13 LSK Kvinner Vålerenga 20 Kolbotn Grand Bodø
5 Sandviken Avaldsnes 13 Lyn Avaldsnes 20 LSK Kvinner Klepp
5 Trondheims-Ørn Klepp 13 Røa Klepp 20 Lyn Stabæk
5 Vålerenga Stabæk 13 Stabæk Grand Bodø 20 Trondheims-Ørn Vålerenga
Runde 05.mai Runde 11.aug Runde 27.okt
6 Arna-Bjørnar Kolbotn 14 Arna-Bjørnar Avaldsnes 21 Grand Bodø Lyn
6 Avaldsnes Lyn 14 Grand Bodø LSK Kvinner 21 Klepp Avaldsnes
6 Grand Bodø Sandviken 14 Klepp Stabæk 21 Røa Trondheims-Ørn
6 Klepp Vålerenga 14 Røa Kolbotn 21 Sandviken LSK Kvinner
6 LSK Kvinner Trondheims-Ørn 14 Trondheims-Ørn Lyn 21 Stabæk Kolbotn
6 Stabæk Røa 14 Vålerenga Sandviken 21 Vålerenga Arna-Bjørnar
Runde 12.mai Runde 18.aug Runde 03.nov
7 Kolbotn Stabæk 15 Avaldsnes Grand Bodø 22 Arna-Bjørnar Klepp
7 Lyn LSK Kvinner 15 Kolbotn Trondheims-Ørn 22 Avaldsnes Stabæk
7 Røa Avaldsnes 15 LSK Kvinner Arna-Bjørnar 22 Kolbotn Vålerenga
7 Sandviken Klepp 15 Lyn Klepp 22 LSK Kvinner Røa
7 Trondheims-Ørn Arna-Bjørnar 15 Sandviken Røa 22 Lyn Sandviken
7 Vålerenga Grand Bodø 15 Stabæk Vålerenga 22 Trondheims-Ørn Grand Bodø
Runde 19.mai
8 Arna-Bjørnar LSK Kvinner
8 Avaldsnes Trondheims-Ørn
8 Grand Bodø Kolbotn
8 Klepp Røa
8 Sandviken Vålerenga
8 Stabæk Lyn

Neste hjemmekamp håndball 2. div.

AVALDSNES - URÆDD

Håvikhallen

Lørdag 13. januar kl. 17.00

 

 

 

 

 

 

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift