Oppsummering G2005 turnering

14 lag har vært med på turnering på Jessheim stadion fra 10. - 12. november. Les mer om turneringen her.


Sørumsand IL vant finalen på Nivå 2!

6 lag på Nivå 1 spilte alle mot hverandre en gang, mens 8 lag på nivå 2 var fordelt på to puljer med sluttspill. Etter kamper fredag, lørdag og søndag kan vi gratulere Sørumsand som vinner av Nivå 2 finalen, mens Ull/Kisa vant nivå 1. Se reslutater under bildene.


Ull/Kisa vant Nivå 1.


Rælingen med sølv på Nivå 1.


Eidsvold Turn med sølv på Nivå2.

fredag 10. november          
             
Kampnr Tid Bane Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
1 17:45 Bane 1 Nivå 2 - gr 1 Ull/Kisa 2 Kløfta 2 4-2
2 17:45 Bane 2 Nivå 2 - gr 1 Eidsvold Turn Frogner IL 6-2
3 18:45 Bane 1 Nivå 2 - gr 2 Eidsvold IF Sørumsand IL 2-4
4 18:45 Bane 2 Nivå 2 - gr 2 Gjelleråsen 2 Hauerseter 3-1
6 19:45 Bane 2 Nivå 1 Gjelleråsen 1 Ull/Kisa G06 2-0
7 19:45 Bane 1 Nivå 1 Ull/Kisa 1 Kløfta 1 1-1
             
             
             
lørdag 11. november          
Kampnr Tid Bane Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
8 09:00 Bane 1 Nivå 1 Oppsal Ull/Kisa 1 2-4
9 09:00 Bane 2 Nivå 1 Rælingen Gjelleråsen 1 4-0
10 10.00 Bane 1 Nivå 1 Kløfta 1 Ull/Kisa G06 3-0
5 11:00 Bane 1 Nivå 1 Oppsal Rælingen 2-4
11 13:00 Bane 1 Nivå 1 Ull/Kisa G06 Ull/Kisa 1 2-6
12 13:00 Bane 2 Nivå 1 Gjelleråsen 1 Oppsal 1-3
13 14:00 Bane 1 Nivå 1 Rælingen Kløfta 1 3-2
14 15:00 Bane 1 Nivå 2 - gr 1 Eidsvold Turn Ull/Kisa 2 4-0
15 15:00 Bane 2 Nivå 2 - gr 1 Frogner IL Kløfta 2 1-0
16 16:00 Bane 1 Nivå 2 - gr 2 Sørumsand IL Gjelleråsen 2 4-1
17 16:00 Bane 2 Nivå 2 - gr 2 Hauerseter Eidsvold IF 1-1
18 17:00 Bane 1 Nivå 2 - gr 1 Frogner IL Ull/Kisa 2 0-0
19 17:00 Bane 2 Nivå 2 - gr 1 Kløfta 2 Eidsvold Turn 0-6
20 18:00 Bane 1 Nivå 2 - gr 2 Gjelleråsen 2 Eidsvold IF 1-6
21 18:00 Bane 2 Nivå 2 - gr 2 Sørumsand IL Hauerseter 7-2
             
søndag 12. november          
Kampnr Tid Bane Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
22 09:00 Bane 1 1/4-finale Nivå 2 Eidsvold Turn Hauerseter 5-2
23 09:00 Bane 2 1/4-finale Nivå 2 Sørumsand IL Kløfta 2 9-0
24 10:00 Bane 1 1/4-finale Nivå 2 Ull/Kisa 2 Gjelleråsen 2 0-2
25 10:00 Bane 2 1/4-finale Nivå 2 Eidsvold IF Frogner IL 5-0
26 11:00 Bane 1 Nivå 1 Gjelleråsen 1 Ull/Kisa 1 0-5
27 11:00 Bane 2 Nivå 1 Rælingen Ull/Kisa G06 4-0
28 12:00 Bane 1 Nivå 1 Kløfta 1 Oppsal 1-2
29 13:00 Bane 1 Semifinale Nivå 2 Eidsvold Turn Eidsvold IF 4-0
30 13:00 Bane 2 Semifinale Nivå 2 Sørumsand Gjelleråsen 2 4-0
31 14:00 Bane 1 Nivå 1 Ull/Kisa 1 Rælingen 7-0
32 14:00 Bane 2 Nivå 1 Oppsal Ull/Kisa G06 3-1
33 15:00 Bane 1 Nivå 1 Gjelleråsen 1 Kløfta 1 0-3
34 16:00 Bane 1 Finale Nivå 2 Eidsvold Turn Sørumsand 1-4

.

Sponsor

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift