Kretskampene denne sesongen

Dette oppsettet finnes også som link øverst på siden, hvor det kontinuerlig oppdateres...

Vi er Ullevål 1

Dato
Tid
Kampnr
Hjemmelag
Bortelag
Bane
28.11.2017 18:30 1142001 Hauger/Haslum 2 Ullevål 2 Bærum idr park is
28.11.2017 18:30 1142002 Høvik 2 Snarøya 2 Høvikbanen
28.11.2017 19:00 1142004 Stabæk 2 Røa 2 Stabekk
29.11.2017 17:45 1142005 Ullern 2 Ullevål 1 Ullernbanen
05.12.2017 18:30 1142006 Ullevål 1 Stabæk 2 Bergbanen
05.12.2017 18:30 1142007 Røa 2 Ready 3 Bogstad kunstisbane
05.12.2017 18:30 1142008 Sagene Høvik 2 Voldsløkka
05.12.2017 18:30 1142009 Snarøya 2 Hauger/Haslum 2 Snarøyabanen
05.12.2017 20:15 1142010 Ullevål 2 Hamar Bergbanen
12.12.2017 18:15 1142013 Høvik 2 Røa 2 Høvikbanen
12.12.2017 18:30 1142012 Hauger/Haslum 2 Sagene Bærum idr park is
12.12.2017 18:30 1142014 Ready 3 Ullevål 1 Gressbanen kunst
12.12.2017 19:00 1142011 Hamar Snarøya 2 Vikingskipet
12.12.2017 19:00 1142015 Stabæk 2 Ullern 2 Stabekk
20.12.2017 18:30 1142003 Ready 3 Sagene Gressbanen kunst
02.01.2018 18:30 1142016 Ullern 2 Ready 3 Ullernbanen
02.01.2018 18:30 1142017 Ullevål 1 Høvik 2 Bergbanen
02.01.2018 18:30 1142018 Røa 2 Hauger/Haslum 2 Bogstad kunstisbane
02.01.2018 18:30 1142019 Sagene Hamar Voldsløkka
02.01.2018 18:30 1142020 Snarøya 2 Ullevål 2 Snarøyabanen
09.01.2018 18:30 1142021 Ullevål 2 Sagene Bergbanen
09.01.2018 18:30 1142024 Høvik 2 Ullern 2 Høvikbanen
09.01.2018 18:30 1142025 Ready 3 Stabæk 2 Gressbanen kunst
09.01.2018 19:00 1142022 Hamar Røa 2 Vikingskipet
11.01.2018 20:30 1142023 Hauger/Haslum 2 Ullevål 1 Bærum idr park is
16.01.2018 18:30 1142026 Stabæk 2 Høvik 2 Stabekk
16.01.2018 18:30 1142027 Ullern 2 Hauger/Haslum 2 Ullernbanen
16.01.2018 18:30 1142028 Ullevål 1 Hamar Bergbanen
16.01.2018 18:30 1142029 Røa 2 Ullevål 2 Bogstad kunstisbane
16.01.2018 18:30 1142030 Sagene Snarøya 2 Voldsløkka
23.01.2018 18:30 1142031 Snarøya 2 Røa 2 Snarøyabanen
23.01.2018 18:30 1142032 Ullevål 2 Ullevål 1 Bergbanen
23.01.2018 18:30 1142034 Hauger/Haslum 2 Stabæk 2 Bærum idr park is
23.01.2018 18:30 1142035 Høvik 2 Ready 3 Høvikbanen
23.01.2018 19:00 1142033 Hamar Ullern 2 Vikingskipet
30.01.2018 18:30 1142036 Ready 3 Hauger/Haslum 2 Gressbanen kunst
30.01.2018 18:30 1142038 Ullern 2 Ullevål 2 Ullernbanen
30.01.2018 18:30 1142039 Ullevål 1 Snarøya 2 Bergbanen
30.01.2018 18:30 1142040 Røa 2 Sagene Bogstad kunstisbane
30.01.2018 19:00 1142037 Stabæk 2 Hamar Stabekk
06.02.2018 18:30 1142041 Sagene Ullevål 1 Voldsløkka
06.02.2018 18:30 1142042 Snarøya 2 Ullern 2 Snarøyabanen
06.02.2018 18:30 1142043 Ullevål 2 Stabæk 2 Bergbanen
06.02.2018 18:30 1142045 Hauger/Haslum 2 Høvik 2 Bærum idr park is
06.02.2018 19:00 1142044 Hamar Ready 3 Vikingskipet
13.02.2018 18:30 1142047 Ready 3 Ullevål 2 Gressbanen kunst
13.02.2018 18:30 1142048 Stabæk 2 Snarøya 2 Stabekk
13.02.2018 18:30 1142050 Ullevål 1 Røa 2 Bergbanen
13.02.2018 19:30 1142049 Ullern 2 Sagene Ullernbanen
14.02.2018 19:30 1142046 Høvik 2 Hamar Høvikbanen
27.02.2018 18:30 1142051 Røa 2 Ullern 2 Bogstad kunstisbane
27.02.2018 18:30 1142052 Sagene Stabæk 2 Voldsløkka
27.02.2018 18:30 1142053 Snarøya 2 Ready 3 Snarøyabanen
27.02.2018 18:30 1142054 Ullevål 2 Høvik 2 Bergbanen
27.02.2018 19:00 1142055 Hamar Hauger/Haslum 2 Vikingskipet

Portalen for påmelding til vårsemesteret  2018
i Turn-avdelingen

åpner 5.desember kl 19:00.

Vær rask, partiene fylles fort opp!

Velkommen til trening i uke 2-2018

TURNSTYRET

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products