Dommeroppsett

Dato Kampstart Kampslutt Klasse Hjemmelag Bortelag Hvor/bane Dommer
18.april 18:00 19:30 J14 Nidelv Klæbu Tempe hovedbane Vidar Andersen/Marcus Bakke
25.april 18:30 19:45 G11 Nidelv 1 Malvik Tempe hovedbane Niklas Heyerdahl
26.april 18:00 19:15 G12 Nidelv 2 Strindheim 7 Tempe hovedbane Emil Christoffer Haugen
26.april 18:30 20:00 G13 Nidelv Selbu Tempe hovedbane Mathias Skjæran Landrø
27.april 17:00 17:30 J8 Utleir 1 Nidelv 1 Nidarvoll bane 1 Jesper Guttormsen
27.april 17:00 17:30 J8 Utleir 2 Nidelv 2 Nidarvoll bane 2 Hedda Sivertsgård
27.april 17:30 18:00 G7 Nidelv 1 Ottis 1 Nidarvoll bane 1 Jesper Guttormsen
27.april 17:30 18:00 G7 Nardo 1 Utleir 1 Nidarvoll bane 2 Hedda Sivertsgård
27.april 18:00 18:30 J8 Nidelv 2 Utleir 1 Nidarvoll bane 1 Jesper Guttormsen
27.april 18:00 18:30 J8 Nidelv 1 Utleir 2 Nidarvoll bane 2 Hedda Sivertsgård
27.april 18:30 19:00 G7 Utleir 1 Nidelv 1 Nidarvoll bane 1 Jesper Guttormsen
27.april 18:30 19:00 G7 Ottis 1 Nardo 1 Nidarvoll bane 2 Hedda Sivertsgård
27.april 20:00 22:00 G16 Nidelv 3 Trond 4 Tempe hovedbane Erik Hove
28.april 17:15 18:30 G12 Nidelv Nationalkameratene Tempe hovedbane Simen Minde Menne
28.april 17:15 18:30 J12 Nidelv Strindheim 3 Tempe hovedbane Niklas Heyerdahl
29.april 17:15 18:30 G11 Nidelv 2 Byneset Tempe hovedbane Jesper Vollan-Karlsen
29.april 17:15 18:30 J11 Nidelv 2 Flatås Tempe hovedbane Viktor Strand
29.april 20:00 22:00 G16 Nidelv 2 Freidig 2 Tempe hovedbane Mathias Skjæran Landrø
3.mai 18:00 19:15 J11 Nidelv 1 Freidig 2 Tempe hovedbane Sondre Burud
3.mai 18:30 20:00 J14 Nidelv 2 Sjetne 2 Tempe hovedbane Mathias Skjæran Landrø
4.mai 17:00 17:30 J6 Nardo 1 Nidelv 3 Nidarvoll bane 1 Niklas Heyerdahl
4.mai 17:00 17:30 J6 Utleir 2 Ottis 1 Nidarvoll bane 2 Marcus Bakke
4.mai 17:30 18:00 J6 Nardo 2 Utleir 1 Nidarvoll bane 1 Niklas Heyerdahl
4.mai 17:30 18:00 J6 Nidelv 2 Utleir 3 Nidarvoll bane 2 Marcus Bakke
4.mai 18:00 18:30 J6 Ottis 1 Nardo 1 Nidarvoll bane 1 Niklas Heyerdahl
4.mai 18:00 18:30 J6 Nidelv 3 Utleir 2 Nidarvoll bane 2 Marcus Bakke
4.mai 18:30 19:00 J6 Utleir 3 Nardo 2 Nidarvoll bane 1 Niklas Heyerdahl
4.mai 18:30 19:00 J6 Utleir 1 Nidelv 2 Nidarvoll bane 2 Marcus Bakke
4.mai 18:30 20:00 J14 Nidelv Utleira 2 Tempe hovedbane Erik Hove

INFORMASJON OM INNEBANDYAVDELINGEN 
Treningstider, utstyr, avgifter mm., finner du på vår Facebookside !!!

Kontingent 2017

 
Medlemskontingent 2017 Nidelv il
Medlemskontingenten skal nå være sendt ut til alle. Håper du betaler din kontingent så snart som mulig slik at vi kan opprettholde et godt tilbud for barn og unge i vårt nærmiljø. På forhånd takk !
Ubetalt beløp: 81750
Ubetalt antall: 273
Betalt beløp: 202200
Betalt antall: 559
 

Instagram - @NidelvIdrettslag

Tempe Idrettsanlegg

           Weather Underground PWS ISRTRNDE47

Idrettsbingo

SMS "Grasrotandel 947307576" til 2020


©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products