Resultater Vårcup 2016

Oppdaterte resultater fra Vårcupen 2016

Resultater fra SFK Vårcup 2016

Klasse A - G14 år


Gruppe 1
16101    Moss - Borgen    1-2
16102    Kråkerøy 2 - Lervik    0-10
16103    Kvik - Moss    3-3
16104    Borgen - Kråkerøy 2    8-0
16105    Lervik - Kvik 1   2-9
16106    Kråkerøy 2 - Moss    0-6
16107    Lervik - Borgen    0-6
16108    Kvik 1 - Kråkerøy 2     7-1
16109    Moss - Lervik    13-1
16110    Borgen - Kvik 1    1-5

Foreløpig tabell før siste kamp Lervik - Kvik 1

Kvik 1    24-7    10p
Borgen    17-6    9p
Moss    23-6    7p
Lervik    11-19    3p
Kråkerøy 2    1-31    0p

Gruppe 2
16111    SFK - Greåker    2-1
16112    Gresvik - Trosvik    mangler
16113    Lisleby 2 - SFK    1-8
16114    Greåker - Gresvik    4-0
16115    Trosvik - Lisleby 2    2-0
16116    Gresvik - SFK    0-6
16117    Trosvik - Greåker    3-2
16118    Lisleby 2 - Gresvik     2-1
16119    SFK - Trosvik     2-2
16120    Greåker - Lisleby 2    5-0

Foreløpig tabell før siste kamp Gresvik - Trosvik:

SFK    18-4    10p
Trosvik    7-4    7p
Greåker    12-5    6p
Lisleby 2    3-16    3p
Gresvik    1-12    0p

Gruppe 3
16121    Ekholt - Sprint    4-3
16122    TTIF - Begby    1-5
16123    Sprint - TTIF     mangler
16124    Ekholt - Begby    4-3
16125    TTIF - Ekholt    3-7
16126    Begby - Sprint    6-0

Foreløpig tabell før siste kamp Sprint - TTIF

Ekholt    15-9    9p
Begby    11-1    6p
Sprint    3-10    0p
TTIF    4-12    0p

Gruppe 4
16127    Torp - Kråkerøy 1    1-3
16128    Kvik 2 - Lisleby 1    2-2
16129    Kråkerøy 1 - Kvik 2    2-1
16130    Torp - Lisleby 1    0-6
16131    Kvik 2 - Torp    4-0
16132    Lisleby 1 - Kråkerøy 1    5-0

Tabell: 
Lisleby    13-2    7p
Kråkerøy    5-7    6p
Kvik Halden 2    7-4    4p
Torp    1-13    0p


Klasse B - G13 år

Gruppe 1
16201    SFK 1 - Kråkerøy 3    13-0
16202    Råde 1 - TTIF 2    13-2
16203    Borgen - SFK 1    3-6
16204    Kråkerøy 3 - Råde 1    2-3
16205    TTIF 2 - Borgen    0-8
16206    Råde 1 - SFK 1    6-1
16207    TTIF 2 - Kråkerøy 3    6-6
16208    Borgen - Råde 1    0-1
16209    SFK 1 - TTIF 2    18-0
16210    Kråkerøy 3 - Borgen    4-7

Tabell:
Råde    23-5    12p
SFK 1    38-9    9p
Borgen    18-11    6p
KIF 3    12-29    1p
TTIF 2    8-45    1p

Gruppe 2
16212    Kolbotn - Råde 2    4-1
16214    Sprint - Kolbotn    mangler
16215    Råde 2 - Ås    3-4
16217    Råde 2 - Sprint    8-1
16218    Ås - Kolbotn    3-7
16220    Sprint - Ås    1-4

Foreløpig tabell før siste kamp Sprint - Kolbotn

Kolbotn IL    11-4    6p
Ås    11-11    6p
Råde 2    12-9    3p
Sprint Jeløy    2-12    0p
Strøket - Ekholt rød         0p

Gruppe 3
16221    HSV - Skogstrand    5-0
16222    TTIF 3 - Sparta 2    1-7
16223    Greåker - HSV    2-7
16224    Skogstrand - TTIF 3    8-2
16225    Sparta 2 - Greåker    2-8
16226    TTIF 3 - HSV    1-7
16227    Sparta 2 - Skogstrand    5-0
16228    Greåker - TTIF 3    9-0
16229    HSV - Sparta 2    mandag 29.02
16230    Skogstrand - Greåker    2-5

Foreløpig tabell før HSV - Sparta 2 som spilles mandag 29.02

HSV    19-3    9p
Greåker    24-11    9p
Sparta 2    14-9    6p
Skogstrand    10-17    3p
TTIF 3    4-31    0p

Gruppe 4
16231    Kråkerøy 1 - TTIF 1    1-0
16232    Ekholt Blå - Gresvik 2    mangler
16233    Rolvsøy - Kråkerøy 1    0-2
16234    TTIF 1 - Ekholt Blå    8-1
16235    Gresvik 2 - Rolvsøy    1-4
16236    Ekholt Blå - Kråkerøy 1    1-4
16237    Gresvik 2 - TTIF 1    2-7
16238    Rolvsøy - Ekholt Blå    7-3
16239    Kråkerøy 1 - Gresvik 2    7-1
16240    TTIF 1 - Rolvsøy    3-5

Foreløpig tabell før siste kamp.

Kråkerøy 1    14-2    12p
Rolvsøy    16-9    9p
TTIF 1    18-9    6p
Ekholt Blå    5-19    0p
Gresvik 2    4-18    0p

Gruppe 5
16241    Sparta 1 - Gresvik 1    5-2
16242    Lervik - Kråkerøy 2    3-1
16243    SFK 2 - Sparta 1    0-17
16244    Gresvik - Lervik    9-0
16245    Kråkerøy 2 - SFK 2    2-6
16246    Lervik - Sparta 1    onsdag 02.03
16247    Kråkerøy 2 - Gresvik 1    2-5
16248    SFK 2 - Lervik    2-4
16249    Sparta 1 - Kråkerøy 2    9-1
16250    Gresvik 1 - SFK 2    mandag 29.02

Foreløpig tabell før de 2 siste kampene som spilles innen onsdag 02.03

Sparta    31-3    9p
Gresvik    16-7    6p
Lervik    7-12    6p
SFK 2    8-23    3p
KIF 2    6-23    0p


Klasse C - J13/14 år

Gruppe 1
16301    Ås - Drøbak-Frogn    2-2
16302    Borgen - Trosvik    0-6
16303    Drøbak-Frogn - Borgen    9-2
16304    Trosvik - Ås    1-3
16305    Ås - Borgen    9-0
16306    Drøbak-Frogn - Trosvik    3-3

Tabell:
Ås    14-3    7p
Drøbak-Frogn    14-7    5p
Trosvik IF    10-6    4p
Borgen    2-24    0p

Gruppe 2
16311    Skjeberg - Lisleby    0-4
16312    Ekholt - HSV    2-1
16313    Lisleby - Ekholt    1-2
16314    HSV - Skjeberg    3-2
16315    Skjeberg - Ekholt    1-4
16316    Lisleby - HSV    5-2

Tabell:
Ekholt    8-2    9p
Lisleby    10-4    6p
HSV    6-9    3p
Skjeberg    4-10    0p

Gruppe 3
16317    SFK - Kråk/Hval    3-6
16318    TTIF/Berg - SFK    7-2
16319    Kråk/Hval - TTIF/Berg    2-0
16320    Kråk/Hval - SFK    3-1
16321    SFK - TTIF/Berg    1-5
16322    TTIF/Berg - Kråk/Hval    2-1

Tabell:
TTIF/BERG    14-6    9p
Kråkerøy/Hvaler    12-6    9p
SFK    7-21    0p

Oppdatert 10:18 - mandag 29.02.16 - Kent Trinborg

FØLG OSS PÅ FACEBOOK

FØLG OSS PÅ INSTAGRAM

HOVEDSPONSOR



PARTNERE

 
   

STØTTESPILLERE



 

 
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products