Påmelding til turneringer

Informasjon i forbindelse med Sandnes Ulf lag sin deltakelse på turneringer.

NORDEA CUP 2017

Sandnes Ulf anmoder våre lag å melde seg på FGI sin turnering Nordea Cup 2017.

Støyvegg - TS-kunsten

Støyveggen skal ikke brukes som ballvegg.

J19 Serievinner 2016

Spenning helt til siste minutter, men nå er det avgjort - Sandnes Ulf J19 er Serievinner 2016 og spiller KM finale i Randaberg Arena Lørdag 5.nov kl 16:30

Dramatikk for J16 i Trollcup

Det ble i overkant dramatisk for J16 sin deltakelse i årets Trollcup.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
29.05 Brodd 3 Sandnes Ulf LJ11 1
29.05 Sandnes Ulf J19 Hundvåg 1
30.05 Sandnes Ulf LJ11 1 Randaberg 3
31.05 Sandnes Ulf MG9 6 Lura 2
06.06 Sandnes Ulf SG13 1 Ålgård FK SG13 1
24.05 Ganddal 5 Sandnes Ulf MG9 6
22.05 Bryne 1 Sandnes Ulf J19 1-8
19.05 Sandnes Ulf J19 Tonstad 1 2-0
16.05 Ganddal IL G15 1 Sandnes Ulf G15 Elite
16.05 Sandnes Ulf LJ11 1 Hinna1

Klubb-TV

Promo - Alexzinho

"Trailer" fra video G94 - laget av Aleksander K.

24.08.2009 / 21:33
Fyll ut navn og epost for å motta info fra Sandnes Ulf

Besøk våre lagsider

M 50 7 er
# Lag K D P
1 Klepp 2 14 6
2 Viking 1 7 3
3 Ålgård 2 -6 3
4 Stavanger 1 -3 0
5 Sandnes Ulf 2 -12 0
6 Brodd 3 0 0 0
Siste synk: 19:38
OBOS-ligaen
# Lag K D P
1 Bodø/Glimt 9 9 22
2 Ranheim TF 9 6 21
3 Start 9 11 19
4 Sandnes Ulf 9 4 17
5 Ullensaker/Kisa 9 3 16
6 Mjøndalen 9 7 14
7 Åsane 9 -1 12
8 Levanger 9 3 11
9 Strømmen 9 -5 11
10 Elverum 9 -6 10
11 Tromsdalen 9 -2 9
12 Florø 9 -6 7
13 Arendal 9 -7 7
14 Kongsvinger 9 -5 6
15 Jerv 9 -5 6
16 Fredrikstad 9 -6 4
Siste synk: 19:38
Regionsligaen avd 3
# Lag K D P
1 Start 2 6 11 16
2 Fløy 6 7 15
3 Pors 6 7 12
4 Madla 7 3 12
5 Staal Jørpeland 6 1 12
6 Sola 7 2 10
7 Brodd 6 0 10
8 Viking 2 7 -2 8
9 Bryne 2 6 -4 7
10 FK Tønsberg 6 1 6
11 Halsen 6 -5 5
12 Sandnes Ulf 2 6 -3 4
13 Express 6 -8 4
14 Lura 7 -10 3
Siste synk: 19:31
G19 2. div avd 02
# Lag K D P
1 Hana 1 5 12 15
2 Eiger 1 5 11 13
3 Moi 1 5 19 12
4 Sandnes Ulf 2 5 -1 9
5 Brusand 1 5 -1 7
6 Ålgård 2 5 -6 6
7 Egersunds 2 5 -3 3
8 Nærbø 1 5 -7 3
9 Austrått 2 5 -8 3
10 Frøyland 2 5 -16 3
Siste synk: 19:38
G19 Elite
# Lag K D P
1 Bryne 1 4 20 12
2 Djerv 1919 1 4 14 12
3 Vard Haugesund 1 4 14 9
4 Sandnes Ulf 1 5 8 9
5 Madla 1 2 -2 3
6 Kopervik 1 4 -5 3
7 Hinna 1 3 -9 3
8 Sola 1 4 -13 0
9 Stavanger 1 4 -27 0
Siste synk: 00:17
J19 1. div avd 01 Vårserie
# Lag K D P
1 Sandnes Ulf 1 6 22 15
2 Frøyland 1 6 14 15
3 Hundvåg 1 6 4 10
4 Bryne 1 6 -11 7
5 Tonstad 1 6 -7 6
6 Randaberg 1 6 -22 0
Siste synk: 19:38
G16 Elite
# Lag K D P
1 Bryne 1 5 14 13
2 Vidar 1 5 9 12
3 Hinna 1 5 0 12
4 Sandnes Ulf 1 5 6 7
5 Frøyland 1 5 0 7
6 Brodd /Stavanger 1 4 6 6
7 Staal Jørpeland 1 5 -9 4
8 Viking 1 3 1 3
9 Bogafjell 1 4 -3 2
10 Madla 1 5 -24 0
Siste synk: 19:38
G15 3. div avd 01
# Lag K D P
1 Vardeneset 2 5 18 15
2 Sunde 1 5 14 12
3 Staal Jørpeland 2 4 4 7
4 Nærbø 2 5 2 7
5 Havørn 1 5 0 7
6 Frøyland 2 5 9 6
7 Madla 2 5 1 6
8 Hundvåg 2 5 -21 4
9 Bogafjell 2 4 -6 3
10 Sandnes Ulf 2 5 -21 3
Siste synk: 19:38
G15 Elite
# Lag K D P
1 Vard Haugesund 1 7 21 16
2 Viking 1 8 20 16
3 Hinna 1 7 13 16
4 Djerv 1919 1 6 8 11
5 Egersunds 1 5 4 10
6 Madla 1 6 -2 10
7 Vidar 1 7 -12 8
8 Sandnes Ulf 1 6 -8 6
9 Bryne 1 6 -8 6
10 Ganddal 1 7 -11 4
11 Sola 1 7 -25 0
Siste synk: 19:10
J16 2. div avd 03 Vårserie
# Lag K D P
1 Varhaug 1 2 6 6
2 Sandnes Ulf 1 4 -2 6
3 Randaberg 1 3 4 5
4 Frøyland 2 3 3 4
5 Hinna 1 3 2 4
6 Klepp 1 4 -7 3
7 Havørn 2 3 -6 2
8 Sola 1 0 0 0
Siste synk: 19:38
G14 1. div avd 02 Vårserie
# Lag K D P
1 Hana 1 6 13 15
2 Bryne 1 5 31 12
3 Forus og Gausel 1 5 10 10
4 Ganddal 1 6 2 10
5 Ålgård 1 5 9 8
6 Voll 1 4 -3 6
7 Sandnes Ulf 1 6 -10 6
8 Varhaug 1 4 -24 0
9 Bogafjell 1 5 -28 0
Siste synk: 19:38
G14 2. div avd 02
# Lag K D P
1 Randaberg 2 4 37 12
2 Mastra 1 4 8 12
3 Tasta 1 4 5 6
4 Sola 2 4 2 6
5 Viking 2 4 -3 6
6 Havørn 1 4 -8 3
7 Sandnes Ulf 2 4 -16 1
8 Madla 3 4 -25 1
Siste synk: 00:17
G14 2. div avd 03
# Lag K D P
1 Sandnes Ulf 3 3 8 7
2 Riska 1 3 13 6
3 Sandved 1 3 1 5
4 Lura 1 3 4 4
5 Austrått 1 3 1 4
6 Voll 3 3 -1 4
7 Hana 2 3 -5 3
8 Madla 4 3 -21 0
Siste synk: 19:38
J14 2. div avd 02
# Lag K D P
1 Sandnes Ulf 1 4 12 12
2 Ålgård 1 5 5 12
3 Egersunds 2 4 16 10
4 Klepp 1 4 3 6
5 Bogafjell 1 4 2 6
6 Orstad 1 5 -7 6
7 Vigrestad 1 5 0 5
8 Sandnes Ulf /Sandved 2 4 -12 1
9 Lura 1 5 -19 0
Siste synk: 19:38
G13 1. div avd 02 Vårserie
# Lag K D P
1 Nærbø 1 5 13 13
2 Sola 1 5 6 12
3 Bryne 2 6 13 10
4 Bogafjell 2 6 2 10
5 Egersunds 1 6 -2 9
6 Havdur 1 6 0 7
7 Havørn 1 6 -17 6
8 Sandnes Ulf 5 -4 5
9 Hinna 1 5 -4 4
10 Ålgård 1 6 -7 4
Siste synk: 19:38
G13 2. div avd 03
# Lag K D P
1 Sandved 1 5 22 15
2 Sandnes Ulf 2 5 16 12
3 Lura 1 5 12 12
4 Ganddal 1 5 7 10
5 Madla 3 5 -4 7
6 Hana 1 5 -11 6
7 Riska 1 6 -8 3
8 Forus og Gausel 2 5 -16 3
9 Frøyland 1 5 -18 0
10 Sviland 1 0 0 0
Siste synk: 19:38
G13 3. div avd 02
# Lag K D P
1 Sandnes Ulf 3 6 32 18
2 Rennesøy 1 6 22 13
3 Vardeneset 2 6 15 13
4 Våganes 2 6 19 12
5 Jarl 2 6 -8 9
6 Staal Jørpeland 3 6 -4 6
7 Randaberg 3 6 -6 6
8 Brodd 3 6 -20 6
9 Sola 4 5 -11 3
10 Hundvåg 3 5 -39 0
Siste synk: 19:38
G13 3. div avd 03
# Lag K D P
1 Bryne 4 6 22 16
2 Klebe 2 6 28 15
3 Lura 2 6 6 12
4 Havdur 2 6 22 11
5 Sandnes Ulf 4 6 -5 9
6 Ganddal 2 6 8 7
7 Klepp 1 6 -3 7
8 Høle 1 6 -15 6
9 Bogafjell 4 6 -18 4
10 Hana 2 6 -45 0
Siste synk: 19:38
J13 1. div avd 02 Vårserie
# Lag K D P
1 Bjerkreim 1 4 13 10
2 Sandnes Ulf 1 3 12 9
3 Eiger 1 3 14 7
4 Bogafjell 1 4 1 6
5 Klepp 1 5 -14 6
6 Bryne 1 4 -12 0
7 Voll 1 3 -14 0
Siste synk: 19:38
G13 2. div avd 04
# Lag K D P
1 Eiger 1 6 13 15
2 Klebe 1 5 25 12
3 Moi 1 6 9 12
4 Bjerkreim 1 5 8 10
5 Bogafjell 3 5 8 9
6 Varhaug 1 5 -11 6
7 Vigrestad 1 6 -26 4
8 Sandnes Ulf 5 5 -8 3
9 Bakke 1 5 -18 0
Siste synk: 19:38
29.05 17:00 Midjord B
Brodd 3 - Sandnes Ulf LJ11 1
29.05 20:00 Kunstgressbanen H
Sandnes Ulf J19 - Hundvåg 1
30.05 18:15 TS-kunsten 7-2 H
Sandnes Ulf LJ11 1 - Randaberg 3
31.05 18:00 H
Sandnes Ulf MG9 6 - Lura 2
06.06 17:00 Ts kunsten B
Sandnes Ulf SG13 1 - Ålgård FK SG13 1
24.05 17:00 B  
Ganddal 5 - Sandnes Ulf MG9 6  
22.05 20:00 Aarbakkebanen Bryne B  
Bryne 1 - Sandnes Ulf J19 1-8  
19.05 19:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf J19 - Tonstad 1 2-0  
16.05 20:00 Ganddal Idrettspark Kunstgress H  
Ganddal IL G15 1 - Sandnes Ulf G15 Elite  
16.05 17:00 Hovedbane 2 bane1+4 H  
Sandnes Ulf LJ11 1 - Hinna1  
Spiller Alder Kamper Mål
Jonas Brune A 14 1
Haakon B 14 1
Mathias Fjelde 14 1
Vegard J 14 1
Mandela Jumma Jaber K 14 1
Trygve Tobias Korneliussen 14 1
Leander L 14 1
Nicky N 14 1
Patrick N 14 1
Benjamin R 14 1

Økonomi

 
Medlemskontingent 2017
Ubetalt beløp: 176845
Ubetalt antall: 101
Betalt beløp: 935129
Betalt antall: 441
 

Viktig info

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products