3. divisjon: A-laget vinner i målrik kamp med nerve

5-2 over Oslojuvelene på Bellevue lørdag

G13 A-sluttspill

Sprint-Kråkerøy 3-1 på Bellevue

Evalueringsmøte Gothia Cup 2016

Torsdag 1. september kl 18:00 Bellevue

God uke for A, B, C og D-laget

Fire seiere for våre seniorlag.

Mandag 15. august starter Sprint-Akademiet GET opp igjen

påmelding via mail til post@sprint-jeloy.no

Klubbhuset Bellevue er stengt pga vannlekkasje!

Sprint-Akademiet GET ønsker velkommen til høsten 2016!

Sprint-Jeløy og Gothia Cup 2016

Følg alle Sprintlagene Live med Gothia Cups resultatservice.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
31.08 Sprint-Jeløy G08 Hvit Ekholt Rød
31.08 Råde Diamond Divas Sprint-Jeløy J11
31.08 SK Sprint-Jeløy SJ13 Kull 2003 Varteig
31.08 Ås Grønn Sprint-Jeløy G11-2
31.08 Sprint-Jeløy G14-2 Kråkerøy 4
30.08 Lillestrøm Sprint-Jeløy G16-1 2-2
30.08 Øreåsen Svart Sprint-Jeløy G11-1
30.08 Sprint-Jeløy G12-3 HSV Soon Bad Boys
30.08 Sprint-Jeløy J10 Tierne Rapid Athene Gul
30.08 Sprint-Jeløy G11 Pirates Moss Gul
Fyll ut navn og epost for å motta info fra SK Sprint-Jeløy

Besøk våre lagsider

3. divisjon Menn avdeling 01
# Lag K D P
1 Kråkerøy 18 40 46
2 Sarpsborg 08 2 18 56 42
3 Østsiden 18 27 42
4 Sprint-Jeløy 18 17 34
5 Drøbak-Frogn 18 21 30
6 Nordstrand 18 4 29
7 Fredrikstad 2 18 17 26
8 Ås 18 -4 23
9 Follo 2 18 -28 22
10 Trosvik 18 -18 19
11 Oslojuvelene 18 -21 15
12 Sparta Sarpsborg 18 -19 13
13 Sarpsborg FK 18 -27 13
14 Røa 18 -65 4
Siste synk: 15:32
4. divisjon Menn
# Lag K D P
1 Råde 18 25 39
2 Selbak 18 12 31
3 Borgen 18 19 30
4 Tistedalen 18 10 30
5 Kråkerøy 2 18 7 28
6 Mysen 18 4 28
7 Kvik Halden 2 18 4 27
8 Moss 2 18 15 26
9 Rakkestad 18 10 26
10 Borgar 18 -3 25
11 Sprint-Jeløy 2 18 -18 19
12 Lisleby 18 -24 17
13 Kambo 18 -29 16
14 Tronvik 18 -32 8
Siste synk: 13:06
G19 Interkrets
# Lag K D P
1 Stabæk 20 72 56
2 Sarpsborg 08 19 35 41
3 HamKam 20 17 36
4 Lillestrøm 20 25 34
5 Vålerenga 20 19 33
6 LynToppf. 19 12 31
7 Follo 20 -13 31
8 Fredrikstad 19 14 27
9 Bærum 19 10 27
10 Skeid 20 -2 27
11 Nordstrand 19 1 20
12 Sprint-Jeløy 19 -67 13
13 Raufoss 18 -41 10
14 Gjelleråsen 20 -82 5
Siste synk: 13:40
G16 mellomrunde Telenor Cup Øst-Norge
# Lag K D P
1 Asker 2 0 3
2 Askim FK 2 -3 3
3 Borgen 3 0 6
4 Bærum 1 -3 0
5 Bærums Verk Hauger 1 -8 0
6 Eidskog 1 -1 0
7 Eidsvold TF 2 0 3
8 Elverum 1 -4 0
9 Fjellhamar 1 -3 0
10 Follo 3 13 6
11 Fredrikstad 3 14 9
12 Gjøvik-Lyn 2 1 3
13 HamKam 3 -1 6
14 Holmen 3 2 6
15 KFUM 1 -2 0
16 Kjelsås 1 -1 0
17 Kolbotn 2 3 3
18 Kongsvinger 1 -2 0
19 Lillehammer 1 -1 0
20 Lillestrøm 3 13 9
21 Lyn 1 -1 0
22 Lørenskog 1 -3 0
23 Ottestad 1 -5 0
24 Raufoss 1 -8 0
25 Raumnes & Årnes 1 -1 0
26 Ready 2 1 3
27 Råde 1 -2 0
28 Sarpsborg 08 3 12 9
29 Skedsmo 3 -3 6
30 Skeid 2 0 3
31 Sprint-Jeløy 2 1 3
32 Stabæk 3 11 9
33 Trosvik 1 -3 0
34 Ullensaker/Kisa 2 1 3
35 Vestre Aker 1 -2 0
36 Vålerenga 2 2 3
37 HSV 1 -10 0
38 Oppsal 3 10 9
39 Toten 1 -8 0
40 Øvrevoll Hosle 1 -9 0
Siste synk: 13:23
Gutter 16 år interkrets
# Lag K D P
1 Stabæk 19 59 46
2 Holmen 19 32 45
3 Sprint-Jeløy 19 30 44
4 Vålerenga 21 10 39
5 HamKam 20 21 35
6 Bærum 20 -2 30
7 Ullensaker/Kisa 19 0 28
8 Borgen 19 7 27
9 Follo 20 2 27
10 Skeid 20 -6 23
11 Oppsal 19 -4 20
12 Lillestrøm 19 -21 19
13 Lørenskog 20 -30 19
14 Eidsvold TF 20 -38 15
15 Skedsmo 20 -60 1
Siste synk: 15:51
G15 KM avd 01
# Lag K D P
1 Sprint-Jeløy 9 34 24
2 Trosvik 9 33 21
3 Drøbak-Frogn 9 23 20
4 Sarpsborg FK 9 13 19
5 Kråkerøy 9 -4 12
6 Skogstrand 9 -21 9
7 Kvik Halden 9 -26 9
8 Begby 9 -14 7
9 Torp 9 -18 6
10 Selbak 9 -20 6
Siste synk: 13:40
G14 KM avd 02
# Lag K D P
1 Torp 9 47 24
2 Kvik Halden 9 41 23
3 Sarpsborg FK 9 25 18
4 Lisleby 2 9 -14 14
5 Rygge 9 4 13
6 Sprint-Jeløy 9 7 12
7 Trosvik 9 -2 8
8 Ås 9 -21 8
9 Kråkerøy 9 -18 3
10 HSV 9 -69 3
Siste synk: 14:56
G13 KM 9-er avd 01
# Lag K D P
1 Drøbak-Frogn 10 51 27
2 Råde 10 24 25
3 HSV 10 38 24
4 Moss 10 20 19
5 Askim FK 10 24 18
6 Sprint-Jeløy 10 -19 15
7 Ekholt 10 -26 12
8 Kråkerøy 2 10 -6 9
9 Mysen 10 -24 7
10 Ås 10 -43 4
11 Trøgstad/Båstad 10 -39 1
Siste synk: 12:03
30.08 20:15 Lillestrøm 3 kunstgress B  
Lillestrøm - Sprint-Jeløy G16-1 2-2  
30.08 19:00 Øreåsen KG B  
Øreåsen Svart - Sprint-Jeløy G11-1  
30.08 18:30 Bellevue H  
Sprint-Jeløy G12-3 - HSV Soon Bad Boys  
30.08 18:30 Bellevue H  
Sprint-Jeløy J10 Tierne - Rapid Athene Gul  
30.08 18:15 Bellevue H  
Sprint-Jeløy G11 Pirates - Moss Gul  
Spiller Alder Kamper Mål

Treningstider Vinter 2015-2016

©2016 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products