A-laget vant 2-1 mot Sparta Sarpsborg på Bellevue

En thriller av en fotballkamp, hvor Sprint aldri ga opp

Juniorlaget vant i NM G19 Telenor Cup mot Askim

2-1 seier borte i en slitekamp mandag kveld

Garderobeanlegget Bellevue tatt i bruk

Fredag 29. april ble de nyoppussede garderobene klare.

Test

Dette er første test

Sprint-Jeløy med sin 7. strake seier i Interkretsserien

Ny test

Dette er test nr 2

2000 bredde vant sin 3. kamp og ligger på 2.plass på tabellen

A-lagets kamp mot Sparta Sarpsborg er flyttet!

Lørdagens kamp er flyttet til mandag 2. mai kl. 20.00

Dato Hjemmelag Bortelag Res
03.05 Kvik Halden 2 SK Sprint-Jeløy 2
04.05 Varteig SK Sprint-Jeløy SJ13 Kull 2003
04.05 Sprint-Jeløy J10 Gull Ekholt Rød
04.05 SK Sprint-Jeløy MG7 Ramberg HSV Soon Eagles
04.05 Sprint-Jeløy G07 Hvit HSV Soon Eagles
03.05 Kvik Halden 2 SK Sprint-Jeløy 2
03.05 Sprint-Jeløy G11-2 Kambo Rød
03.05 Hobøl IL Sprint-Jeløy G13-2
03.05 Sprint-Jeløy G12-3 Drøbak-Frogn Grønn
03.05 Kråkerøy 4 Sprint-Jeløy G14-2
Fyll ut navn og epost for å motta info fra SK Sprint-Jeløy

Besøk våre lagsider

3. divisjon Menn avdeling 01
# Lag K D P
1 Drøbak-Frogn 4 10 12
2 Østsiden 4 6 10
3 Kråkerøy 4 6 9
4 Fredrikstad 2 4 2 6
5 Sprint-Jeløy 4 -1 6
6 Sarpsborg 08 2 3 6 5
7 Sparta Sarpsborg 4 0 4
8 Oslojuvelene 4 -2 4
9 Follo 2 4 -4 4
10 Ås 4 -5 4
11 Nordstrand 4 -7 4
12 Sarpsborg FK 3 0 3
13 Røa 4 -4 3
14 Trosvik 4 -7 1
Siste synk: 15:34
4. divisjon Menn
# Lag K D P
1 Borgen 5 15 13
2 Tistedalen 5 8 11
3 Råde 5 11 10
4 Kvik Halden 2 4 6 9
5 Selbak 5 0 8
6 Rakkestad 5 2 7
7 Moss 2 5 -3 6
8 Mysen 4 1 5
9 Kråkerøy 2 5 -2 5
10 Kambo 5 -4 5
11 Borgar 4 -4 4
12 Lisleby 4 -6 1
13 Sprint-Jeløy 2 3 -7 1
14 Tronvik 5 -17 1
Siste synk: 15:00
G19 Interkrets
# Lag K D P
1 Stabæk 8 23 22
2 Sarpsborg 08 8 15 21
3 Fredrikstad 10 10 19
4 LynToppf. 7 13 16
5 Follo 8 -7 13
6 HamKam 7 10 12
7 Lillestrøm 8 3 10
8 Bærum 7 2 10
9 Skeid 7 0 9
10 Vålerenga 7 0 8
11 Gjelleråsen 7 -18 4
12 Nordstrand 7 -4 3
13 Sprint-Jeløy 7 -24 3
14 Raufoss 8 -23 1
Siste synk: 15:17
G16 mellomrunde Telenor Cup Øst-Norge
# Lag K D P
1 Asker 2 0 3
2 Askim FK 2 -3 3
3 Borgen 2 2 6
4 Bærum 1 -3 0
5 Bærums Verk Hauger 1 -8 0
6 Eidskog 1 -1 0
7 Eidsvold TF 2 0 3
8 Elverum 1 -4 0
9 Fjellhamar 1 -3 0
10 Follo 2 16 6
11 Fredrikstad 2 11 6
12 Gjøvik-Lyn 2 1 3
13 HamKam 2 2 6
14 Holmen 2 3 6
15 KFUM 1 -2 0
16 Kjelsås 1 -1 0
17 Kolbotn 2 3 3
18 Kongsvinger 1 -2 0
19 Lillehammer 1 -1 0
20 Lillestrøm 2 10 6
21 Lyn 1 -1 0
22 Lørenskog 1 -3 0
23 Ottestad 1 -5 0
24 Raufoss 1 -8 0
25 Raumnes & Årnes 1 -1 0
26 Ready 2 1 3
27 Råde 1 -2 0
28 Sarpsborg 08 2 11 6
29 Skedsmo 2 3 6
30 Skeid 2 0 3
31 Sprint-Jeløy 2 1 3
32 Stabæk 2 9 6
33 Trosvik 1 -3 0
34 Ullensaker/Kisa 2 1 3
35 Vestre Aker 1 -2 0
36 Vålerenga 2 2 3
37 HSV 1 -10 0
38 Oppsal 2 4 6
39 Toten 1 -8 0
40 Øvrevoll Hosle 1 -9 0
Siste synk: 15:17
Gutter 16 år interkrets
# Lag K D P
1 Sprint-Jeløy 8 21 24
2 Vålerenga 8 14 21
3 Holmen 7 6 14
4 Ullensaker/Kisa 7 3 14
5 Stabæk 6 14 13
6 Skeid 7 4 12
7 Bærum 8 -1 11
8 HamKam 8 6 10
9 Borgen 7 3 10
10 Lillestrøm 9 -12 10
11 Lørenskog 8 -13 7
12 Follo 8 -8 6
13 Oppsal 6 -1 4
14 Eidsvold TF 7 -14 4
15 Skedsmo 8 -22 1
Siste synk: 17:15
G15 KM avd 01
# Lag K D P
1 Trosvik 2 15 6
2 Sprint-Jeløy 2 9 6
3 Sarpsborg FK 2 6 4
4 Drøbak-Frogn 2 5 4
5 Skogstrand 2 -1 3
6 Begby 2 -1 3
7 Torp 2 -3 3
8 Selbak 2 -8 0
9 Kråkerøy 2 -8 0
10 Kvik Halden 2 -14 0
Siste synk: 16:39
G14 KM avd 02
# Lag K D P
1 Sarpsborg FK 3 13 7
2 Torp 2 12 6
3 Lisleby 2 2 5 6
4 Kvik Halden 2 2 4
5 Trosvik 2 2 3
6 Sprint-Jeløy 3 0 3
7 Rygge 2 -1 3
8 Kråkerøy 2 -6 0
9 HSV 2 -11 0
10 Ås 2 -16 0
Siste synk: 14:31
G13 KM 9-er avd 01
# Lag K D P
1 HSV 3 23 9
2 Drøbak-Frogn 3 23 9
3 Askim FK 5 14 9
4 Råde 3 11 7
5 Moss 2 11 6
6 Sprint-Jeløy 4 -10 6
7 Ekholt 4 -16 6
8 Kråkerøy 2 4 -10 2
9 Mysen 4 -10 1
10 Trøgstad/Båstad 4 -12 1
11 Ås 4 -24 1
Siste synk: 15:17
03.05 20:00 Strupe KG 11er (9er B) B  
Kvik Halden 2 - SK Sprint-Jeløy 2  
03.05 18:30 Bellevue H  
Sprint-Jeløy G11-2 - Kambo Rød  
03.05 18:30 Tomter Idrettspark KG B  
Hobøl IL - Sprint-Jeløy G13-2  
03.05 18:30 Bellevue H  
Sprint-Jeløy G12-3 - Drøbak-Frogn Grønn  
03.05 18:30 Kråkerøy st 2 B  
Kråkerøy 4 - Sprint-Jeløy G14-2  
Spiller Alder Kamper Mål

Treningstider Vinter 2015-2016

©2016 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products