Tre Rival-lag på Cup No 1 i Danmark

I uke 28 ble fotballturneringen Cup No.1 arrangert i Frederikshavn i Danmark. Rival stilte med tre lag. G2002, G2003 og G2005.

Fotball-SFO for jenter på Kviltorp

Fotballtrening for SFO-jentene på Kviltorp

Rival G14 Romsdalscup 2017

G14 gjorde det godt på Romsdalscup i helga

Rival J13 Romsdalscup 2017

Rivaljentene i høydramatisk finale i Romsdalscupen

Rival J13 - Vinner av Hydro cup 2017

Glade jenter og stolte trenere etter en overbevisende 6-2 seier i finalen på Hydro Cup for Jenter 13/14.

Oppstart fotball for barn født 2011 og 2012

SK Rival ønsker gutter og jenter født 2011 og 2012 velkommen til trening. 2011: torsdager kl 17-18, Rivalbanen. 2012: onsdager kl 17-18, Kviltorp.

Rekrutteringsdag 2017

Søndag 2. april hadde Rival fotball rekrutteringsdag for barn født 2010, 2011 og 2012 i Akerhallen. Mange ivrige barn møtte opp og var klare for en treningsøkt, med påfølgende servering av saft, frukt og T-skjorte.

Klubbdager på Sport 1

Dato Hjemmelag Bortelag Res
24.08 SK Rival Rival 2 - Gossen
25.08 SK Rival Rival - Molde Fk 3
31.08 Måndalen - Rival 2 SK Rival
02.09 Kvass/Ulvungen/Søya/Todalen - Rival SK Rival
07.09 SK Rival Rival 2 - Fiksdal/Rekdal
19.08 Midsund - Rival SK Rival
11.08 SK Rival Rival - CFK
08.07 Averøykameratene 2 - Rival SK Rival
30.06 Tingvoll - Rival SK Rival
24.06 SK Rival Rival - Smøla

Besøk våre lagsider

6.div Menn avd 2
# Lag K D P
1 Skåla 6 17 14
2 Gossen IL 6 12 14
3 Isfjorden 6 12 12
4 Måndalen 6 3 9
5 Bryn 6 -6 7
6 Bjørset 7 -17 3
7 Fiksdal/Rekdal 7 -21 3
8 Rival 2 0 0 0
Siste synk: 09:26
G16 2.div avd 3
# Lag K D P
1 Batnfjord 9 25 21
2 Rival 9 12 21
3 Træff 2 9 4 16
4 ÅIF /IIL 2 9 -10 10
5 Molde 3 9 -12 6
6 Vestnes Varfjell 2 9 -19 5
Siste synk: 09:26
J16 7er
# Lag K D P
1 Batnfjord 2 8 32 19
2 Dahle /Nordlandet 2 8 16 18
3 Træff 7 7 12
4 Sunndal 2 7 -3 10
5 CFK 2 8 -5 10
6 Molde 2 7 -4 9
7 Bud 7 -8 7
8 Rival 8 -35 3
Siste synk: 09:26
G14 9er avd 2
# Lag K D P
1 Averøy Fotball 1 6 41 15
2 Ekko/Aureosen 6 23 13
3 Eide/Omegn 1 6 17 12
4 Frei 6 4 7
5 Gossen 6 -3 7
6 Rival 2 6 -23 6
7 Batnfjord 6 -59 1
Siste synk: 09:26
G14 9er avd 3
# Lag K D P
1 Rival 1 6 32 18
2 Isfjorden 6 8 12
3 Vestnes Varfjell 6 7 12
4 Eide/Omegn 2 6 9 7
5 Skåla 1 6 -6 6
6 Langfjorden 6 -28 4
7 Træff 2 6 -22 2
Siste synk: 09:26
G13 9er avd 2
# Lag K D P
1 Rival 1 7 51 19
2 Molde 4 7 19 18
3 Midsund 7 -4 12
4 Elnesvågen 7 -2 9
5 Bud 7 -5 9
6 Averøy Fotball 1 7 -12 7
7 Molde 2 7 -20 6
8 Bryn 7 -27 2
Siste synk: 09:26
G13 9er avd 3
# Lag K D P
1 Molde 1 6 38 15
2 Molde 3 6 12 11
3 Åndalsnes 6 26 10
4 Træff 1 6 11 10
5 Eidsvåg 6 17 9
6 Rival 2 6 -37 6
7 Tomrefjord 6 -67 0
Siste synk: 09:26
J13 7er avd 2
# Lag K D P
1 Vestnes Varfjell 8 47 21
2 Vågstranda 8 28 19
3 Skåla 8 10 11
4 Rival 2 9 -17 11
5 Malmefjorden 9 -13 10
6 Ekko/Aureosen 8 -55 0
Siste synk: 09:26
J13 9er
# Lag K D P
1 Træff 9 63 24
2 Surnadal 8 17 16
3 Gossen 8 -1 15
4 Rival 1 8 7 13
5 Dahle /Nordlandet 1 8 2 12
6 Midsund 8 -5 8
7 Elnesvågen 9 -21 8
8 Frei 8 -7 7
9 Molde 1 8 -55 4
Siste synk: 09:26
24.08 19:00 Årølia KGB H
SK Rival - Rival 2 - Gossen
25.08 19:00 Reknesbanen H
SK Rival - Rival - Molde Fk 3
31.08 19:00 Måndalen Stadion B
Måndalen - Rival 2 - SK Rival
02.09 15:00 Ålvundfjord Stadion B
Kvass/Ulvungen/Søya/Todalen - Rival - SK Rival
07.09 19:00 Årølia KGB H
SK Rival - Rival 2 - Fiksdal/Rekdal
19.08 14:00 Midsund Stadion B  
Midsund - Rival - SK Rival  
11.08 19:00 Årølia KGB H  
SK Rival - Rival - CFK  
08.07 15:00 Bruhagen KGB B  
Averøykameratene 2 - Rival - SK Rival  
30.06 19:00 Tingvoll KGB B  
Tingvoll - Rival - SK Rival  
24.06 14:00 Årølia KGB H  
SK Rival - Rival - Smøla  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products