- En inspirerende dag for jentene i klubben

220 jenter var samlet til jentefotballdagen.

Jentefotballdag på søndag!

Jentefotballdagen arrangeres for 3. gang søndag 17. juni.

Sesongmagasinet på nett

Nå kan du lese KFUMs sesongmagasin 2018 på nett.

- Forhåpninger om avansement

A-lagsgutta går på banen for å slå LSK - samt nyte øyeblikket foran et entusiastisk Kåffa-publikum.

Kom på cupkamp onsdag

Info om onsdagens kamp mot LSK.

Oppstart 2013-kullet tirsdag 8.mai!

Da braker det endelig løs for alle gutter og jenter født i 2013!

Vi møter LSK i cupen!

- Et lag som sto på ønskelista.

3. runde-lagene

KFUM er et av 32 lag som er klare for 3. runde i cupen.

- Vi vil ha RBK til Oslo

For en snuoperasjon! To mål på siste to i andre ekstraomgang. Kåffa er videre i cupen.

Moses sikter høyt

- Drøm om å ta det veldig langt på fotballbanen.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
23.06 Bryne KFUM
23.07 KFUM Vålerenga 2
28.07 Egersunds KFUM
04.08 Vidar KFUM
12.08 KFUM Brattvåg
16.06 Vard Haugesund KFUM
09.06 KFUM Stjørdals-Blink
02.06 Nardo KFUM
26.05 KFUM Kjelsås
19.05 Fløy-Flekkerøy KFUM
Fyll ut navn og e-post for å motta info fra KFUM

Besøk våre lagsider

4. div. kvinner
# Lag K D P
1 Asker 8 28 20
2 Grei 8 16 20
3 KFUM 8 23 18
4 Bærum 2 8 37 15
5 Amasone 8 13 10
6 Nordstrand 8 -3 10
7 Hasle-Løren 8 -18 9
8 Oldenborg 8 -55 3
9 Manglerud Star 8 -41 0
10 Oppegård 0 0 0
Siste synk: 22:35
PostNord-ligaen avd 2
# Lag K D P
1 Skeid Fotball 10 17 20
2 KFUM 10 11 19
3 Hødd 10 9 19
4 Kjelsås 10 5 19
5 Bryne 10 3 16
6 Fløy-Flekkerøy 10 -1 15
7 Egersunds 10 2 13
8 Stjørdals-Blink 10 1 13
9 Arendal 10 1 13
10 Vidar 10 -4 11
11 Brattvåg 10 -12 10
12 Vålerenga 2 10 -7 8
13 Nardo 10 -11 8
14 Vard Haugesund 10 -14 4
Siste synk: 02:31
G19 Interkrets B
# Lag K D P
1 Lyn 1896 FK 8 20 17
2 KFUM 8 8 15
3 Oppsal 8 9 14
4 Fredrikstad 8 4 14
5 Skeid 8 -1 13
6 Lørenskog 8 -8 11
7 Strømmen 8 2 10
8 Kongsvinger 8 1 8
9 Greåker 8 -12 7
10 Elverum 8 -23 3
Siste synk: 23:15
23.06 16:00 Bryne stadion B
Bryne - KFUM
23.07 19:00 KFUM Arena 11er H
KFUM - Vålerenga 2
28.07 16:00 Idrettsparken B
Egersunds - KFUM
04.08 16:00 Lassa Gress B
Vidar - KFUM
12.08 17:00 KFUM Arena 11er H
KFUM - Brattvåg
16.06 13:00 Haugesund stadion B  
Vard Haugesund - KFUM  
09.06 14:30 KFUM Arena 11er H  
KFUM - Stjørdals-Blink  
02.06 16:00 Nissekollen kunstgras B  
Nardo - KFUM  
26.05 14:00 KFUM Arena 11er H  
KFUM - Kjelsås  
19.05 16:00 Arkicon Arena Flekkerøy B  
Fløy-Flekkerøy - KFUM  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift