ÅRSMØTE 2018

Det ble i går avholdt årsmøte i klubbhuset på Hellemyr.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
28.05 Mandalskameratene 2 Vigør G15 7er
28.05 Vigør Våg
29.05 Vigør Greipstad
30.05 Farsund 1 Vigør G13-1
30.05 Vigør G15 Randesund
27.05 Flekkefjord 2 Vigør G16-2 0-6
25.05 Våg 3 Vigør G15 7er 10-2
25.05 Randesund 3 Vigør G14-1 0-7
25.05 Vindbjart 1 Vigør G16 1 4-1
24.05 Vigør G13-1 Farsund 1

Besøk våre lagsider

4 div menn
# Lag K D P
1 Lyngdal 8 21 19
2 Express 7 16 13
3 Flekkefjord 7 7 13
4 Arendal 2 7 5 13
5 Fløy 2 7 3 12
6 Vigør 6 4 11
7 Søgne 8 -2 9
8 Randesund 8 -3 8
9 Mandalskameratene 6 -1 7
10 Våg 6 -2 7
11 Kvinesdal 8 -16 7
12 Jerv 2 7 -8 6
13 Donn 2 5 -7 5
14 Vindbjart 2 6 -17 3
Siste synk: 19:49
5 div menn avd 2
# Lag K D P
1 Farsund 6 3 13
2 Vindbjart 3 6 10 12
3 Vigør 2 5 5 12
4 Giv Akt 8 1 11
5 Tveit 7 8 9
6 Greipstad 5 3 9
7 Marnardal 7 2 9
8 Tobienborg 8 -1 9
9 Tigerberget 9 -15 8
10 Hægebostad /Konsmo 5 -5 4
11 Torridal 6 -11 4
Siste synk: 01:13
Gutter 19 1. divisjon
# Lag K D P
1 Fløy 6 6 13
2 Vindbjart 1 7 -1 13
3 Hisøy 1 7 -8 13
4 Lillesand 6 6 12
5 Arendal 7 2 12
6 Randesund 7 3 10
7 Gimletroll 7 -1 10
8 Lyngdal 1 6 5 9
9 Vigør 1 7 0 9
10 Mandalskameratene 1 7 1 6
11 Flekkefjord 7 -10 6
12 Våg 1 6 -3 4
Siste synk: 22:25
NM - kvalifisering G19 Agder
# Lag K D P
1 Arendal 1 1 3
2 Fløy 1 10 3
3 Gimletroll 1 -3 0
4 Hisøy 1 3 3
5 Kvinesdal 2 4 6
6 Lillesand 2 -9 3
7 Lyngdal 1 3 3
8 Mandalskameratene 2 2 3
9 Randesund 1 1 3
10 Søgne 1 -3 0
11 Sørfjell 1 -3 0
12 Vigør 1 -2 0
13 Vindbjart 2 2 3
14 Våg 1 -1 0
15 Donn 1 -3 0
16 Flekkefjord 1 -2 0
Siste synk: 01:13
Gutter 16 1. divisjon
# Lag K D P
1 Søgne 7 16 18
2 Randesund 1 6 16 18
3 Vindbjart 1 6 19 15
4 Imås 1 7 -1 13
5 Vigør 1 6 -1 9
6 Våg 1 6 3 8
7 Start 3 3 6
8 Trauma 6 0 6
9 Grane Arendal 6 -8 4
10 Lyngdal 1 7 -19 4
11 Flekkefjord 6 -10 3
12 Jerv 6 -18 1
13 Mandalskameratene 1 0 0 0
Siste synk: 01:13
Gutter 16 2. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Flekkefjord 2 7 5 13
2 Fløy-Flekkerøy Fløy 1 5 33 12
3 Mandalskameratene 2 5 22 12
4 Kvinesdal 6 13 12
5 Våg 2 6 23 9
6 Vigør 2 4 14 9
7 Gimletroll 1 5 2 9
8 Lyngdal 2 5 -4 7
9 Hægebostad 9er 5 -24 3
10 Søgne 2 7er 6 -38 3
11 Marnardal 6 -46 0
Siste synk: 20:16
Kvalifisering NM G16 - Agder
# Lag K D P
1 Flekkefjord 1 6 3
2 Fløy 2 -4 3
3 Imås 2 6 6
4 Jerv 1 -3 0
5 Lyngdal 1 -1 0
6 Randesund 1 -1 0
7 Start 1 8 3
8 Søgne 1 1 3
9 Vigør 1 1 3
10 Vindbjart 1 1 3
11 Våg 1 -1 0
12 Kvinesdal 1 -4 0
13 Lillesand 1 -3 0
14 Mandalskameratene 1 -6 0
Siste synk: 01:13
Gutter 15 2. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Vigør 1 4 24 10
2 Vindbjart 1 3 17 9
3 Våg 2 3 12 6
4 Just IL/FK Donn 4 -2 6
5 Hånes 4 -9 6
6 Torridal 3 -3 1
7 Randesund 3 -15 1
8 Otra 7er 4 -24 1
9 Gimletroll 2 7er 0 0 0
Siste synk: 01:13
Gutter 15 2. div. avd. 3 vår
# Lag K D P
1 Giv Akt /Spangereid 5 37 10
2 Farsund 5 13 10
3 Våg 3 4 10 9
4 Mandalskameratene 2 7er 5 -11 6
5 Vigør 2 7er 5 -49 0
Siste synk: 01:13
Gutter 14 1. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Vigør 1 5 33 15
2 Våg 1 5 20 12
3 Fløy-Flekkerøy Fløy 4 1 6
4 Vindbjart 1 5 -21 3
5 Randesund 3 5 -33 0
Siste synk: 20:16
Gutter 14 2. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Våg 2 4 16 12
2 Start 2 4 16 12
3 Randesund 2 3 4 6
4 Otra 4 -6 6
5 Gimletroll 3 5 3
6 Donn 2 4 -2 3
7 Søgne 2 4 -15 3
8 Vigør 2 4 -18 0
Siste synk: 01:13
Gutter 13 1. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Vindbjart 1 3 13 9
2 Vigør 1 3 10 9
3 Våg 1 4 14 7
4 Lyngdal 1 4 3 7
5 Randesund 4 3 -13 3
6 Mandalskameratene 1 3 -11 0
7 Farsund 1 4 -16 0
8 Torridal 1 0 0 0
Siste synk: 01:13
Gutter 13 3. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Søgne 2 4 8 10
2 Vindbjart 2 4 4 7
3 Høvdingen 7er 3 14 6
4 Torden IL 7er 3 9 6
5 Mandalskameratene 2 3 0 4
6 Vigør 2 3 -7 1
7 Flekkefjord 2 4 -28 0
8 Marnardal 0 0 0
9 Øvrebø 0 0 0
Siste synk: 01:13
28.05 19:30 Idrettsparken gress øst 9er A B
Mandalskameratene 2 - Vigør G15 7er
28.05 20:15 Hellemyr Kunstgress H
Vigør - Våg
29.05 20:15 Hellemyr Kunstgress H
Vigør - Greipstad
30.05 18:45 Hellemyr Kunstgress B
Farsund 1 - Vigør G13-1
30.05 20:15 Hellemyr Kunstgress H
Vigør G15 - Randesund
27.05 13:00 Uenes kunstgress B  
Flekkefjord 2 - Vigør G16-2 0-6  
25.05 18:30 Karuss gress 9er A B  
Våg 3 - Vigør G15 7er 10-2  
25.05 18:00 Solvika kunstgress B  
Randesund 3 - Vigør G14-1 0-7  
25.05 17:30 Moseidmoen Umbrokunstgress B  
Vindbjart 1 - Vigør G16 1 4-1  
24.05 19:00 Hellemyr Kunstgress H  
Vigør G13-1 - Farsund 1  
Spiller Alder Kamper Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift