Påmelding til fotballakademiet

Vi starter akademitreninger på onsdager for spillere født mellom 2008 og 2010.

Påmelding til fotballskolen

Nå er er det bare å melde seg på til fotballskolen i siste uken før skolestart fra 13. til 17. august. I år kan spillere født i 2006 til 2011 melde seg på.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
28.05 Vålerenga 2 Huk G08 3
28.05 Bygdø Monolitten 2 Huk G06 1
28.05 Huk G08 1 Vålerenga
29.05 Korsvoll Huk J09
29.05 Huk G08 2 Bærum 4
27.05 Huk FK Nesøya
27.05 Huk G03 Ready 10-5
26.05 Ready 2 Huk G05 1-15
25.05 Huk J07 1 Lyn 5
25.05 Øvrevoll Hosle 8 Huk G10 1

Besøk våre lagsider

8. div. Menn avd. 01
# Lag K D P
1 Ullern 3 7 31 18
2 Sagene 2 7 27 18
3 Heggedal 2 8 19 18
4 Holmen 2 7 15 13
5 Frigg 4 7 2 12
6 Snarøya 2 8 3 10
7 Huk 6 -6 7
8 Nesøya 6 -14 4
9 Oslo-Ørn 7 -10 3
10 St. Olavskameratene 7 -67 0
Siste synk: 05:05
Gutter 16 år 7er
# Lag K D P
1 Langhus 6 13 15
2 Bækkelaget 6 7 11
3 Heming 7 7 10
4 Bygdø Monolitten 6 3 9
5 Korsvoll 6 -3 8
6 Huk 6 -11 5
7 Bjørndal 6 -12 5
8 Ready 5 -4 4
9 Hasle-Løren 0 0 0
Siste synk: 05:05
Jenter 15 år 7er avd. 01
# Lag K D P
1 Heggedal /Vollen 7 40 19
2 Bygdø Monolitten 6 16 15
3 Jardar 7 0 13
4 Lyn 6 1 10
5 Huk 6 0 8
6 Nesøya 6 -13 6
7 Lommedalen 6 -17 4
8 Ready /Heming 6 -11 3
9 Haslum 6 -16 3
Siste synk: 05:05
Gutter 14 år 2.div. avd. 02
# Lag K D P
1 Asker 2 6 24 16
2 Ready 2 6 7 15
3 Ullern 2 6 45 13
4 Bærums Verk Hauger 3 5 4 9
5 Heming 2 5 1 7
6 Øvrevoll Hosle 2 6 -24 3
7 Huk 5 -26 1
8 Lommedalen 5 -31 0
9 Høvik 2 0 0 0
Siste synk: 05:05
Gutter 13 år 1. div. avd. 01
# Lag K D P
1 Bærumsløkka 6 9 16
2 Lyn 6 12 14
3 Frigg 7 10 14
4 Stabæk 7 22 12
5 Huk 6 8 10
6 Haslum 6 2 9
7 Vestre Aker 6 -5 6
8 Bærum 6 -13 6
9 Røa 7 -15 3
10 Ready 5 -30 0
Siste synk: 05:05
Gutter 13 år 2. div. avd. 03
# Lag K D P
1 Huk 7 56 18
2 Heming 6 52 18
3 Ullern 2 6 10 15
4 Skeid 2 6 21 13
5 Lyn 3 6 1 10
6 Frigg 2 6 -10 6
7 Kjelsås 6 -20 3
8 Ready 2 7 -28 3
9 Lommedalen 6 -40 3
10 Sagene 3 6 -42 3
Siste synk: 05:05
Jenter 13 år 2. div. avd. 02
# Lag K D P
1 Heggedal 3 3 9
2 Asker 3 5 -1 9
3 Røa 2 3 6 7
4 Lommedalen 2 5 3 6
5 Øvrevoll Hosle 3 1 6
6 Frisk Asker 3 4 4
7 Haslum 4 -4 1
8 Huk 4 -12 1
Siste synk: 05:05
OBOS Cup Gutter 13 år gruppe 04
# Lag K D P
1 Ski 3 4 6
2 Huk 3 -1 3
3 Oppsal 2 -1 3
4 Bjørndal 2 -2 3
Siste synk: 05:05
28.05 19:00 Valle Hovin gress 5er 1 B
Vålerenga 2 - Huk G08 3
28.05 19:00 Ferd stadion 7er D (Bygdøy) B
Bygdø Monolitten 2 - Huk G06 1
28.05 19:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk G08 1 - Vålerenga
29.05 18:00 Korsvoll kunstgress 5er B B
Korsvoll - Huk J09
29.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk G08 2 - Bærum 4
27.05 20:15 Bygdøhus fotballbane H  
Huk FK - Nesøya  
27.05 18:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk G03 - Ready 10-5  
26.05 10:00 Gressbanen kunstgress 2 9er B  
Ready 2 - Huk G05 1-15  
25.05 18:30 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J07 1 - Lyn 5  
25.05 18:00 Hosletoppen 5er A B  
Øvrevoll Hosle 8 - Huk G10 1  
Spiller Alder Kamper Mål

Våre treningssponsorer

Grasrotandelen

 
Støtt HUK - klikk logo
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift