Sølv til Old Boys-laget

Nymark Old Boys tok en flott andreplass i Old Boys-turneringen til Varegg.

Rett til topps

Nymarks herrelag slo Flaktveit 4-2 på bortebane i serieåpningen fredag kveld.

Fair play-kamp på Nymarken

Månedens fair play-kamp for jenter er Nymark-Sandviken i J17-klassen.

Rekordmange til Dana cup

Over 150 spillere og ledere reiser med Nymark IL til årets Dana cup-turnering.

Slo Baune i åpningskampen

Nymark 3 åpnet sesongen med å slå erkerival Baune med 8-6 på bortebane.

Nå braker det løs

Tirsdag 18. april starter årets fotballsesong for aldersbestemte lag.

Tredjeplass til G15

Nymark 1 (G15) ble nummer tre i sin årsklasse i Varegg cup 2017.

Finaledag i Varegg cup

To Nymark-lag er klare for den store finaledagen i Varegg cup 2017.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
27.04 Baune 2 Nymark G13 1
27.04 Fyllingsdalen 2 Nymark G16-3
27.04 Nymark G15 1 Os 1
28.04 Nymark J17 1 Sandviken
28.04 Nymark IL Frøya
27.04 Fyllingsdalen 2 Nymark G16-3
27.04 Baune 2 Nymark G13 1
27.04 Nymark G15 1 Os 1
27.04 Nordre Fjell Nymark J14
25.04 Nymark G19 2 Gneist 4 3-5

Besøk våre lagsider

3 div. Kvinner
# Lag K D P
1 Stord 1 5 3
2 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 1 4 3
3 Bergen Nord 1 1 3
4 Sotra 1 1 3
5 Bønes 1 1 3
6 Voss 1 0 1
7 Gneist 1 0 1
8 Askøy SK 1 -1 0
9 Fyllingsdalen 2 1 -1 0
10 Nymark 1 -1 0
11 Åsane 2 1 -4 0
12 Djerv 1 -5 0
Siste synk: 17:59
5 div. Menn avd. 03
# Lag K D P
1 Sotra 2 1 5 3
2 Telavåg 1 3 3
3 Nymark 1 2 3
4 Nore Neset 1 1 3
5 Frøya 1 1 3
6 Bønes 1 0 1
7 Smørås 1 0 1
8 Eidsvåg 1 -1 0
9 Løvstakken 1 -1 0
10 Flaktveit 1 -2 0
11 Varegg 2 1 -3 0
12 Nordre Fjell 1 -5 0
Siste synk: 15:55
G16 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Askøy FK 1 1 7 3
2 Sotra 1 1 2 3
3 Flaktveit 1 1 3
4 Follese 1 1 1 3
5 Baune 0 0 0
6 Vestsiden-Askøy 1 1 -1 0
7 Valestrand Hjellvik 1 1 -1 0
8 Austevoll 1 1 -2 0
9 Nymark 1 1 -7 0
10 Austrheim 0 0 0
Siste synk: 18:26
G16 3 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Bergen Nord 1 6 3
2 Sandviken 1 1 5 3
3 Ny-Krohnborg 1 2 3
4 Fyllingsdalen 2 1 1 3
5 Eikelandsfjorden 1 -1 0
6 Mathopen 1 -2 0
7 Nymark 2 1 -5 0
8 Austevoll 7-er 1 -6 0
Siste synk: 14:43
G19 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Baune 1 2 8 6
2 Nymark 2 2 3
3 Sædalen 1 1 3
4 Os 2 2 0 3
5 Austevoll 1 2 -1 3
6 Nest-Sotra 1 1 -3 0
7 Lysekloster /Nore Neset 1 -3 0
8 Sotra 2 1 -4 0
Siste synk: 18:26
G19 4 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Gneist 4 2 7 6
2 Nordsiden-Askøy /Apollo 2 4 6
3 Nymark 2 2 5 3
4 Loddefjord 2 1 -1 0
5 Hetlevik 1 -3 0
6 Djerv 7-er 1 -5 0
7 Fana 5 1 -7 0
Siste synk: 18:26
J17 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Eikelandsfjorden 2 12 6
2 Stord 1 5 3
3 Os /Nore Neset 1 1 3
4 Loddefjord 1 0 0 0
5 Nymark 1 1 -1 0
6 Mathopen /Vadmyra 1 -5 0
7 Ask 2 /Erdal 1 -6 0
8 Sandviken 1 -6 0
9 Bønes 0 0 0
Siste synk: 18:26
G15 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Fyllingsdalen 1 2 7 4
2 Fana 1 1 4 3
3 Gneist 1 3 3
4 Nymark 1 1 3 3
5 Stord 1 2 -3 1
6 Os 1 0 0 0
7 Bremnes 1 1 -3 0
8 Varegg 1 -4 0
9 Frøya 1 -7 0
Siste synk: 18:26
G15 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Austrheim 2 7 6
2 Mathopen 1 1 9 3
3 Nest-Sotra 2 2 3 3
4 Hordabø /Radøy/Manger 1 3 3
5 Minde 1 1 2 3
6 Sotra 1 2 -1 3
7 Hovding 1 1 -4 0
8 Nymark 2 2 -6 0
9 Nordnes /Djerv 2 -13 0
Siste synk: 18:26
G15 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Bjarg 2 11 6
2 Arna-Bjørnar 2 1 6 3
3 Nymark 3 1 2 3
4 Fri 2 1 3
5 Voss 2 2 -4 3
6 Baune 1 -2 0
7 Fana 3 7-er 1 -3 0
8 Gneist 2 2 -11 0
Siste synk: 13:35
G14 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Bønes 1 1 2 3
2 Nymark 1 1 3
3 Kvernbit /Nordre Holsnøy 0 0 0
4 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik/Valestrand 0 0 0
5 Vadmyra 2 0 0 0
6 Varegg 0 0 0
7 Frøya 1 -1 0
8 Nordhordland 2 1 -2 0
9 Trane 0 0 0
Siste synk: 18:48
J14 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Erdal /Ask 2 5 6
2 Vestsiden-Askøy 2 2 6
3 Mathopen 1 10 3
4 Sotra 2 3 3 3
5 Askøy FK 1 -1 0
6 Kjøkkelvik Olsvik 1 -4 0
7 Nymark 1 -5 0
8 Nordre Fjell 1 -10 0
Siste synk: 18:26
G13 2 div. avd. 09
# Lag K D P
1 Kråkenes 2 18 6
2 Djerv 2 1 16 3
3 Nest-Sotra 3 2 2 3
4 Varegg 1 2 2 3
5 Sandviken 1 1 1 3
6 Gneist 4 0 0 0
7 Nymark 3 1 -3 0
8 Sotra 4 1 -9 0
9 Sund 2 2 -27 0
Siste synk: 18:26
G13 2 div. avd. 10
# Lag K D P
1 Nest-Sotra 2 2 11 6
2 Baune 3 1 6 3
3 Fana 2 1 5 3
4 Nordre Fjell 1 3 3
5 Skjergard 2 1 3
6 Gneist 2 0 0 0
7 Søreide 1 -1 0
8 Nymark 2 2 -10 0
9 Sotra 3 2 -15 0
Siste synk: 18:26
G13 2 div. avd. 13
# Lag K D P
1 Sædalen 3 1 11 3
2 Smørås 2 1 9 3
3 Gneist 5 2 -5 3
4 Austevoll 2 0 0 0
5 Baune 2 0 0 0
6 Bjarg 3 0 0 0
7 Fana 1 0 0 0
8 Varegg 2 1 -4 0
9 Nymark 1 1 -11 0
Siste synk: 15:55
J13 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Bønes 1 2 14 6
2 Sædalen /Kringlebotn 1 4 3
3 Os 1 3 3
4 Arna-Bjørnar 1 1 3 3
5 Voss 2 -6 3
6 Nymark 1 0 0 0
7 Nordhordland 1 1 -4 0
8 Kjøkkelvik Olsvik 1 2 -5 0
9 Stord 2 -9 0
Siste synk: 18:26
J13 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Austevoll 1 2 13 6
2 Sandviken 1 2 5 6
3 Vadmyra 2 1 2 3
4 Nymark 2 2 -2 3
5 Søreide 1 1 -2 0
6 Sædalen 2 1 -2 0
7 Gneist 3 2 -6 0
8 Nore Neset 1 1 -8 0
Siste synk: 18:26
27.04 20:00 Landåsbanen B
Baune 2 - Nymark G13 1
27.04 20:00 Varden Framobanen B
Fyllingsdalen 2 - Nymark G16-3
27.04 20:00 Nymark 04 H
Nymark G15 1 - Os 1
28.04 19:00 Nymark 03 H
Nymark J17 1 - Sandviken
28.04 20:00 Nymark 03 H
Nymark IL - Frøya
27.04 20:00 Varden Framobanen B  
Fyllingsdalen 2 - Nymark G16-3  
27.04 20:00 Landåsbanen B  
Baune 2 - Nymark G13 1  
27.04 20:00 Nymark 04 H  
Nymark G15 1 - Os 1  
27.04 18:30 Ågotnes Kunstgressbane B  
Nordre Fjell - Nymark J14  
25.04 20:00 Nymark 03 H  
Nymark G19 2 - Gneist 4 3-5  
Spiller Alder Kamper Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products