Sola skinte på Nymark

Som vanlig strålte sola i kapp med både publikum og deltagere under Nymarksdagen.

Søker ny trener

Stjernelaget til Nymark IL søker ny trener fra og med fotballsesongen 2018.

Trenerkurs del 3

Påmelding er åpnet til neste interne trenerkurs som starter opp 24. oktober.

Klart for Nymarksdagen

Søndag 17. september arrangeres årets utgave av Nymarksdagen.

Til minne om Willy Monsen

Æresmedlem i Nymark IL, Willy Monsen, døde 26 juli. Han ble 88 år gammel.

Oppstart førsteklassinger

Nymark IL inviterer førsteklasseforeldre til informasjonsmøte om klubben.

110 på fotballskole

Fra mandag til og med torsdag arrangerer Nymark IL fotballskole på Nymarksbanene.

Dømmer finale i Norway cup

Linjedommerne i G13-finalen i Norway cup er begge fra Nymark IL.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
25.09 Gneist Nymark Kvinner Senior A
26.09 Nymark IL Telavåg
30.09 Nymark IL Bønes
01.10 Nymark Kvinner Senior A Askøy SK
06.10 Løvstakken Nymark IL
20.09 Voss Nymark Kvinner Senior A 1-1
15.09 Nymark IL Sotra 2 1-2
14.09 Nymark Kvinner Senior A Bergen Nord 2-2
10.09 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger Nymark Kvinner Senior A 2-1
08.09 Varegg 2 Nymark IL 6-0

Besøk våre lagsider

3 div. Kvinner
# Lag K D P
1 Voss 16 44 38
2 Stord 17 44 37
3 Fyllingsdalen 2 16 10 31
4 Gneist 15 11 27
5 Åsane 2 16 -7 25
6 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 16 7 23
7 Bønes 16 -7 22
8 Sotra 15 -5 18
9 Bergen Nord 16 -11 18
10 Djerv 16 -21 14
11 Nymark 16 -22 13
12 Askøy SK 17 -43 10
Siste synk: 07:47
5 div. Menn avd. 03
# Lag K D P
1 Frøya 16 56 45
2 Telavåg 16 45 37
3 Smørås 16 24 34
4 Sotra 2 16 -3 25
5 Nymark 16 -6 24
6 Flaktveit 16 -2 21
7 Nordre Fjell 16 -21 21
8 Varegg 2 16 5 20
9 Løvstakken 16 -11 16
10 Bønes 16 -26 15
11 Nore Neset 16 -30 10
12 Eidsvåg 16 -31 6
Siste synk: 08:23
G19 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Sædalen 7 13 17
2 Baune 1 7 20 15
3 Nymark 7 12 14
4 Austevoll 1 7 11 11
5 Lysekloster /Nore Neset 7 -1 7
6 Os 2 7 -16 7
7 Nest-Sotra 1 7 -13 4
8 Sotra 2 7 -26 1
Siste synk: 12:55
G19 4 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Djerv 7-er 6 20 15
2 Gneist 4 6 13 15
3 Nordsiden-Askøy /Apollo 6 9 15
4 Nymark 2 6 3 7
5 Hetlevik 6 -8 4
6 Loddefjord 2 6 -16 3
7 Fana 5 6 -21 3
Siste synk: 12:39
J17 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Eikelandsfjorden 7 24 18
2 Os /Nore Neset 7 2 13
3 Stord 7 11 12
4 Mathopen /Vadmyra 7 -2 10
5 Nymark 1 7 1 9
6 Sandviken 7 -4 7
7 Ask 2 /Erdal 7 -24 7
8 Loddefjord 1 7 -8 6
9 Bønes 0 0 0
Siste synk: 12:55
G16 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Askøy FK 1 8 39 21
2 Flaktveit 8 18 19
3 Sotra 1 8 15 17
4 Follese 1 8 -4 15
5 Nymark 1 8 -12 9
6 Austevoll 1 8 -2 8
7 Baune 8 -17 8
8 Vestsiden-Askøy 1 8 -9 7
9 Valestrand Hjellvik 1 8 -28 0
10 Austrheim 0 0 0
Siste synk: 12:55
G16 3 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Ny-Krohnborg 7 17 21
2 Sandviken 1 7 26 16
3 Mathopen 7 11 13
4 Bergen Nord 7 6 10
5 Nymark 2 7 -1 9
6 Fyllingsdalen 2 7 -10 6
7 Eikelandsfjorden 7 1 4
8 Austevoll 7-er 7 -50 0
Siste synk: 07:47
G15 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Gneist 8 25 19
2 Nymark 1 8 17 18
3 Fana 1 8 16 18
4 Fyllingsdalen 1 8 20 17
5 Frøya 8 -9 15
6 Stord 1 8 -10 7
7 Bremnes 1 8 -13 6
8 Os 1 8 -21 6
9 Varegg 8 -25 0
Siste synk: 12:48
G15 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Hordabø /Radøy/Manger 8 14 18
2 Mathopen 1 8 10 16
3 Minde 1 8 23 15
4 Austrheim 8 6 15
5 Hovding 1 8 11 13
6 Nest-Sotra 2 8 5 12
7 Sotra 1 8 -5 12
8 Nymark 2 8 -17 6
9 Nordnes /Djerv 8 -47 0
Siste synk: 09:10
G15 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Bjarg 7 40 21
2 Arna-Bjørnar 2 7 21 15
3 Voss 2 7 4 15
4 Nymark 3 7 -3 12
5 Fri 7 -6 9
6 Fana 3 7-er 7 -17 6
7 Gneist 2 7 -19 3
8 Baune 7 -20 3
Siste synk: 09:12
G14 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Nymark 7 25 18
2 Kvernbit /Nordre Holsnøy 7 15 18
3 Varegg 7 3 10
4 Bønes 1 7 -2 10
5 Nordhordland 2 7 -10 9
6 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik/Valestrand 7 -9 7
7 Vadmyra 2 7 -12 7
8 Frøya 7 -10 3
9 Trane 0 0 0
Siste synk: 11:30
J14 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Mathopen 7 42 21
2 Vestsiden-Askøy 7 14 18
3 Erdal /Ask 7 14 15
4 Nordre Fjell 7 4 12
5 Sotra 2 7 0 9
6 Askøy FK 7 2 6
7 Nymark 7 -47 3
8 Kjøkkelvik Olsvik 7 -29 0
Siste synk: 12:55
G13 2 div. avd. 09
# Lag K D P
1 Gneist 4 8 90 21
2 Sandviken 1 8 -1 18
3 Varegg 1 8 16 16
4 Nest-Sotra 3 8 27 12
5 Djerv 2 8 21 12
6 Nymark 3 8 20 12
7 Kråkenes 8 -3 12
8 Sund 2 8 -56 4
9 Sotra 4 8 -114 0
Siste synk: 12:55
G13 2 div. avd. 10
# Lag K D P
1 Søreide 8 48 21
2 Nest-Sotra 2 8 24 18
3 Gneist 2 8 17 15
4 Fana 2 8 3 12
5 Nordre Fjell 8 1 12
6 Baune 3 8 0 12
7 Skjergard 8 -11 9
8 Nymark 2 8 -31 4
9 Sotra 3 8 -51 4
Siste synk: 12:55
G13 2 div. avd. 13
# Lag K D P
1 Baune 2 8 55 22
2 Fana 1 8 30 21
3 Austevoll 2 8 38 17
4 Smørås 2 8 17 14
5 Sædalen 3 8 8 13
6 Nymark 1 8 -33 7
7 Gneist 5 8 -27 6
8 Bjarg 3 8 -42 4
9 Varegg 2 8 -46 0
Siste synk: 12:49
J13 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Austevoll 1 7 31 19
2 Vadmyra 2 7 22 19
3 Sandviken 1 7 7 13
4 Nore Neset 1 7 0 9
5 Søreide 1 7 -1 9
6 Sædalen 2 7 8 7
7 Gneist 3 7 -14 3
8 Nymark 2 7 -53 3
Siste synk: 12:55
25.09 20:00 Liland kunstgress 1 B
Gneist - Nymark Kvinner Senior A
26.09 20:00 Nymark 03 H
Nymark IL - Telavåg
30.09 15:00 Nymark 03 H
Nymark IL - Bønes
01.10 18:00 Nymark 03 H
Nymark Kvinner Senior A - Askøy SK
06.10 20:00 Varden kunstgress 1 B
Løvstakken - Nymark IL
20.09 20:00 Prestegardsmoen Olabanen B  
Voss - Nymark Kvinner Senior A 1-1  
15.09 20:00 Nymark 03 H  
Nymark IL - Sotra 2 1-2  
14.09 20:00 Nymark 03 H  
Nymark Kvinner Senior A - Bergen Nord 2-2  
10.09 13:00 Knarvik Kunstgras B  
Nordhordland /Kvernbit/Eikanger - Nymark Kvinner Senior A 2-1  
08.09 20:00 Stemmemyren kunstgress B  
Varegg 2 - Nymark IL 6-0  

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products