110 på fotballskole

Fra mandag til og med torsdag arrangerer Nymark IL fotballskole på Nymarksbanene.

Dømmer finale i Norway cup

Linjedommerne i G13-finalen i Norway cup er begge fra Nymark IL.

Straffekonkdrama x 3

Tre av Nymark-lagene røk ut av Dana cup på verst tenkelig vis, nemlig straffekonkurranse.

G16 i A-sluttspillet

Fjerde og siste Nymarklag i A-sluttspillet i Dana cup er guttene på G16-laget.

Klar for 1/16-delsfinale

Nymark J16 spiller snart 1/16-delsfinale mot Stathelle i A-sluttspillet.

Lag 2 til A-sluttspill

Nymark 1 (G15) er klare for A-sluttspill etter to brakseiere i onsdagens gruppespillkamper.

Sterkt av debutantlaget

Dana cup-debutantene G13 ble gruppevinner etter to seiere og uavgjort i siste kamp.

Seier til G16

Nymark G16 vant 2-0 over arrangørklubben Hjørring i sin åpningskamp.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
18.08 Nymark IL Flaktveit
20.08 Nymark Kvinner Senior A Bønes
25.08 Frøya Nymark IL
27.08 Djerv Nymark Kvinner Senior A
29.08 Nordre Fjell Nymark IL
14.08 Nymark IL Eidsvåg 4-3
22.06 Nymark G15 1 Frøya 2-6
22.06 Sotra 3 Nymark G13 2 3-3
21.06 Nymark G16 1 Flaktveit 0-2
21.06 Nore Neset Nymark IL 1-3

Besøk våre lagsider

3 div. Kvinner
# Lag K D P
1 Stord 11 24 25
2 Voss 10 19 22
3 Fyllingsdalen 2 10 3 21
4 Åsane 2 11 0 19
5 Gneist 9 11 17
6 Bønes 11 -8 15
7 Bergen Nord 11 -7 14
8 Sotra 11 -2 13
9 Nymark 9 -3 10
10 Djerv 11 -14 10
11 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 10 -1 9
12 Askøy SK 12 -22 9
Siste synk: 10:56
5 div. Menn avd. 03
# Lag K D P
1 Frøya 11 34 30
2 Telavåg 11 26 24
3 Nymark 10 10 22
4 Smørås 11 13 19
5 Løvstakken 10 5 15
6 Sotra 2 11 -7 15
7 Flaktveit 11 -3 14
8 Nordre Fjell 10 -15 13
9 Bønes 10 -14 11
10 Varegg 2 11 -9 10
11 Nore Neset 11 -20 9
12 Eidsvåg 11 -20 2
Siste synk: 09:06
G19 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Sædalen 7 13 17
2 Baune 1 7 20 15
3 Nymark 7 12 14
4 Austevoll 1 7 11 11
5 Lysekloster /Nore Neset 7 -1 7
6 Os 2 7 -16 7
7 Nest-Sotra 1 7 -13 4
8 Sotra 2 7 -26 1
Siste synk: 09:59
G19 4 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Djerv 7-er 6 20 15
2 Gneist 4 6 13 15
3 Nordsiden-Askøy /Apollo 6 9 15
4 Nymark 2 6 3 7
5 Hetlevik 6 -8 4
6 Loddefjord 2 6 -16 3
7 Fana 5 6 -21 3
Siste synk: 09:59
J17 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Eikelandsfjorden 7 24 18
2 Os /Nore Neset 7 2 13
3 Stord 7 11 12
4 Mathopen /Vadmyra 7 -2 10
5 Nymark 1 7 1 9
6 Sandviken 7 -4 7
7 Ask 2 /Erdal 7 -24 7
8 Loddefjord 1 7 -8 6
9 Bønes 0 0 0
Siste synk: 09:59
G16 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Askøy FK 1 8 39 21
2 Flaktveit 8 18 19
3 Sotra 1 8 15 17
4 Follese 1 8 -4 15
5 Nymark 1 8 -12 9
6 Austevoll 1 8 -2 8
7 Baune 8 -17 8
8 Vestsiden-Askøy 1 8 -9 7
9 Valestrand Hjellvik 1 8 -28 0
10 Austrheim 0 0 0
Siste synk: 09:59
G16 3 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Ny-Krohnborg 7 17 21
2 Sandviken 1 7 26 16
3 Mathopen 7 11 13
4 Bergen Nord 7 6 10
5 Nymark 2 7 -1 9
6 Fyllingsdalen 2 7 -10 6
7 Eikelandsfjorden 7 1 4
8 Austevoll 7-er 7 -50 0
Siste synk: 05:22
G15 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Gneist 8 25 19
2 Nymark 1 8 17 18
3 Fana 1 8 16 18
4 Fyllingsdalen 1 8 20 17
5 Frøya 8 -9 15
6 Stord 1 8 -10 7
7 Bremnes 1 8 -13 6
8 Os 1 8 -21 6
9 Varegg 8 -25 0
Siste synk: 06:37
G15 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Hordabø /Radøy/Manger 8 14 18
2 Mathopen 1 8 10 16
3 Minde 1 8 23 15
4 Austrheim 8 6 15
5 Hovding 1 8 11 13
6 Nest-Sotra 2 8 5 12
7 Sotra 1 8 -5 12
8 Nymark 2 8 -17 6
9 Nordnes /Djerv 8 -47 0
Siste synk: 09:59
G15 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Bjarg 7 40 21
2 Arna-Bjørnar 2 7 21 15
3 Voss 2 7 4 15
4 Nymark 3 7 -3 12
5 Fri 7 -6 9
6 Fana 3 7-er 7 -17 6
7 Gneist 2 7 -19 3
8 Baune 7 -20 3
Siste synk: 09:59
G14 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Nymark 7 25 18
2 Kvernbit /Nordre Holsnøy 7 15 18
3 Varegg 7 3 10
4 Bønes 1 7 -2 10
5 Nordhordland 2 7 -10 9
6 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik/Valestrand 7 -9 7
7 Vadmyra 2 7 -12 7
8 Frøya 7 -10 3
9 Trane 0 0 0
Siste synk: 08:15
J14 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Mathopen 7 42 21
2 Vestsiden-Askøy 7 14 18
3 Erdal /Ask 7 14 15
4 Nordre Fjell 7 4 12
5 Sotra 2 7 0 9
6 Askøy FK 7 2 6
7 Nymark 7 -47 3
8 Kjøkkelvik Olsvik 7 -29 0
Siste synk: 09:59
G13 2 div. avd. 09
# Lag K D P
1 Gneist 4 8 90 21
2 Sandviken 1 8 -1 18
3 Varegg 1 8 16 16
4 Nest-Sotra 3 8 27 12
5 Djerv 2 8 21 12
6 Nymark 3 8 20 12
7 Kråkenes 8 -3 12
8 Sund 2 8 -56 4
9 Sotra 4 8 -114 0
Siste synk: 10:56
G13 2 div. avd. 10
# Lag K D P
1 Søreide 8 48 21
2 Nest-Sotra 2 8 24 18
3 Gneist 2 8 17 15
4 Fana 2 8 3 12
5 Nordre Fjell 8 1 12
6 Baune 3 8 0 12
7 Skjergard 8 -11 9
8 Nymark 2 8 -31 4
9 Sotra 3 8 -51 4
Siste synk: 09:59
G13 2 div. avd. 13
# Lag K D P
1 Baune 2 8 55 22
2 Fana 1 8 30 21
3 Austevoll 2 8 38 17
4 Smørås 2 8 17 14
5 Sædalen 3 8 8 13
6 Nymark 1 8 -33 7
7 Gneist 5 8 -27 6
8 Bjarg 3 8 -42 4
9 Varegg 2 8 -46 0
Siste synk: 09:28
J13 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Austevoll 1 7 31 19
2 Vadmyra 2 7 22 19
3 Sandviken 1 7 7 13
4 Nore Neset 1 7 0 9
5 Søreide 1 7 -1 9
6 Sædalen 2 7 8 7
7 Gneist 3 7 -14 3
8 Nymark 2 7 -53 3
Siste synk: 09:59
18.08 20:00 Nymark 03 H
Nymark IL - Flaktveit
20.08 18:00 Nymark 03 H
Nymark Kvinner Senior A - Bønes
25.08 19:00 Frøya idrettspark B
Frøya - Nymark IL
27.08 18:00 Møhlenpris idrettsplass B
Djerv - Nymark Kvinner Senior A
29.08 20:00 Ågotnes Kunstgressbane B
Nordre Fjell - Nymark IL
14.08 20:00 Nymark 03 H  
Nymark IL - Eidsvåg 4-3  
22.06 20:15 Nymark 04 H  
Nymark G15 1 - Frøya 2-6  
22.06 18:30 Straume Sotrabanen B  
Sotra 3 - Nymark G13 2 3-3  
21.06 20:15 Nymark 04 H  
Nymark G16 1 - Flaktveit 0-2  
21.06 20:00 Nore Neset idrettsplass B  
Nore Neset - Nymark IL 1-3  

 

 

 

 

 

 

 

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products