Oversikt over klubbdommere 2018

Alle på denne listen kan dømme barnefotball (3er, 5er og 7ver)

Frisbeegolf gruppen med vel gjennomført første turnering

Flaktveit Frisbeegolf har fullført sin første større turnering i form av Vestkysttouren, noe som ble en ubetinget suksess!

Salg av supporter skjerf

Flaktveit IK har helt nye og flotte supporter skjerf til salgs, 150,- per stk. Disse kan kjøpes i Flaktveithallen fra hallvakt på ettermiddag/kveld og i helger, samt fra administrasjonen på dagtid i ukedager.

Årsmøte Flaktveit Idrettsklubb 2018

Det innkalles til Årsmøte i Flaktveit Idrettsklubb

Sportsplan for fotball

Her ligger en link til den nye Sportsplanen

Klubbdommerkurs

Flaktveit trenger flere dommere.

Trygg på trening

Obligaorisk kurskveld for ledere, styremedlemmer i FIK. Trenere og lagledere er også velkommen! Tirsdag 20.februar kl 18-21.

Pumptrackbane på Flaktveit!!

Bergen kommune tar grep for å aktivere barn og unge i alle aldre, og har inngått verdens største kontrakt på innkjøp av modulbasert pumptrack! Banen er plassert på grusbanen ved Flaktveithallen.

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

Veteran o/40 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Bjarg 0 0 0
2 Fana 2 0 0 0
3 Flaktveit 0 0 0
4 Frøya 0 0 0
5 Gneist 0 0 0
6 Kringlebotn 0 0 0
7 Smørås 0 0 0
Siste synk: 18:15
5 div. Menn avd. 01
# Lag K D P
1 Djerv 3 10 9
2 Tornado Bergen 3 7 6
3 Askøy FK 2 7 6
4 Follese 3 1 5
5 Juristforeningen 3 0 4
6 Galgen 3 -4 4
7 Flaktveit 2 0 3
8 Sotra 2 2 -1 3
9 Østsiden Askøy 3 -1 3
10 Nordre Fjell 3 -5 3
11 Nest-Sotra 2 2 -6 0
12 Skjergard 3 -8 0
Siste synk: 18:15
7 div. Menn avd. 01
# Lag K D P
1 Flaktveit 2 1 9 3
2 Søreide 1 3 3
3 Fedje 1 2 3
4 Hordabø 2 1 3
5 Eidsvåg 2 1 0 1
6 Tertnes 2 2 -3 1
7 Baune 3 0 0 0
8 Radøy/Manger 2 1 -3 0
9 Åsane 4 1 -9 0
10 Skogsvåg /Sund 2 0 0 0
Siste synk: 18:15
Menn 7er avd. 02
# Lag K D P
1 Flaktveit 1 6 3
2 Arna-Bjørnar 1 5 3
3 Trott 1 2 3
4 Kalandseid 1 1 3
5 Høyden FK 0 0 0
6 Viggo 1 1 -1 0
7 Smørås 1 -2 0
8 Laksevåg 1 -5 0
9 NHH 2 1 -6 0
Siste synk: 18:15
Old Boys avd. 02
# Lag K D P
1 Skjergard 1 8 3
2 Olsvik 1 2 3
3 Valestrand Hjellvik 1 2 3
4 Bergen Nord 0 0 0
5 Hovding 0 0 0
6 Løv-Ham 0 0 0
7 Flaktveit 1 -2 0
8 Vestsiden-Askøy 1 -2 0
9 Hordvik 1 -8 0
Siste synk: 18:15
G19 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Nordhordland 1 2 5 6
2 Trio /Rosendal/Halsnøy 2 5 6
3 Flaktveit 1 5 3
4 Sædalen 2 1 3
5 Voss 1 2 0 3
6 Djerv /Nordnes 2 -2 3
7 Eikelandsfjorden 1 -2 0
8 Nymark 1 2 -6 0
9 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 2 -6 0
Siste synk: 16:10
J17 2 div.
# Lag K D P
1 Sædalen /Kringlebotn/Kalandseid 3 11 9
2 Nymark 3 9 7
3 Mathopen /Olsvik 3 4 6
4 Bønes 2 2 4
5 Vestsiden-Askøy 3 -4 4
6 Askøy SK 1 3 -3 3
7 Loddefjord 1 2 0 2
8 Flaktveit / Tertnes 2 3 -1 2
9 Bjarg 2 -3 1
10 Søreide 1 3 -7 1
11 Skogsvåg 3 -8 1
Siste synk: 18:15
G16 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Sædalen 1 2 14 6
2 Voss 1 2 13 6
3 Flaktveit / Tertnes 2 9 6
4 Valestrand Hjellvik 1 4 3
5 Minde 1 2 2 3
6 Harding 0 0 0
7 Masfjord 1 -1 0
8 Rosendal 2 -11 0
9 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 2 -14 0
10 Bønes 1 2 -16 0
Siste synk: 19:50
G15 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Varegg 2 14 6
2 Sandviken 2 8 6
3 Fana 1 4 3
4 Søreide 1 1 4 3
5 Frøya 2 -5 3
6 Gneist 2 1 -3 0
7 Flaktveit 1 1 -4 0
8 Smørås 2 2 -8 0
9 Sædalen 1 2 -10 0
Siste synk: 18:15
G15 7er
# Lag K D P
1 Njardar/Tysnes 1 8 3
2 Skjergard 1 6 3
3 Kvernbit 1 0 1
4 Flaktveit 2 -6 1
5 Eidfjord 0 0 0
6 Loddefjord 0 0 0
7 Smørås 1 -8 0
Siste synk: 18:15
J15 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Flaktveit 2 26 6
2 Valestrand Hjellvik 9-er 2 16 6
3 Kvernbit 2 6 4
4 Osterøy 2 2 5 4
5 Radøy/Manger /Hordabø 2 -3 3
6 Frøya 9-er 2 -9 3
7 Loddefjord 1 2 -1 1
8 Nordhordland 2 2 -6 1
9 Bergen Nord 2 -11 0
10 Stanghelle /Dale/Vaksdal 9-er 2 -23 0
Siste synk: 16:10
G14 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Flaktveit 1 1 4 3
2 Masfjord 9-er 1 3 3
3 Ørnar 1 1 3
4 Djerv 0 0 0
5 Tertnes 1 1 -1 0
6 Sandviken 1 -3 0
7 Bønes 2 1 -4 0
Siste synk: 18:15
G14 7er
# Lag K D P
1 Bergen Nord 1 9 3
2 Ørnar 1 6 3
3 Flaktveit 2 -2 3
4 Os 2 2 -8 3
5 Nymark 2 -1 1
6 Minde 2 -4 1
Siste synk: 18:15
G13 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Flaktveit 2 2 4 6
2 Bjarg 2 2 2 4
3 Vadmyra 1 1 2 3
4 Søreide 1 1 2 3
5 Bønes 3 2 0 3
6 Nore Neset 2 -2 1
7 Austevoll 2 1 -2 0
8 Gneist 4 1 -2 0
9 Nymark 2 2 -4 0
Siste synk: 18:15
G13 2 div. avd. 09
# Lag K D P
1 Lysekloster /Nore Neset 2 13 6
2 Lyngbø 1 2 2 4
3 Nymark 1 2 2 4
4 Gneist 8 2 5 3
5 Fana 3 1 1 3
6 Mathopen 1 2 -2 1
7 Kalandseid 2 -4 1
8 Flaktveit 1 2 -8 0
9 Bønes 5 1 -9 0
Siste synk: 18:15
G13 2 div. avd. 10
# Lag K D P
1 Bjarg 4 2 3 6
2 Varegg 1 2 6 3
3 Gneist 1 2 3 3
4 Sandviken 1 1 2 3
5 Eidsvåg 1 1 3
6 Flaktveit 3 1 1 3
7 Bergen Nord 1 2 -4 0
8 Skjergard 1 1 -4 0
9 Fana 2 2 -8 0
Siste synk: 18:15
J13 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 2 3 3
2 Nordhordland 1 2 2 3
3 Radøy/Manger /Hordabø 2 2 3
4 Kvernbit 2 1 3
5 Norheimsund 1 1 3
6 Fana 2 1 1 3
7 Arna-Bjørnar 2 2 -2 3
8 Bergen Nord 0 0 0
9 Flaktveit 2 -8 0
Siste synk: 16:10
Spiller Alder Kamper Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift