Oversikt over klubbdommere 2018

Alle på denne listen kan dømme barnefotball (3er, 5er og 7ver)

Salg av supporter skjerf

Flaktveit IK har helt nye og flotte supporter skjerf til salgs, 150,- per stk. Disse kan kjøpes i Flaktveithallen fra hallvakt på ettermiddag/kveld og i helger, samt fra administrasjonen på dagtid i ukedager.

Mye flott jentefotball på Flaktveit

I helgen ble det spilt fotballcup for j-17 klassen på Flaktveit.

Årsmøte Flaktveit Idrettsklubb 2018

Det innkalles til Årsmøte i Flaktveit Idrettsklubb

Sportsplan for fotball

Her ligger en link til den nye Sportsplanen

Klubbdommerkurs

Flaktveit trenger flere dommere.

Trenerforum

Innkalling til trenerforum i aldersbestemt fotball. Avholdes i ``Vi Bryr Oss salen`` 19-21.

Trygg på trening

Obligaorisk kurskveld for ledere, styremedlemmer i FIK. Trenere og lagledere er også velkommen! Tirsdag 20.februar kl 18-21.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
22.04 Flaktveit G15 2 Skjergard
22.04 Valestrand Hjellvik Flaktveit J15
22.04 Flaktveit Menn 7er Arna-Bjørnar
22.04 Hordvik Flaktveit Oldboys 1
23.04 FlaktveitIK Nest-Sotra 2
21.04 Flaktveit G14 1 Bønes 2 4-0
21.04 Flaktveit G12 1 Samnanger
20.04 Flaktveit J17 Skogsvåg 3-3
19.04 Flaktveit G16 Minde 1 11-2
19.04 Minde Flaktveit G14 2 9-5
Fyll ut navn og e-post for å motta info fra FlaktveitIK

Besøk våre lagsider

Veteran o/40 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Bjarg 0 0 0
2 Fana 2 0 0 0
3 Flaktveit 0 0 0
4 Frøya 0 0 0
5 Gneist 0 0 0
6 Kringlebotn 0 0 0
7 Smørås 0 0 0
Siste synk: 17:37
5 div. Menn avd. 01
# Lag K D P
1 Djerv 3 10 9
2 Tornado Bergen 3 7 6
3 Askøy FK 2 7 6
4 Juristforeningen 3 0 4
5 Galgen 3 -4 4
6 Flaktveit 2 0 3
7 Østsiden Askøy 2 0 3
8 Sotra 2 2 -1 3
9 Nordre Fjell 3 -5 3
10 Follese 2 0 2
11 Nest-Sotra 2 2 -6 0
12 Skjergard 3 -8 0
Siste synk: 17:37
7 div. Menn avd. 01
# Lag K D P
1 Flaktveit 2 1 9 3
2 Søreide 1 3 3
3 Fedje 1 2 3
4 Hordabø 2 1 3
5 Eidsvåg 2 1 0 1
6 Tertnes 2 2 -3 1
7 Baune 3 0 0 0
8 Radøy/Manger 2 1 -3 0
9 Åsane 4 1 -9 0
10 Skogsvåg /Sund 2 0 0 0
Siste synk: 17:37
Menn 7er avd. 02
# Lag K D P
1 Flaktveit 1 6 3
2 Arna-Bjørnar 1 5 3
3 Trott 1 2 3
4 Kalandseid 1 1 3
5 Høyden FK 0 0 0
6 Viggo 1 1 -1 0
7 Smørås 1 -2 0
8 Laksevåg 1 -5 0
9 NHH 2 1 -6 0
Siste synk: 17:37
Old Boys avd. 02
# Lag K D P
1 Skjergard 1 8 3
2 Olsvik 1 2 3
3 Valestrand Hjellvik 1 2 3
4 Bergen Nord 0 0 0
5 Hovding 0 0 0
6 Løv-Ham 0 0 0
7 Flaktveit 1 -2 0
8 Vestsiden-Askøy 1 -2 0
9 Hordvik 1 -8 0
Siste synk: 17:37
G19 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Nordhordland 1 2 5 6
2 Trio /Rosendal/Halsnøy 2 5 6
3 Flaktveit 1 5 3
4 Sædalen 2 1 3
5 Voss 1 2 0 3
6 Djerv /Nordnes 2 -2 3
7 Eikelandsfjorden 1 -2 0
8 Nymark 1 2 -6 0
9 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 2 -6 0
Siste synk: 20:40
J17 2 div.
# Lag K D P
1 Sædalen /Kringlebotn/Kalandseid 3 11 9
2 Nymark 3 9 7
3 Mathopen /Olsvik 3 4 6
4 Bønes 2 2 4
5 Vestsiden-Askøy 3 -4 4
6 Askøy SK 1 3 -3 3
7 Loddefjord 1 2 0 2
8 Flaktveit / Tertnes 2 3 -1 2
9 Bjarg 2 -3 1
10 Søreide 1 3 -7 1
11 Skogsvåg 3 -8 1
Siste synk: 17:37
G16 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Voss 1 2 13 6
2 Flaktveit / Tertnes 2 9 6
3 Sædalen 1 1 10 3
4 Valestrand Hjellvik 1 4 3
5 Minde 1 2 2 3
6 Harding 0 0 0
7 Masfjord 1 -1 0
8 Rosendal 1 -7 0
9 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 2 -14 0
10 Bønes 1 2 -16 0
Siste synk: 18:56
G15 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Varegg 2 14 6
2 Sandviken 2 8 6
3 Fana 1 4 3
4 Søreide 1 1 4 3
5 Frøya 2 -5 3
6 Gneist 2 1 -3 0
7 Flaktveit 1 1 -4 0
8 Smørås 2 2 -8 0
9 Sædalen 1 2 -10 0
Siste synk: 17:37
G15 7er
# Lag K D P
1 Njardar/Tysnes 1 8 3
2 Flaktveit 1 0 1
3 Kvernbit 1 0 1
4 Eidfjord 0 0 0
5 Loddefjord 0 0 0
6 Skjergard 0 0 0
7 Smørås 1 -8 0
Siste synk: 17:37
J15 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Flaktveit 2 26 6
2 Valestrand Hjellvik 9-er 2 16 6
3 Kvernbit 2 6 4
4 Osterøy 2 2 5 4
5 Radøy/Manger /Hordabø 2 -3 3
6 Frøya 9-er 2 -9 3
7 Loddefjord 1 2 -1 1
8 Nordhordland 2 2 -6 1
9 Bergen Nord 2 -11 0
10 Stanghelle /Dale/Vaksdal 9-er 2 -23 0
Siste synk: 20:40
G14 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Flaktveit 1 1 4 3
2 Masfjord 9-er 1 3 3
3 Ørnar 1 1 3
4 Djerv 0 0 0
5 Tertnes 1 1 -1 0
6 Sandviken 1 -3 0
7 Bønes 2 1 -4 0
Siste synk: 17:37
G14 7er
# Lag K D P
1 Bergen Nord 1 9 3
2 Ørnar 1 6 3
3 Flaktveit 2 -2 3
4 Os 2 2 -8 3
5 Nymark 2 -1 1
6 Minde 2 -4 1
Siste synk: 17:37
G13 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Flaktveit 2 2 4 6
2 Bjarg 2 2 2 4
3 Vadmyra 1 1 2 3
4 Søreide 1 1 2 3
5 Bønes 3 2 0 3
6 Nore Neset 2 -2 1
7 Austevoll 2 1 -2 0
8 Gneist 4 1 -2 0
9 Nymark 2 2 -4 0
Siste synk: 17:37
G13 2 div. avd. 09
# Lag K D P
1 Lysekloster /Nore Neset 2 13 6
2 Lyngbø 1 2 2 4
3 Nymark 1 2 2 4
4 Gneist 8 2 5 3
5 Fana 3 1 1 3
6 Mathopen 1 2 -2 1
7 Kalandseid 2 -4 1
8 Flaktveit 1 2 -8 0
9 Bønes 5 1 -9 0
Siste synk: 17:37
G13 2 div. avd. 10
# Lag K D P
1 Bjarg 4 2 3 6
2 Varegg 1 2 6 3
3 Gneist 1 2 3 3
4 Sandviken 1 1 2 3
5 Eidsvåg 1 1 3
6 Flaktveit 3 1 1 3
7 Bergen Nord 1 2 -4 0
8 Skjergard 1 1 -4 0
9 Fana 2 2 -8 0
Siste synk: 17:37
J13 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 2 3 3
2 Nordhordland 1 2 2 3
3 Radøy/Manger /Hordabø 2 2 3
4 Kvernbit 2 1 3
5 Norheimsund 1 1 3
6 Fana 2 1 1 3
7 Arna-Bjørnar 2 2 -2 3
8 Bergen Nord 0 0 0
9 Flaktveit 2 -8 0
Siste synk: 20:40

Grasrotandelen

MinFotball app

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift