Flotte resultater i svømmegruppa

Åsmund Aarekol / 10.04 / 24 visninger
Nyhet

Søndag 06.04.14, Haraldshallen i Haugesund. Vi er kjempe stolte over resultatene som våre svømmere kom hjem med etter å ha deltatt på sitt aller første stevne, sammen med sin svømme instruktør Tor Kalleklev ifra Ølen.

Ekstraordinært Årsmøte

Åsmund Aarekol / 02.04 / 41 visninger
Nyhet

Tirsdag 22. april kl. 20.00 på Omega i Ølensvåg.

Tine fotballskule 2014

Åsmund Aarekol / 11.03 / 92 visninger
Nyhet

Me trenger hjelp fra trenerar, lagleiarar, foreldre og andre for å kunne arrangere fotballskulen.

Infomøte for trenere og lagledere

Åsmund Aarekol / 21.02 / 92 visninger
Nyhet

For alle trenere og lagledere i Fotballgruppa Ølen IL.

Årsmøte Fotballgruppa Ølen IL

Åsmund Aarekol / 09.02 / 111 visninger
Nyhet

Sted: Ølen Sentrum, Sjoaren Tid: Onsdag 19.03-2014 kl 20.00

Kiwi Cup 2014

Åsmund Aarekol / 16.01 / 114 visninger
Nyhet

Kampoppsettet er klart! Ta turen til idrettshallen på Fredag!

Kiwi Cup 2014

Åsmund Aarekol / 18.12 / 528 visninger
Nyhet

Ølen IL v/Fotballgruppa inviterer til Kiwi Cup 2014 i Ølen Idrettshall Fredag 17. til Søndag 19. Januar frå kl. 18:00!

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
27.04 09:00 Ølen IL LG11 1 Djerv 1919 LG11 3 Bane E (7er)
27.04 10:00 Haugar LG11 2 Ølen IL LG11 1 Bane G (7er)
27.04 11:30 Ølen IL LG11 1 Nord LG11 1 Bane H (7er)
28.04 18:30 Ølen IL SG13 1 Skjold IL SG13 f.02 - 2 Westcon-banen
28.04 18:30 Vard SJ13 1 Ølen IL SJ13 1 Gymnasbane 6
24.04 20:15 Skjold IL G16 f.98 Ølen IL G16 2 3-2 Grinde Kunstgress
24.04 20:00 Ølen IL Falkeid 4-4 SR Bank Stadion Ølen
23.04 20:00 Nord JRD 1 Ølen IL JRD Ølen/Lundeneset Nord Kunstgress
23.04 18:30 Torvastad SG13 1 Ølen IL SG13 1 3-5 Torvastad 3A (Kunstgras)
23.04 18:00 Ølen IL JR Ølen Bremnes IL
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
27.04 09:00 Ølen IL LG11 1 Djerv 1919 LG11 3 Bane E (7er)
27.04 10:00 Haugar LG11 2 Ølen IL LG11 1 Bane G (7er)
27.04 11:30 Ølen IL LG11 1 Nord LG11 1 Bane H (7er)
28.04 18:30 Ølen IL SG13 1 Skjold IL SG13 f.02 - 2 Westcon-banen
28.04 18:30 Vard SJ13 1 Ølen IL SJ13 1 Gymnasbane 6
24.04 20:15 Skjold IL G16 f.98 Ølen IL G16 2 3-2 Grinde Kunstgress
24.04 20:00 Ølen IL Falkeid 4-4 SR Bank Stadion Ølen
23.04 20:00 Nord JRD 1 Ølen IL JRD Ølen/Lundeneset Nord Kunstgress
23.04 18:30 Torvastad SG13 1 Ølen IL SG13 1 3-5 Torvastad 3A (Kunstgras)
23.04 18:00 Ølen IL JR Ølen Bremnes IL
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
09.03 12:00 Ølen IL MIX9 1 Skjold IL J09 1 Nordheimshallen B
15.02 13:00 Ølen IL MIX9 1 Skjold IL J09 1 Ølenhallen A
19.01 15:30 Rival J13 2 Ølen IL J13 1 Haraldshallen
14.01 18:30 Ølen IL J13 1 Rival J13 1 17-8 Ølenshallen
09.11 10:00 Rival J13 1 Ølen IL J13 1 9-8 Skåredalen