Ølen Brukthandel

Åsmund Aarekol / 25.09 / 157 visninger
Nyhet

Eit samarbeidsprosjekt mellom Kyrkjetunet i Ølen og Ølen Idrettslag! Åpner 4.Oktober!

Nasjonal innsamling av brukte mobiler i ditt nabolag

Åsmund Aarekol / 21.05 / 223 visninger
Nyhet

I 2014 er Ølen IL et av idrettslaga som har fått mulighet å få noe ekstra inntekt samt å bidra til å bedre miljø.

Flotte resultater i svømmegruppa

Åsmund Aarekol / 10.04 / 291 visninger
Nyhet

Søndag 06.04.14, Haraldshallen i Haugesund. Vi er kjempe stolte over resultatene som våre svømmere kom hjem med etter å ha deltatt på sitt aller første stevne, sammen med sin svømme instruktør Tor Kalleklev ifra Ølen.

Ekstraordinært Årsmøte

Åsmund Aarekol / 02.04 / 242 visninger
Nyhet

Tirsdag 22. april kl. 20.00 på Omega i Ølensvåg.

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
14.12 12:00 Ølen IL G10 1 Nord J10 2004 Ølenhallen B
14.12 13:00 Stordhallen Nye Ølen IL G09 1 13.15-14.30
10.01 10:00 Ølen IL G10 1 Nord J10 2004 Håvikhallen B
18.01 12:00 Åkrahallen Ølen IL G09 1 11.45-14
18.01 12:00 Ølen IL G10 1 Stegaberg IL G10 Hå - Mix 2004 Nye Stordhallen A
24.11 18:30 Ølen IL J12 1 Rival J12 1 Ølen Idrettshall
22.11 10:00 Ølen IL G10 1 Nord J10 2004 Norheimshallen A
22.11 10:00 Karmøyhallen Ølen IL G09 1 9.45 - 12.00
08.11 11:00 Rival J15 4 Ølen IL J15 1 10-27 Haraldshallen
30.10 19:00 Ølen IL Sveio IL 3-0 SR Bank Stadion Ølen
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
14.12 12:00 Ølen IL G10 1 Nord J10 2004 Ølenhallen B
14.12 13:00 Stordhallen Nye Ølen IL G09 1 13.15-14.30
10.01 10:00 Ølen IL G10 1 Nord J10 2004 Håvikhallen B
18.01 12:00 Åkrahallen Ølen IL G09 1 11.45-14
18.01 12:00 Ølen IL G10 1 Stegaberg IL G10 Hå - Mix 2004 Nye Stordhallen A
24.11 18:30 Ølen IL J12 1 Rival J12 1 Ølen Idrettshall
22.11 10:00 Ølen IL G10 1 Nord J10 2004 Norheimshallen A
22.11 10:00 Karmøyhallen Ølen IL G09 1 9.45 - 12.00
08.11 11:00 Rival J15 4 Ølen IL J15 1 10-27 Haraldshallen
25.10 11:00 Ølen IL G10 1 Nord J10 2004 Karmøyhallen
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
30.10 19:00 Ølen IL Sveio IL 3-0 SR Bank Stadion Ølen
30.10 18:00 Falkeid G16 1 Ølen IL G16 2 6-4 Falkeid Kunstgras
29.10 17:00 Skjoldar SG13 1 Ølen IL SG13 1 SR-Bank Stadion Ølen
27.10 20:00 Djerv 1919 JR 2 Ølen IL JR Ølen/Lundeneset SR Bank Stadion Ølen
27.10 18:30 Ølen IL SG14 2 Falkeid SG14 1 2-6 SR Bank Stadion Ølen