Flotte resultater i svømmegruppa

Åsmund Aarekol / 10.04 / 19 visninger
Nyhet

Søndag 06.04.14, Haraldshallen i Haugesund. Vi er kjempe stolte over resultatene som våre svømmere kom hjem med etter å ha deltatt på sitt aller første stevne, sammen med sin svømme instruktør Tor Kalleklev ifra Ølen.

Ekstraordinært Årsmøte

Åsmund Aarekol / 02.04 / 33 visninger
Nyhet

Tirsdag 22. april kl. 20.00 på Omega i Ølensvåg.

Tine fotballskule 2014

Åsmund Aarekol / 11.03 / 79 visninger
Nyhet

Me trenger hjelp fra trenerar, lagleiarar, foreldre og andre for å kunne arrangere fotballskulen.

Infomøte for trenere og lagledere

Åsmund Aarekol / 21.02 / 87 visninger
Nyhet

For alle trenere og lagledere i Fotballgruppa Ølen IL.

Årsmøte Fotballgruppa Ølen IL

Åsmund Aarekol / 09.02 / 98 visninger
Nyhet

Sted: Ølen Sentrum, Sjoaren Tid: Onsdag 19.03-2014 kl 20.00

Kiwi Cup 2014

Åsmund Aarekol / 16.01 / 111 visninger
Nyhet

Kampoppsettet er klart! Ta turen til idrettshallen på Fredag!

Kiwi Cup 2014

Åsmund Aarekol / 18.12 / 523 visninger
Nyhet

Ølen IL v/Fotballgruppa inviterer til Kiwi Cup 2014 i Ølen Idrettshall Fredag 17. til Søndag 19. Januar frå kl. 18:00!

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
23.04 18:00 Ølen IL JR 2 Bremnes IL JR 2 SR-Bank Stadion Ølen
23.04 18:00 Ølen IL JR Ølen Bremnes IL
23.04 18:30 Torvastad SG13 1 Ølen IL SG13 1 Torvastad 3 kunst
23.04 20:00 Nord JRD 1 Ølen IL JRD Ølen/Lundeneset Nord Kunstgress
24.04 19:00 Skjold IL G16 f.98 Ølen IL G16 2 Grinde Kunstgress
10.04 19:00 Ferkingstad IL Ølen IL Feringstad gras
10.04 18:30 Bremnes IL G16 1 Ølen IL G16 1 5-1 Olvondo Stadion
09.04 19:00 Ølen IL SG14 1 Åkra SG14 1 4-2 SR Bank Stadion Ølen
09.04 17:30 Ølen IL SG13 1 Sveio IL SG13 2 2-7
07.04 20:00 Ølen IL JR 2 Djerv 1919 JR 4 Djervbanen
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
23.04 18:00 Ølen IL JR 2 Bremnes IL JR 2 SR-Bank Stadion Ølen
23.04 18:00 Ølen IL JR Ølen Bremnes IL
23.04 18:30 Torvastad SG13 1 Ølen IL SG13 1 Torvastad 3 kunst
23.04 20:00 Nord JRD 1 Ølen IL JRD Ølen/Lundeneset Nord Kunstgress
24.04 19:00 Skjold IL G16 f.98 Ølen IL G16 2 Grinde Kunstgress
10.04 19:00 Ferkingstad IL Ølen IL Feringstad gras
10.04 18:30 Bremnes IL G16 1 Ølen IL G16 1 5-1 Olvondo Stadion
09.04 19:00 Ølen IL SG14 1 Åkra SG14 1 4-2 SR Bank Stadion Ølen
09.04 17:30 Ølen IL SG13 1 Sveio IL SG13 2 2-7
07.04 20:00 Ølen IL JR 2 Djerv 1919 JR 4 Djervbanen
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
09.03 12:00 Ølen IL MIX9 1 Skjold IL J09 1 Nordheimshallen B
15.02 13:00 Ølen IL MIX9 1 Skjold IL J09 1 Ølenhallen A
19.01 15:30 Rival J13 2 Ølen IL J13 1 Haraldshallen
14.01 18:30 Ølen IL J13 1 Rival J13 1 17-8 Ølenshallen
09.11 10:00 Rival J13 1 Ølen IL J13 1 9-8 Skåredalen