Nasjonal innsamling av brukte mobiler i ditt nabolag

Åsmund Aarekol / 21.05 / 132 visninger
Nyhet

I 2014 er Ølen IL et av idrettslaga som har fått mulighet å få noe ekstra inntekt samt å bidra til å bedre miljø.

Flotte resultater i svømmegruppa

Åsmund Aarekol / 10.04 / 189 visninger
Nyhet

Søndag 06.04.14, Haraldshallen i Haugesund. Vi er kjempe stolte over resultatene som våre svømmere kom hjem med etter å ha deltatt på sitt aller første stevne, sammen med sin svømme instruktør Tor Kalleklev ifra Ølen.

Ekstraordinært Årsmøte

Åsmund Aarekol / 02.04 / 168 visninger
Nyhet

Tirsdag 22. april kl. 20.00 på Omega i Ølensvåg.

Tine fotballskule 2014

Åsmund Aarekol / 11.03 / 345 visninger
Nyhet

Me trenger hjelp fra trenerar, lagleiarar, foreldre og andre for å kunne arrangere fotballskulen.

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
22.09 18:30 Kopervik SG14 Gutter 2000 (1) Ølen IL SG14 1 SR Bank Stadion Ølen
22.09 18:30 Kopervik SJ13 Jenter 2001 (1) Ølen IL SJ13 1 Åsebøen Kunstgress
22.09 18:30 Suldal Ølen IL SG14 2 Prestavikjo
22.09 19:00 Odda Ølen IL JRD Ølen/Lundeneset Odda stadion
22.09 20:00 Djerv 1919 G16 2 Ølen IL G16 1 SR Bank Stadion Ølen
22.09 19:00 Odda Ølen IL JRD Ølen/Lundeneset Odda stadion
22.09 18:30 Suldal Ølen IL SG14 2 Prestavikjo
22.09 18:30 Kopervik SG14 Gutter 2000 (1) Ølen IL SG14 1 SR Bank Stadion Ølen
22.09 18:30 Kopervik SJ13 Jenter 2001 (1) Ølen IL SJ13 1 Åsebøen Kunstgress
21.09 12:00 Etne IL LG11-2 Ølen IL LG11 1 Nord Gress D
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
22.09 18:30 Kopervik SG14 Gutter 2000 (1) Ølen IL SG14 1 SR Bank Stadion Ølen
22.09 18:30 Kopervik SJ13 Jenter 2001 (1) Ølen IL SJ13 1 Åsebøen Kunstgress
22.09 18:30 Suldal Ølen IL SG14 2 Prestavikjo
22.09 19:00 Odda Ølen IL JRD Ølen/Lundeneset Odda stadion
22.09 20:00 Djerv 1919 G16 2 Ølen IL G16 1 SR Bank Stadion Ølen
22.09 19:00 Odda Ølen IL JRD Ølen/Lundeneset Odda stadion
22.09 18:30 Suldal Ølen IL SG14 2 Prestavikjo
22.09 18:30 Kopervik SG14 Gutter 2000 (1) Ølen IL SG14 1 SR Bank Stadion Ølen
22.09 18:30 Kopervik SJ13 Jenter 2001 (1) Ølen IL SJ13 1 Åsebøen Kunstgress
21.09 12:00 Etne IL LG11-2 Ølen IL LG11 1 Nord Gress D
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
02.10 18:00 Nord J14 1 Ølen IL J15 1 Norheimshallen
18.10 11:00 Ølen IL J15 1 Rival J15 3 Ølenshallen
08.11 11:00 Rival J15 4 Ølen IL J15 1 Haraldshallen