Til alle foresatte og spillere på VFA.

Daniel Engebretsen / 08.07 / 139 visninger
Nyhet

Nå er det straks sommerferie for Vålerenga Fotball Akademi (VFA).

Rekruttfotballskole i Vålerenga Fotball - Høsten 2014

Daniel Engebretsen / 08.07 / 321 visninger
Nyhet

Vi i Vålerenga vil gjennomføre fotballskole for våre yngste barn til høsten med tanke på oppstart av nye lag i klubben.

Vålerenga Barnefotball - Status behov for spillere på kullene

Daniel Engebretsen / 18.06 / 340 visninger
Nyhet

Barnefotballansvarlig, Frank Johansen, oppsummerer status for de enkelte årskullene med fokus på hvilke trinn som kan ta imot nye spillere i sommer og høst.

Vålerenga ATEA Eliteturnering G16

Svein Helge Liknes / 06.06 / 646 visninger
Nyhet

Da er Vålerenga ATEA Eliteturnering G16 i gang. Kveldes resultater finner du her

Vålerenga Fotball inviterer til breddeturnering

Daniel Engebretsen / 04.06 / 326 visninger
Nyhet

Turneringen for spillere født år 2000 spilles 5.-7. september på Valle. For spillere født i 2001 spilles turneringen 14.-15. september

Handledag på GMAX Storo

Daniel Engebretsen / 23.05 / 152 visninger
Nyhet

Mandag 26. mai kl. 10.00-21.00 frister GMAX med store rabatter for medlemmer av Vålerenga Fotball

Jentefotballskolen samlet 50 jenter!

Daniel Engebretsen / 08.05 / 199 visninger
Nyhet

Vålerenga Fotball ved prosjekt, "Jobbsjansen" hadde i går, onsdag 07.05, sin første av 4 økter på deres nye Jentefotballskole.

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
24.08 09:00 Små føtter-cup Vålerenga FB MG7 G07 Bohemenga Skedsmo stadion
24.08 16:00 Lyn 2 Vålerenga FB LG12 G02 Satsningslag Kringsjå kunstgress
24.08 18:00 Vålerenga FB SG13 G01-1 Frigg KGB2
24.08 20:00 Vålerenga FB JR Junior 3 Ski 2 KGB1
25.08 17:00 Vålerenga FB JR Ugruppe (Jr1+Sr2) Finnsnes Vallhall
23.08 14:00 Vålerenga FB MG10 G04 RockeEnga Frogner Gul Bane 2
23.08 13:10 Vålerenga FB MG10 G04 Superenga Skjetten Tiger 1 12
23.08 11:54 Vålerenga FB MG10 G04 RockeEnga Leirsund Grønn Bane 12
23.08 11:16 Vålerenga FB MG10 G04 Superenga Frogner Blå 2
23.08 11:15 Skedsmo Rever Rød Vålerenga FB MG8 G06 Hengern Skedsmo Bendit Cup
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
24.08 09:00 Små føtter-cup Vålerenga FB MG7 G07 Bohemenga Skedsmo stadion
24.08 16:00 Lyn 2 Vålerenga FB LG12 G02 Satsningslag Kringsjå kunstgress
24.08 18:00 Vålerenga FB SG13 G01-1 Frigg KGB2
24.08 20:00 Vålerenga FB JR Junior 3 Ski 2 KGB1
25.08 17:00 Vålerenga FB JR Ugruppe (Jr1+Sr2) Finnsnes Vallhall
23.08 14:00 Vålerenga FB MG10 G04 RockeEnga Frogner Gul Bane 2
23.08 13:10 Vålerenga FB MG10 G04 Superenga Skjetten Tiger 1 12
23.08 11:54 Vålerenga FB MG10 G04 RockeEnga Leirsund Grønn Bane 12
23.08 11:16 Vålerenga FB MG10 G04 Superenga Frogner Blå 2
23.08 11:15 Skedsmo Rever Rød Vålerenga FB MG8 G06 Hengern Skedsmo Bendit Cup
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
06.04 14:00 Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Lier Bjørnholthallen 3
06.04 12:30 Klemetsrud Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Bjørnholthallen 2
30.03 14:00 Holmlia Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Bjørnholthallen 3
30.03 11:45 Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 KFUM 2 Bjørnholthallen 2
23.03 14:45 Hvit-Rød Oslo Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Bjørnholthallen 2

Vår TV-kanal

Kontakt

E-postadresse: bredde@vif.no

Telefon: 23247800

Besøksadresse: Innspurten 16, 0601 Oslo

Postadresse: Vålerenga fotball, 6064 Etterstad, 0601 Oslo