Terminlister 8-10 år klare.

Daniel Engebretsen / 11.04 / 26 visninger
Nyhet

Endringer kan gjøres frem til 14. april

Vålerenga Fotball bytter IT-system

Daniel Engebretsen / 07.04 / 32 visninger
Nyhet

Tirsdag 08.04 vil administrasjonen bytte IT-system og vil ikke ha tilgang til e-post og servere. Det vil som en følge være begrenset drift denne dagen.

Vil du være flaggbærer på Ullevaal?

Daniel Engebretsen / 02.04 / 48 visninger
Nyhet

Søndag er det årets første seriekamp og vi flaggbærere til vår faste «sesongens første hjemmekamp-flaggborg

Ny barnefotballansvarlig i Vålerenga Fotball

Daniel Engebretsen / 28.03 / 150 visninger
Nyhet

Frank Johansen er ny sportslig ansvarlig for barnefotballen i Vålerenga Fotball.

Område- og banekart for DNB Cup

Daniel Engebretsen / 25.03 / 158 visninger
Nyhet

Her kan dere se oversikt over området som DNB Cupo avvikles på 29. - 30. mars på Valle.

G-MAX CUP G99 25-27 April 2014

Daniel Engebretsen / 13.03 / 188 visninger
Nyhet

Vålerenga Fotball inviterer til G-MAX CUP på Valle

Stor interesse for DNB Cup!

Daniel Engebretsen / 04.03 / 447 visninger
Nyhet

Vi har dessverre sett oss nødt til å stoppe påmeldingen midlertidig.

Søndag 16. mars er det klubbdag i Vallhall Arena

Daniel Engebretsen / 03.03 / 261 visninger
Nyhet

Vi ønsker å invitere deg som aktiv spiller i Vålerenga Fotball til klubbdag, søndag 16. mars kl. 11.30-15.00

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
22.04 18:45 Vålerenga FB G16 G98-2 Asker FH G16 1998 - tr.gr. 1 Valle Hovin kunstgress 2
22.04 18:45 Vålerenga FB G16 G98-2 Asker KGB2
24.04 17:15 Skeid 2 Vålerenga FB G15 G99-3 Nordre Åsen 2 kg
24.04 18:45 Vålerenga FB G15 G99-2 Oppsal KGB2
25.04 09:00 Vålerenga FB G15 G99-3 Vi skal arrangere Breddecup G15 25.-27.april Vi skal arrangere Breddecup G15 25.-27.april
13.04 12:00 Bergen Vålerenga FB SG14 G00-1
12.04 13:00 Team Nes Vålerenga FB G16 G98-2 Neskollen kunstgress
12.04 12:00 Bergen Vålerenga FB SG14 G00-1
12.04 00:00 Hungary U15 Elite Camp 2014 Vålerenga FB G15 G99-1 Lipot football Centrum
11.04 18:00 Bergen Vålerenga FB SG14 G00-1
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
22.04 18:45 Vålerenga FB G16 G98-2 Asker FH G16 1998 - tr.gr. 1 Valle Hovin kunstgress 2
22.04 18:45 Vålerenga FB G16 G98-2 Asker KGB2
24.04 17:15 Skeid 2 Vålerenga FB G15 G99-3 Nordre Åsen 2 kg
24.04 18:45 Vålerenga FB G15 G99-2 Oppsal KGB2
25.04 09:00 Vålerenga FB G15 G99-3 Vi skal arrangere Breddecup G15 25.-27.april Vi skal arrangere Breddecup G15 25.-27.april
13.04 12:00 Bergen Vålerenga FB SG14 G00-1
12.04 13:00 Team Nes Vålerenga FB G16 G98-2 Neskollen kunstgress
12.04 12:00 Bergen Vålerenga FB SG14 G00-1
12.04 00:00 Hungary U15 Elite Camp 2014 Vålerenga FB G15 G99-1 Lipot football Centrum
11.04 18:00 Bergen Vålerenga FB SG14 G00-1
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
06.04 14:00 Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Lier Bjørnholthallen 3
06.04 12:30 Klemetsrud Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Bjørnholthallen 2
30.03 14:00 Holmlia Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Bjørnholthallen 3
30.03 11:45 Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 KFUM 2 Bjørnholthallen 2
23.03 14:45 Hvit-Rød Oslo Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Bjørnholthallen 2

Vår TV-kanal

Kontakt

E-postadresse: bredde@vif.no

Telefon: 23247800

Besøksadresse: Innspurten 16, 0601 Oslo

Postadresse: Vålerenga fotball, 6064 Etterstad, 0601 Oslo