Til alle foresatte og spillere på VFA.

Daniel Engebretsen / 08.07 / 47 visninger
Nyhet

Nå er det straks sommerferie for Vålerenga Fotball Akademi (VFA).

Rekruttfotballskole i Vålerenga Fotball - Høsten 2014

Daniel Engebretsen / 08.07 / 75 visninger
Nyhet

Vi i Vålerenga vil gjennomføre fotballskole for våre yngste barn til høsten med tanke på oppstart av nye lag i klubben.

Vålerenga Barnefotball - Status behov for spillere på kullene

Daniel Engebretsen / 18.06 / 184 visninger
Nyhet

Barnefotballansvarlig, Frank Johansen, oppsummerer status for de enkelte årskullene med fokus på hvilke trinn som kan ta imot nye spillere i sommer og høst.

Vålerenga ATEA Eliteturnering G16

Svein Helge Liknes / 06.06 / 594 visninger
Nyhet

Da er Vålerenga ATEA Eliteturnering G16 i gang. Kveldes resultater finner du her

Vålerenga Fotball inviterer til breddeturnering

Daniel Engebretsen / 04.06 / 201 visninger
Nyhet

Turneringen for spillere født år 2000 spilles 5.-7. september på Valle. For spillere født i 2001 spilles turneringen 14.-15. september

Handledag på GMAX Storo

Daniel Engebretsen / 23.05 / 120 visninger
Nyhet

Mandag 26. mai kl. 10.00-21.00 frister GMAX med store rabatter for medlemmer av Vålerenga Fotball

Jentefotballskolen samlet 50 jenter!

Daniel Engebretsen / 08.05 / 161 visninger
Nyhet

Vålerenga Fotball ved prosjekt, "Jobbsjansen" hadde i går, onsdag 07.05, sin første av 4 økter på deres nye Jentefotballskole.

Vålerenga Cubus Eliteturnering G 13 Oppdatert med resultater!

Svein Helge Liknes / 07.05 / 2912 visninger
Nyhet

Førstkommende helg er det klart for årets første Eliteturnering på Valle. Følgende lag kommer for å delta: Vålerenga, Stabæk, Lillestrøm,Strømsgodset, FKH-Team, Bodø/Glimt, Fyllingsdalen, IFK Stocksund, Skiljebo SK, IF Brommapojkarna, Fredrikstad og Røa

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
26.07 15:30 Vålerenga FB LG12 G02 Satsningslag Diti Sport,Kosovo KGB2
27.07 14:45 Vålerenga FB SG13 G01 -2 Team Nes Sort VE3 (KGB3)
27.07 19:30 Hødd 2 Vålerenga FB LG12 G02 Satsningslag Valle 3 (gress)
27.07 20:00 Norway Cup Vålerenga FB LG12 G02 Kings Ekeberg
28.07 15:30 Sveio Vålerenga FB LG12 G02 Satsningslag Ekeberg 14
24.07 16:50 Vålerenga FB G15 G99-2 Albarsa Skopje (MKD) 0-5 37 Højene (DanaCup) B 1/16
23.07 20:30 Stord FB Vålerenga FB G15 G99-2 0-5 51 Lundergård (Dana Cup)
23.07 19:00 Vålerenga FB JR Ugruppe (Jr1+Sr2) Drøbak-Frogn Vallhall
23.07 09:30 Vålerenga FB G15 G99-2 Imås IL 0-0 81 Hirtshals (Dana Cup)
22.07 15:30 Rio das Ostras (Brasil) Vålerenga FB G15 G99-2 4-0 21 Frem (Dana Cup)
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
26.07 15:30 Vålerenga FB LG12 G02 Satsningslag Diti Sport,Kosovo KGB2
27.07 14:45 Vålerenga FB SG13 G01 -2 Team Nes Sort VE3 (KGB3)
27.07 19:30 Hødd 2 Vålerenga FB LG12 G02 Satsningslag Valle 3 (gress)
27.07 20:00 Norway Cup Vålerenga FB LG12 G02 Kings Ekeberg
28.07 15:30 Sveio Vålerenga FB LG12 G02 Satsningslag Ekeberg 14
24.07 16:50 Vålerenga FB G15 G99-2 Albarsa Skopje (MKD) 0-5 37 Højene (DanaCup) B 1/16
23.07 20:30 Stord FB Vålerenga FB G15 G99-2 0-5 51 Lundergård (Dana Cup)
23.07 19:00 Vålerenga FB JR Ugruppe (Jr1+Sr2) Drøbak-Frogn Vallhall
23.07 09:30 Vålerenga FB G15 G99-2 Imås IL 0-0 81 Hirtshals (Dana Cup)
22.07 15:30 Rio das Ostras (Brasil) Vålerenga FB G15 G99-2 4-0 21 Frem (Dana Cup)
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
06.04 14:00 Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Lier Bjørnholthallen 3
06.04 12:30 Klemetsrud Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Bjørnholthallen 2
30.03 14:00 Holmlia Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Bjørnholthallen 3
30.03 11:45 Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 KFUM 2 Bjørnholthallen 2
23.03 14:45 Hvit-Rød Oslo Vålerenga FB HR Futsal herrer 1 Bjørnholthallen 2

Vår TV-kanal

Kontakt

E-postadresse: bredde@vif.no

Telefon: 23247800

Besøksadresse: Innspurten 16, 0601 Oslo

Postadresse: Vålerenga fotball, 6064 Etterstad, 0601 Oslo