Danseseminar/treningshelg i Meland Aktiv

Kvernbit Taekwondo inviterer

Fotballfest i Meland Aktiv - Vi heier på Norge

Kvernbit var igjen samlet for å heie på Norge - denne gang mot Nord Irland

Kvernbit Cup 2017 - oppsummering og TAKK!

Bedre sent enn aldri - her kommer endelig årets oppsummering.

Vi heier på Norge

Norge - Nord Irland på storskjerm

BRUK REFLEKS

Vi har ingen å miste

Tre poeng unna opprykk

A-laget vant igjen

A-laget med nye tre poeng

Stø kurs mot opprykk

Turorientering i høst

Dato Hjemmelag Bortelag Res
19.10 Nordhordland NBK Alvidra Kvernbit J10 1
19.10 Radøy/Manger Hordabø Kvernbit J12 1
19.10 Kvernbit G12 2 Tertnes Tornado
19.10 Kvernbit G10 1 Masfjord Brekke
19.10 Kvernbit G14 2 Stanghelle /Dale/Vaksdal
17.10 Hovding Kvernbit G19 1
17.10 Kvernbit G13 1 Nordre Holsnøy
17.10 Lyngbø Kvernbit J15
17.10 Loddefjord 3 Kvernbit G14 1
17.10 IL Kvernbit LG12 Puma og Kobra Klubbhus
Veteran o/40 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Nordhordland 12 25 27
2 Kvernbit 11 32 24
3 Sandsli 10 0 14
4 Kringlebotn 9 -10 10
5 Smørås 9 -12 8
6 Flaktveit 8 -8 7
7 Vadmyra 9 -27 7
Siste synk: 09:15
6 div. Menn avd. 03
# Lag K D P
1 Kvernbit 15 22 31
2 Sotra 3 14 4 25
3 Skjergard 14 11 22
4 Baune 2 14 9 22
5 Sartor 14 1 22
6 Nordre Holsnøy 14 10 20
7 Eikelandsfjorden 15 -14 18
8 Fyllingsdalen 3 14 -25 15
9 Skogsvåg 14 -18 8
10 Kjøkkelvik 0 0 0
Siste synk: 07:15
7 div. Menn avd. 01
# Lag K D P
1 Sandviken 2 15 47 32
2 Masfjord /Gulen 14 26 30
3 Austrheim 14 23 30
4 Hordabø 14 22 25
5 Djerv 3 14 -3 19
6 Kvernbit 2 14 -9 18
7 Arna-Bjørnar 2 14 -37 12
8 Loddefjord 3 14 -10 11
9 Fedje 15 -59 8
Siste synk: 07:15
G19 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Mathopen 8 28 22
2 Fana 2 8 39 15
3 Radøy/Manger /Hordabø 8 14 15
4 Dale /Vaksdal 8 13 14
5 Kjøkkelvik Olsvik 2 8 20 13
6 Fyllingsdalen 2 8 0 10
7 Voss 2 8 -30 7
8 Kvernbit /Nordre Holsnøy 8 -10 6
9 Bergen Nord 2 8 -74 0
Siste synk: 12:09
G19 Høst 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Nordhordland 6 7 12
2 Dale /Vaksdal 5 4 12
3 Gneist 5 6 5 10
4 Djerv /Nordnes 5 7 9
5 Kjøkkelvik Olsvik 2 5 6 8
6 Hovding 5 -11 6
7 Åsane 2 5 -10 3
8 Kvernbit /Nordre Holsnøy 5 -8 1
Siste synk: 07:15
G16 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Masfjord /Gulen 6 41 18
2 Kjøkkelvik Olsvik 6 11 13
3 Lyngbø 6 4 10
4 Kvernbit /Nordre Holsnøy 6 12 9
5 Sædalen 2 6 -10 7
6 Fana 3 6 -18 4
7 Gneist 3 6 -40 0
8 Vadmyra 2 0 0 0
Siste synk: 07:15
G16 Høst 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Bergen Nord 6 39 16
2 Norheimsund 5 14 12
3 Arna-Bjørnar 2 5 -1 9
4 Voss 2 5 -2 7
5 Nymark 2 4 -1 6
6 Kvernbit /Nordre Holsnøy 5 -2 6
7 Sædalen 2 5 -19 6
8 Odda 2 6 -7 3
9 Sotra 2 5 -21 3
Siste synk: 12:09
J15 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Askøy SK 7 37 21
2 Mathopen /Olsvik 7 16 16
3 Loddefjord 7 10 16
4 Vestsiden-Askøy 7 0 9
5 Fyllingsdalen 2 7 -12 7
6 Skjergard 7 -14 7
7 Kvernbit 7 -18 6
8 Lyngbø 7 -19 0
Siste synk: 07:15
J15 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Sandviken 1 5 14 13
2 Trott 4 10 12
3 Fana 4 9 9
4 Lyngbø 4 8 9
5 Bremnes 4 3 7
6 Bømlo 6 -6 7
7 Fyllingsdalen 2 9-er 4 2 6
8 Skjergard 6 -8 4
9 Bergen Nord 2 9-er 5 -9 3
10 Kvernbit 6 -23 0
11 Søreide 2 0 0 0
Siste synk: 12:09
G14 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Nymark 7 25 18
2 Kvernbit /Nordre Holsnøy 7 15 18
3 Varegg 7 3 10
4 Bønes 1 7 -2 10
5 Nordhordland 2 7 -10 9
6 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik/Valestrand 7 -9 7
7 Vadmyra 2 7 -12 7
8 Frøya 7 -10 3
9 Trane 0 0 0
Siste synk: 10:06
G14 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Lyngbø 1 6 22 16
2 Løv-Ham 1 5 15 12
3 Vestsiden-Askøy 4 10 12
4 Voss 1 7 -7 10
5 Ask /Erdal 5 -6 6
6 Kvernbit /Nordre Holsnøy 5 -2 4
7 Sotra 2 5 -9 3
8 Sædalen 5 -19 3
9 Loddefjord 3 4 -4 1
Siste synk: 07:15
G14 Høst 9er
# Lag K D P
1 Ask 5 11 10
2 Halsnøy 7-er 4 50 9
3 Bulken / Voss 5 11 9
4 Nordre Fjell 5 -4 9
5 Kvernbit 5 -3 7
6 Søreide 4 19 6
7 Mathopen 4 -9 3
8 Stanghelle /Dale/Vaksdal 4 -75 0
Siste synk: 10:43
G13 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Austrheim 6 29 16
2 Nordhordland 3 6 18 14
3 Masfjord /Gulen 6 24 12
4 Nordre Holsnøy 6 22 9
5 Kvernbit 2 6 -9 6
6 Radøy/Manger 6 -37 4
7 Hordabø 6 -47 0
8 Eikanger 0 0 0
Siste synk: 07:15
G13 2 div. avd. 14
# Lag K D P
1 Ørnar 1 8 37 20
2 Flaktveit 1 8 42 19
3 Kvernbit 1 8 22 18
4 Eidsvåg 8 27 13
5 Arna-Bjørnar 3 8 -25 9
6 Bergen Nord 1 8 1 7
7 Sandviken 2 8 -12 7
8 Tertnes 8 -33 6
9 Åsane 2 8 -59 4
Siste synk: 12:09
G13 Høst 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Kvernbit 1 6 20 18
2 Nordre Holsnøy 6 29 12
3 Masfjord /Gulen 6 12 12
4 Eidsvåg 6 13 10
5 Varegg 1 6 16 8
6 Åsane 3 5 -40 4
7 Bergen Nord 2 6 -17 2
8 Nordhordland 1 5 -33 0
Siste synk: 12:09
G13 Høst 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Osterøy Fotlandsvåg 2 6 19 16
2 Kvernbit 2 4 6 8
3 Løv-Ham 2 4 13 7
4 Flaktveit 2 5 -3 7
5 Bergen Nord 1 3 8 6
6 Baune 3 5 -10 1
7 Arna-Bjørnar 2 5 -33 0
8 Lindås 0 0 0
Siste synk: 12:09
J13 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 7 55 21
2 Eidsvåg 7 12 18
3 Kvernbit 7 36 15
4 Tertnes 7 -15 9
5 Hovding 7 -16 7
6 Bergen Nord 7 -19 5
7 Nordhordland 2 7 -15 4
8 Fri 7 -38 2
Siste synk: 09:07
J13 Høst 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Søfteland /Nore Neset 3 5 10 15
2 Vadmyra 2 6 17 13
3 Kvernbit 6 -3 10
4 Eikanger 5 2 9
5 Gneist 1 6 -6 7
6 Ask 6 -4 6
7 Eidsvåg 6 -3 5
8 Nordhordland 1 6 -13 1
Siste synk: 07:15
19.10 17:15 Seim idrettsplass 7er A B
Nordhordland NBK Alvidra - Kvernbit J10 1
19.10 17:15 Manger kunstgress 9er A B
Radøy/Manger Hordabø - Kvernbit J12 1
19.10 17:15 Fossemyra 1B H
Kvernbit G12 2 - Tertnes Tornado
19.10 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H
Kvernbit G10 1 - Masfjord Brekke
19.10 18:30 Fossemyra 2 H
Kvernbit G14 2 - Stanghelle /Dale/Vaksdal
17.10 20:00 Leikvang Kunstgress B  
Hovding - Kvernbit G19 1  
17.10 18:30 Fossemyra 2 H  
Kvernbit G13 1 - Nordre Holsnøy  
17.10 18:30 Lyngbø Idrettspark B  
Lyngbø - Kvernbit J15  
17.10 18:30 Alvøen kunstgress B  
Loddefjord 3 - Kvernbit G14 1  
17.10 17:30 Klubbhus H  
IL Kvernbit LG12 Puma og Kobra - Klubbhus  

Grasrotandelen

Hovedsponsor

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products