Kvernbit J15 med 4 plass i Fjord Line Cup

Kvernbit Cup - aktiviteteter på Fossemyra og Meland Aktiv

Fossemyra og Meland Aktiv er stengt for annen aktivitet fra torsdag 24. august kl 18 til søndag 37. august kl 20

Bronse til ENK J19 i Norway Cup

Etter straffekonk i de to siste kampene ble det bronsemedaljer på ENK jentene. Gratulerer så mye!

Norway Cup 2017

En liten status fra Norway Cup - ENK klar for semifinale mot Vålerenga fredag kveld.

Oppstart turn 2017

Info om turn til høsten

Kvernbit og Nordre Holsnøy samarbeider

Les her for informasjon om samarbeidet mellom klubbene i ungdoms- og seniorfotballen i Meland. Mandag 21.august kl. 19:00 i Meland Aktiv ønsker vi å informere våre medlemmer om tanker rundt samarbeidet for neste sesong.

Fotballfest i Meland Aktiv - Vi heier på Norge

Kvernbit heier på Norge da de spilte mot Tsjekkia

Fair Play kamp; Kvernbit J13 - Eidsvåg

Månedens fair play kamp på Fossemyra

Dato Hjemmelag Bortelag Res
20.08 IL Kvernbit DID Baneutleie Barnebesøk
20.08 IL Kvernbit 2 Loddefjord 3
20.08 Nordhordland Kvernbit Vet o/50
22.08 Åsane Tiger Kvernbit J11 1
22.08 Kvernbit G11 1 Osterøy
19.08 IL Kvernbit LJ11 1 Kick Off
18.08 Eikelandsfjorden IL Kvernbit
25.06 IL Kvernbit 2 Djerv 3
22.06 IL Kvernbit SG14 Dinosaur og Tiger Ask
22.06 IL Kvernbit DIH Baneutleie Sagstad Barneskule
Veteran o/40 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Nordhordland 6 15 14
2 Sandsli 5 0 7
3 Kvernbit 4 4 6
4 Vadmyra 4 -7 6
5 Kringlebotn 4 -3 4
6 Flaktveit 2 1 3
7 Smørås 5 -10 3
Siste synk: 00:54
6 div. Menn avd. 03
# Lag K D P
1 Kvernbit 9 11 18
2 Sartor 8 6 16
3 Baune 2 8 10 15
4 Sotra 3 7 9 15
5 Nordre Holsnøy 9 7 13
6 Skjergard 9 1 11
7 Fyllingsdalen 3 9 -20 9
8 Skogsvåg 8 -7 7
9 Eikelandsfjorden 9 -17 7
10 Kjøkkelvik 0 0 0
Siste synk: 00:31
7 div. Menn avd. 01
# Lag K D P
1 Sandviken 2 6 16 18
2 Austrheim 8 10 14
3 Hordabø 7 11 12
4 Masfjord /Gulen 7 7 12
5 Kvernbit 2 8 -2 11
6 Djerv 3 6 1 10
7 Arna-Bjørnar 2 8 -10 9
8 Loddefjord 3 8 -3 6
9 Fedje 6 -30 1
Siste synk: 00:31
G19 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Mathopen 8 28 22
2 Fana 2 8 39 15
3 Radøy/Manger /Hordabø 8 14 15
4 Dale /Vaksdal 8 13 14
5 Kjøkkelvik Olsvik 2 8 20 13
6 Fyllingsdalen 2 8 0 10
7 Voss 2 8 -30 7
8 Kvernbit /Nordre Holsnøy 8 -10 6
9 Bergen Nord 2 8 -74 0
Siste synk: 21:39
G19 Høst 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Dale /Vaksdal 0 0 0
2 Djerv /Nordnes 0 0 0
3 Gneist 5 0 0 0
4 Hovding 0 0 0
5 Kjøkkelvik Olsvik 2 0 0 0
6 Kvernbit /Nordre Holsnøy 0 0 0
7 Nordhordland 0 0 0
8 Åsane 2 0 0 0
Siste synk: 00:54
G16 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Masfjord /Gulen 6 41 18
2 Kjøkkelvik Olsvik 6 11 13
3 Lyngbø 6 4 10
4 Kvernbit /Nordre Holsnøy 6 12 9
5 Sædalen 2 6 -10 7
6 Fana 3 6 -18 4
7 Gneist 3 6 -40 0
8 Vadmyra 2 0 0 0
Siste synk: 20:50
G16 Høst 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 2 0 0 0
2 Bergen Nord 0 0 0
3 Kvernbit /Nordre Holsnøy 0 0 0
4 Norheimsund 0 0 0
5 Nymark 2 0 0 0
6 Odda 2 0 0 0
7 Sotra 2 0 0 0
8 Sædalen 2 0 0 0
9 Voss 2 0 0 0
Siste synk: 00:54
J15 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Askøy SK 7 37 21
2 Mathopen /Olsvik 7 16 16
3 Loddefjord 7 10 16
4 Vestsiden-Askøy 7 0 9
5 Fyllingsdalen 2 7 -12 7
6 Skjergard 7 -14 7
7 Kvernbit 7 -18 6
8 Lyngbø 7 -19 0
Siste synk: 00:31
J15 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Bergen Nord 2 9-er 0 0 0
2 Bremnes 0 0 0
3 Bømlo 0 0 0
4 Fana 0 0 0
5 Fyllingsdalen 2 9-er 0 0 0
6 Kvernbit 0 0 0
7 Lyngbø 0 0 0
8 Sandviken 1 0 0 0
9 Skjergard 0 0 0
10 Søreide 2 0 0 0
11 Trott 0 0 0
Siste synk: 00:54
G14 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Nymark 7 25 18
2 Kvernbit /Nordre Holsnøy 7 15 18
3 Varegg 7 3 10
4 Bønes 1 7 -2 10
5 Nordhordland 2 7 -10 9
6 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik/Valestrand 7 -9 7
7 Vadmyra 2 7 -12 7
8 Frøya 7 -10 3
9 Trane 0 0 0
Siste synk: 21:05
G14 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Ask /Erdal 0 0 0
2 Kvernbit /Nordre Holsnøy 0 0 0
3 Loddefjord 3 0 0 0
4 Lyngbø 1 0 0 0
5 Løv-Ham 1 0 0 0
6 Sotra 2 0 0 0
7 Sædalen 0 0 0
8 Vestsiden-Askøy 0 0 0
9 Voss 1 0 0 0
Siste synk: 00:54
G13 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Austrheim 6 29 16
2 Nordhordland 3 6 18 14
3 Masfjord /Gulen 6 24 12
4 Nordre Holsnøy 6 22 9
5 Kvernbit 2 6 -9 6
6 Radøy/Manger 6 -37 4
7 Hordabø 6 -47 0
8 Eikanger 0 0 0
Siste synk: 00:31
G13 2 div. avd. 14
# Lag K D P
1 Ørnar 1 8 37 20
2 Flaktveit 1 8 42 19
3 Kvernbit 1 8 22 18
4 Eidsvåg 8 27 13
5 Arna-Bjørnar 3 8 -25 9
6 Bergen Nord 1 8 1 7
7 Sandviken 2 8 -12 7
8 Tertnes 8 -33 6
9 Åsane 2 8 -59 4
Siste synk: 21:39
G13 Høst 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Bergen Nord 2 0 0 0
2 Eidsvåg 0 0 0
3 Kvernbit 1 0 0 0
4 Masfjord /Gulen 0 0 0
5 Nordhordland 1 0 0 0
6 Nordre Holsnøy 0 0 0
7 Varegg 1 0 0 0
8 Åsane 3 0 0 0
Siste synk: 00:54
G13 Høst 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 2 0 0 0
2 Baune 3 0 0 0
3 Bergen Nord 1 0 0 0
4 Flaktveit 2 0 0 0
5 Kvernbit 2 0 0 0
6 Lindås 0 0 0
7 Løv-Ham 2 0 0 0
8 Osterøy Fotlandsvåg 2 0 0 0
Siste synk: 00:54
J13 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 7 55 21
2 Eidsvåg 7 12 18
3 Kvernbit 7 36 15
4 Tertnes 7 -15 9
5 Hovding 7 -16 7
6 Bergen Nord 7 -19 5
7 Nordhordland 2 7 -15 4
8 Fri 7 -38 2
Siste synk: 21:39
J13 Høst 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Ask 0 0 0
2 Eidsvåg 0 0 0
3 Eikanger 0 0 0
4 Gneist 1 0 0 0
5 Kvernbit 0 0 0
6 Nordhordland 1 0 0 0
7 Søfteland /Nore Neset 3 0 0 0
8 Vadmyra 2 0 0 0
Siste synk: 00:54
20.08 12:00 Klubbhus H
IL Kvernbit DID Baneutleie - Barnebesøk
20.08 18:00 Fossemyra 1 H
IL Kvernbit 2 - Loddefjord 3
20.08 20:00 Knarvik minibane 7er B
Nordhordland - Kvernbit Vet o/50
22.08 17:15 Rolland 7er B B
Åsane Tiger - Kvernbit J11 1
22.08 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H
Kvernbit G11 1 - Osterøy
19.08 10:00 Fossemyra 2 H  
IL Kvernbit LJ11 1 - Kick Off  
18.08 19:00 Eikelandsosen kunstgress B  
Eikelandsfjorden - IL Kvernbit  
25.06 18:00 Fossemyra 1 H  
IL Kvernbit 2 - Djerv 3  
22.06 18:30 Fossemyra 2 H  
IL Kvernbit SG14 Dinosaur og Tiger - Ask  
22.06 09:00 Fossemyra 1 H  
IL Kvernbit DIH Baneutleie - Sagstad Barneskule  

Grasrotandelen

Hovedsponsor

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products