Treninger flyttes fra bane 2 til bane 6. UKE 40.

Jon Håkon Melkevik / 28.09 / 246 visninger
Nyhet

De av våre lag som trener mandag 29.09 kl. 20.00 tirsdag 30.09 etter kl. 20.00 og torsdag 02.10 etter kl. 19.00 må trene på bane 6. Viktige kamper for Vard må ha gode lysforhold. Samarbeid er viktig.

Onsdag 3. sept. oppstart allidrett og oppstart nye lag for de minste.

Jon Håkon Melkevik / 10.09 / 541 visninger
Nyhet

Sportsklubben Djerv 1919 ønsker velkommen til allidrett og nye fotballspillere født i 2008 og 2009. Se egne infoskriv i vedlegg.

Smågutt 13 til topps i sin egen turnering

Øystein Strand / 08.09 / 176 visninger
Nyhet

I helgen ble det arrangert en 13 års turnering mellom Viking,Bremnes,Bogafjell og Djerv 1919

Haugesunds Sparebank Cup 2014 er fulltegnet

Arild Græsdal / 08.09 / 363 visninger
Nyhet

Påmeldingene har strømmet på, og vi må dessverre meddele at vi ikke kan ta imot flere lag.

Stor aktivitet i Djervhallen

Arild Græsdal / 04.09 / 176 visninger
Nyhet

Oppstart av Allidrett og samling for 6-7 åringer samlet ca. 100 ivrige barn i Djervhallen.

INFO Haugesund Sparebank Cup

Idar Pedersen / 02.09 / 497 visninger
Nyhet

Påmelding til årets Haugesund Sparebank Cup er i full gang.

Are Søderlund scoret 5 mål mot Etne

Sjur Jarle Hauge / 01.09 / 215 visninger
Nyhet

Djerv 1919 - Etne. 7-0. (3-0). Sigurd Kongsrud og Robin Gaard scoret de 2 andre

Rekrutteringsdommerkurs

Arild Græsdal / 01.09 / 198 visninger
Nyhet

RFK ønsker å inviterer til rekrutteringsdommerkurs på Djervhuset før Regy cup og Haugesund Sparebank cup.

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
02.10 17:00 Stegaberg IL LJ11 1 Djerv 1919 LJ11 3 Frakkagjerd Gress
02.10 17:30 Djerv 1919 SG14 2 Suldal Djervbanen
02.10 17:40 Vard ungdom SG13 1 Djerv 1919 SG13 1 Gymnasbane 6
02.10 19:00 Djerv 1919 G16 1 Sola Djervbanen
02.10 20:00 Djerv 1919 DAMER 1 Stord damer Gymnasbane 2
01.10 20:30 Djerv 1919 OB 1 Åkra OB 1 Gymnasbane 2
01.10 19:00 SUIL Djerv 1919 2-6 Skudenes 2
01.10 18:00 Torvastad MG8 1 Djerv 1919 MG8 4 Torvastad 3B-1 (Kunsgras)
01.10 18:00 Djerv 1919 MJ10 1 Haugar MJ10 7 2-8 Skåredalen (kunstgress)
01.10 18:00 Falkeid MG8 1 Djerv 1919 MG8 5 Falkeid Kunstgras

Vår TV-kanal