Forsiden
Deltakerlag
Kampoppsett
Resultatservice
Info og Regler
Om Turneringen
Results
G13
P1
P2
P3
P4
P5
P6
P7
P8
P9
P10
A sluttspill
B sluttspill
B sluttspill
G14
P1
P2
P3
P4
P5
P6
P7
P8
A sluttspill
B sluttspill
G15
P1
P2
P3
P4
P5
P6
A sluttspill
B sluttspill
G16
P1
P2
P3
P4
A sluttspill
B sluttspill
M:JR/Sen.
P1
P2
P3
P4
P5
P6
A sluttspill
B sluttspill
M.Senior
P1
A sluttspill
B sluttspill
K.Senior
P1
P2
A sluttspill
B sluttspill
J13
P1
P2
P3
P4
P5
P6
A sluttspill
B sluttspill
J14
P1
P2
P3
P4
A sluttspill
B sluttspill
J16
P1
P2
P3
P4
A sluttspill
B sluttspill
K.JR
P1
P2
A sluttspill
B sluttspill
Next Matches
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
Last Results
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
1918 (FIN)
22.03
19:30
Klepp il C-LAG
Hinna FK-2
Loen 1
2-4
1919 (FIN)
22.03
19:30
Lura IL A-LAG
Eiger FK A-LAG
Loen 2
8-0
1916 (SEMI-FIN)
17.03
19:00
Forus & Gausel ALAG-
Klepp il C-LAG
Loen 1
1-2
1917 (SEMI-FIN Spilles på Hinna Stadion (NSE banen))
15.03
20:00
FK Vidar A-LAG
Hinna FK-2
Bortelagets Bane
1-7
1625 (Ny kampinfo)
06.03
20:00
Vardeneset BK B-LAG
Forus & Gausel ALAG-
Vardeneset idrettspark
1-6
1632 (ny)
22.02
20:00
Forus & Gausel ALAG-
Lura IL A-LAG
Knudamyrå kunstgress
7-0
1631
20.02
20:00
Vardeneset BK B-LAG
Riska B-LAG
Vardeneset idrettspark
10-1
1622
19.02
18:00
Eiger FK A-LAG
Klepp il C-LAG
Hålå Kunstgress
2-2
1629
15.02
20:00
Hinna FK-2
Vardeneset BK B-LAG
Hinna Kunstgress
14-1
1630 (ny Hana banen)
14.02
20:00
Riska B-LAG
Lura IL A-LAG
1-5
Match Overview:
List
|
Graphical
Last Results
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
1918 (FIN)
22.03
19:30
Klepp il C-LAG
Hinna FK-2
Loen 1
2-4
1919 (FIN)
22.03
19:30
Lura IL A-LAG
Eiger FK A-LAG
Loen 2
8-0
1916 (SEMI-FIN)
17.03
19:00
Forus & Gausel ALAG-
Klepp il C-LAG
Loen 1
1-2
1917 (SEMI-FIN Spilles på Hinna Stadion (NSE banen))
15.03
20:00
FK Vidar A-LAG
Hinna FK-2
Bortelagets Bane
1-7
1625 (Ny kampinfo)
06.03
20:00
Vardeneset BK B-LAG
Forus & Gausel ALAG-
Vardeneset idrettspark
1-6
1632 (ny)
22.02
20:00
Forus & Gausel ALAG-
Lura IL A-LAG
Knudamyrå kunstgress
7-0
1631
20.02
20:00
Vardeneset BK B-LAG
Riska B-LAG
Vardeneset idrettspark
10-1
1622
19.02
18:00
Eiger FK A-LAG
Klepp il C-LAG
Hålå Kunstgress
2-2
1629
15.02
20:00
Hinna FK-2
Vardeneset BK B-LAG
Hinna Kunstgress
14-1
1630 (ny Hana banen)
14.02
20:00
Riska B-LAG
Lura IL A-LAG
1-5
Turneringsverktøyet er utviklet av Spoortz AS