Charlottenlund SK

Velkommen til CSK Julecup i fotball.

Vi avvikler årets cup torsdag 28. desember.

Første kamp kl. 09:30.

Sluttspill starter kl. 18:00

Finale kl. 20:40

 

Spillreglement

 

Alle lag må henvende seg i hovedsekreteriatet før første kamp.

Lagslister må fylles ut i god tid før kampen, og leveres i hovedsekreteriatet

Lagsliste

 

 

Vi ønsker velkommen til CSK`s Julecup i fotball i Charlottenlundhallen.

Husk innbetaling av deltakeravgift.

Pris pr. lag kr. 1 300,-  Betales uoppfordret til konto. 4212.10.07023 innen 20.12. - 2017.

Merk innbetaling med lagsnavn og kontaktperson!

Forsikring

Dette er arrangert som en kompiscup. 

Det forutsettes at alle deltakende spillere har egen ulykkesforsikring som dekker eventuelle skader.

Det betyr at spillere som deltar i denne cupen ikke automatisk dekkes av de vanlige "fotballforsikringene" som spillerne har gjennom sine respektive klubber.

CSK Julecup er turneringen hvor du møter spillere fra Elite til 6.div. Det har bestandig vært prestige å vinne denne cupen. Selv om det er en uhøytydelig turnering er det "blodig alvor" når kampene er i gang.

Vinnere av CSK Julecup kan kalle seg "Best i Byen"!

Next Matches
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
57  (SEMI-FIN) 28.12  20:00  Varme seg FC Amigoz CSK Hummelarena A-hall  2-3
56  (KVART-FIN) 28.12  19:20  Tiller Athletic Probably the fastest CSK Hummelarena B-hall  2-1
55  (KVART-FIN) 28.12  19:20  FC BJUGN Smekk Rita CSK Hummelarena A-hall  5-2
54  (KVART-FIN) 28.12  19:00  Varme seg Artes Liberales CSK Hummelarena B-hall  5-1
53  (KVART-FIN) 28.12  19:00  FC Amigoz Minste Motstands Sofa CSK Hummelarena A-hall  2-0
52  (1/8-FIN) 28.12  18:20  Probably the fastest La Familia CSK Hummelarena B-hall  3-2
51  (1/8-FIN) 28.12  18:20  Menn i helse Tiller Athletic CSK Hummelarena A-hall  1-7
50  (1/8-FIN) 28.12  18:00  Smekk Rita Halvøya CSK Hummelarena B-hall  2-1
49  (1/8-FIN) 28.12  18:00  Mikkes Røvere FC BJUGN CSK Hummelarena A-hall  3-4
44  28.12  17:20  La Familia Artes Liberales CSK Hummelarena B-hall  2-2
Kampoversikt: Liste | Grafisk
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
57  (SEMI-FIN) 28.12  20:00  Varme seg FC Amigoz CSK Hummelarena A-hall  2-3
56  (KVART-FIN) 28.12  19:20  Tiller Athletic Probably the fastest CSK Hummelarena B-hall  2-1
55  (KVART-FIN) 28.12  19:20  FC BJUGN Smekk Rita CSK Hummelarena A-hall  5-2
54  (KVART-FIN) 28.12  19:00  Varme seg Artes Liberales CSK Hummelarena B-hall  5-1
53  (KVART-FIN) 28.12  19:00  FC Amigoz Minste Motstands Sofa CSK Hummelarena A-hall  2-0
52  (1/8-FIN) 28.12  18:20  Probably the fastest La Familia CSK Hummelarena B-hall  3-2
51  (1/8-FIN) 28.12  18:20  Menn i helse Tiller Athletic CSK Hummelarena A-hall  1-7
50  (1/8-FIN) 28.12  18:00  Smekk Rita Halvøya CSK Hummelarena B-hall  2-1
49  (1/8-FIN) 28.12  18:00  Mikkes Røvere FC BJUGN CSK Hummelarena A-hall  3-4
44  28.12  17:20  La Familia Artes Liberales CSK Hummelarena B-hall  2-2
Kompis
G1 G2 G3 G4
G5 G6 Julecup SP

 

 

 

 

 

 

 

 

   
Turneringsverktøyet er utviklet av Spoortz AS