Nærbø IL
Forsiden
Deltakerlag
Kampoppsett
Resultatservice
Info og Regler
Om Turneringen
Junior-Senior gruppene
25.01|Finne hvem som er oppsatt dommer
Kontakt person motstanderlag
21.01 | Hvordan finne en kontaktperson for lag.
Se hele oppsettet til ditt lag.
21.01
Kontaktpersoner Kvia Serien 2018
21.01
Next Matches
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
Last Results
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
513 (FIN ny,ved Revheim Skole)
12.04
17:00
Madla IL G13-1
Sola FK G13-1
Heimelagets bane
5-6
506 (FIN ny)
06.04
17:30
Hinna FK G13-1
Randaberg G13-1
Loen 1
2-3
505 (SEMI-FIN ny)
04.04
18:30
Hinna FK G13-1
Viking FK G13-1
Heimelagets bane
4-0
504 (SEMI-FIN ny)
03.04
18:30
Randaberg G13-1
Bogafjell IL G13-1
Randaberg Kunstgress
7-0
512 (SEMI-FIN ny)
02.04
18:00
Madla IL G13-1
Tjensvoll FK G13-1
Sørmarka Kunstgress
9-6
511 (SEMI-FIN)
02.04
18:00
Sola FK G13-1
Viking FK G13-2
Loen 2
5-4
509 (KVART-FIN)
22.03
18:25
Madla IL G13-1
Sola FK G13-2
Madla Kunstgress
8-4
503 (KVART-FIN)
20.03
19:00
Viking FK G13-1
FK Vidar G13-01
Vestbanen Kunstgress
4-1
502 (KVART-FIN, Hinna stadioen (Wintershall banen).)
20.03
18:30
Hinna FK G13-1
Staal Jørpeland IL G13-1
Hinna Kunstgress
3-0
507 (KVART-FIN, Sola Stadion (Uego-banen))
20.03
18:30
Sola FK G13-1
Hundvåg FK G13-1
Heimelagets bane
6-0
Kampoversikt:
Liste
|
Grafisk
Last Results
Match#
Date
Time
Home Team
Away Team
Venue
Result
513 (FIN ny,ved Revheim Skole)
12.04
17:00
Madla IL G13-1
Sola FK G13-1
Heimelagets bane
5-6
506 (FIN ny)
06.04
17:30
Hinna FK G13-1
Randaberg G13-1
Loen 1
2-3
505 (SEMI-FIN ny)
04.04
18:30
Hinna FK G13-1
Viking FK G13-1
Heimelagets bane
4-0
504 (SEMI-FIN ny)
03.04
18:30
Randaberg G13-1
Bogafjell IL G13-1
Randaberg Kunstgress
7-0
512 (SEMI-FIN ny)
02.04
18:00
Madla IL G13-1
Tjensvoll FK G13-1
Sørmarka Kunstgress
9-6
511 (SEMI-FIN)
02.04
18:00
Sola FK G13-1
Viking FK G13-2
Loen 2
5-4
509 (KVART-FIN)
22.03
18:25
Madla IL G13-1
Sola FK G13-2
Madla Kunstgress
8-4
503 (KVART-FIN)
20.03
19:00
Viking FK G13-1
FK Vidar G13-01
Vestbanen Kunstgress
4-1
502 (KVART-FIN, Hinna stadioen (Wintershall banen).)
20.03
18:30
Hinna FK G13-1
Staal Jørpeland IL G13-1
Hinna Kunstgress
3-0
507 (KVART-FIN, Sola Stadion (Uego-banen))
20.03
18:30
Sola FK G13-1
Hundvåg FK G13-1
Heimelagets bane
6-0
G13
P1
P2
P3
P4
P5
P6
P7
P8
P9
P10
A sluttspill
B sluttspill
G14
P1
P2
P3
P4
P5
P6
P7
P8
A sluttspill
B sluttspill
G15
P1
P2
P3
P4
P5
P6
A sluttspill
B sluttspill
G16
P1
P2
P3
P4
A sluttspill
B sluttspill
M.JR/Sen.
P1
P2
P3
P4
P5
P6
P7
A sluttspill
B sluttspill
J13
P1
P2
P3
P4
A sluttspill
B sluttspill
J14
P1
P2
P3
P4
A sluttspill
B sluttspill
J16
P1
P2
P3
P4
P5
A sluttspill
B sluttspill
K.JR
P1
P2
P3
A sluttspill
B sluttspill
Turneringsverktøyet er utviklet av Spoortz AS