Sportsklubben Falk - Håndball

Våre samarbeidspartnere

Våre samarbeidspartnere
Firmanavn Kontakperson Mailadresse Mobil nr. Hjemmeside
Bentzen Elektro Fritz Bentzen fritz@bentzen-elektro.no 975 16 614 www.bentzen-elektro.no
ByPost as Ellen Mosebekk Arntsen ea@bypostnorge.no 476 17 438 www.bypostnorge.no
CM Entrepreneur Henrik Christensen henrik@cmentreprenor.no   www.cmentreprenor.no
Colorline Tom Bakke tom.bakke@colorline.no 977 81 260 www.colorline.no
Horten VVS Petter Sørsdal petter@hortenvvs.no 400 50 009 www.hortenvvs.no
JobbIntro Gro Merethe Rørvig gro.merethe.rorvig@jobbintro.no 930 09 109 www.jobbintro.no
Jotron Merete Berdal merete.berdal@jotron.com   www.jotron.com
Horten Industripark Odd Rune Nærsnes admin@hip.no 907 47 703 www.hip.no
KMS Arkitekter Anna Stechera anna@kms-arkitekter.no 922 38 992 www.kms-arkitekter.no/
Kongsberg Gruppen Gunvor Midtbø gunvor.hatling.midtbo@km.kongsberg.no   www.kongsberg.com/nb-no/
Los Digital Gyri Strømmen gyri@losdigital.no 916 58 255 www.losdigital.no/
Møller Bil Horten Tom Erik Aasheim tom-erik.aasheim@moller.no 959 91 217 www.horten.volkswagen.no
Nemus  Otto Torvik otto@nemus.no 406 34 444 www.nemus.no
Nilsen Elektro Ståle Limseth staale@nilsenelektro.no 982 13 380 www.pec.no
Noah AS Kjetil Martinsen km@noah.no   www.noah.no
Nokas  Lars Kristian Larsen lars.kristian.larsen@nokas.no 976 00 027 www.nokas.no
Norges Energi Wenche Andreassen Wenche.andreassen@norgesenergi.no 924 63 076 www.norgesenergi.no
Pizzanini Rossi Nilsen rossinilsen@gmail.com 481 24 481 www.pizzanini.no
Ragn Sells Geir Stærfelt geir.starfelt@ragnsells.no 928 12 198 www.ragnsells.no
Reer Trafikkskole Andreas Hesjedal andreas@reer.no 930 20 620 www.reer.no
Shell Tveiten Trond Johansen trond-johansen@sf-nett.no 908 82 286 https://www.facebook.com/ShellTveiten/
Sparebank1 Lars Anders Berg lars.anders.berg@s1bv.no 928 30 591 www.sparebank1.no
Storgata Eiendom Therese Gjessvåg tmg@storgata.as   http://www.storgata-eiendom.no/
Sundance Rainer Aasheim rainer@sundance.no 33 06 18 04 www.sundance.no
Tenden Advokater Anders Hauger ah@tendenadvokat.no 992 49 202 www.tenden.no
Tools Horten Frank Berg Hansen frank.berg.hansen@coward.no 33 04 10 19 www.tools.no
Trimhuset Vigdis Halvorsen vigdis@trimhuset.no 454 19 916 www.trimhuset.no
Unibuss Svein Lunde svein.lunde@unibuss.no 922 81 401 www.unibuss.no
USBL Horten Harald Røed harald.roed@usbl.no 415 29 003 www.usbl.no
Horten og Borre Taxi Erik Horn erik@vestfoldtaxi.no 454 06 361 www.vestfoldtaxi.no
Conceptor/Horten Havneby  Lasse Skjelbred ls@conceptor.no 952 30 106 www.conceptor.no
BDT Viken Svein Brattås brattaas@bdtviken.no 913 26 735 www.bdtviken.no
Meny Borreveien Fredrik Hallenstvedt fredrik.hallenstvedt@meny.no 466 93 589 www.meny.no
G-Sport/Solbergsport AS Thomas Solberg post@solberg.g-sport.no 922 93 765 www.gsport.no

Sportsklubben Falk - Håndball
Postboks 26
3191 Horten 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift