Vålerenga Fotball

Klubbdommere

Klubbdommere

Vålerenga Fotball ønsker flere aktive fotballdommere - ønsker du å bli fotballdommer?

Rekrutteringsdommerkurs avholdes flere ganger i året i Oslo Fotballkrets. Normalt i januar/februar og i juli. Vålerenga Fotball dekker en gitt utstyrssum og kostnader knyttet til obligatoriske kurs for dommere som står i klubben.

For mer informasjon og innmelding ta kontakt med våre dommeransvarlig Karen Werner: karen@vif.no 

Du kan også besøke Oslo Fotballkrets sine sider for mer informasjon: https://www.fotball.no/kretser/oslo/dommer/artikler/2018/rekrutteringsdommerkurs-2018/

 

Serie-, turnering-, cup-, og treningskamper.

Vålerenga har mange registrerte dommere som kan kontaktes og benyttes ved behov, både i serie-, cup, og treningskamper.

Under ser du liste over alle dommere i Vålerenga Fotball:

 

Navn E-post Telefon
Jørn Tysnes jrn.tysnes@yahoo.com 98366270
Yasin Ali Noor yasinali11@hotmail.no 40492685
Amin Zizo Arakia amin.arakia@gmail.com 41241339
Azim Iqbal azim_lfc@hotmail.com 99853453
Tarik Abdallah tarik-abdallah@hotmail.com 41581268
Victor Cornic victorcornic@gmail.com 90689570
Eskild Kvalsvik eskildoyen@hotmail.com 45665372
Fehd Elhour fehd_14@hotmail.com 98484407
Hamsa Mohamed Salad axmed1998@hotmail.com 46726530
Hicham Barrar hichambarrar@yahoo.no 93693219
Joel Andreas Stokken Hoholm jokernord-hs@hotmail.com 48187656
Jonas Munkvold Reigstad jonasmr95@gmail.com 90709184
Kasper Becker-Andersen kasperfotball@gmail.com 41398252
Kumaran Shanmuganathan kumaran.0708@hotmail.no  99113866
Laurent Cornic lcornic@getmail.no 92457182
Mehmet Akbulat akbulatgs@hotmail.com 41000980
Mohammed Akhsay mohammedakhsay1995@gmail.com 46575446
     
     
     
     
     
     
     

 

Vålerenga Fotballs dommere prioriteres så langt det lar seg gjøre og dommer(e) blir primært satt opp etter sitt nivå fra 2017-sesongen. Ellers benyttes andre dommere i Oslo Fotballkrets/NFF der det er behov.

Hvilke nivå dommerne er kvalifisert for å dømmer finner du i denne oversikten:
http://www.fotball.no/Documents/Kretser/Oslo/Dommerskjemaer/Dommere_alle_2013.pdf

Klubbdommere:

Under finner dere også en liste over yngre klubbdommere som kan benyttes i barnefotballen.
Alle dommere skal honoreres etter NFFs reglement og lagene skal motta kvittering for betaling av dommere. I turnering-, cup-, og treningskamper kan egne satser avtales.

Navn Lag Mobil  
Olav Høye Slåtta G 99 2/3 91869995  
       
Henrik Jakobsen Grendsen G 99 2/3 46923203  
Shehar Yar Ahmed G 99 2/3 98407638  
Andreas Nærby G 99 2/3 97104334  
Tobias Sigolsen Visnes Hermansen G 99 2/3 93077233  
Marouane Monji G98 2 98463310  
Christoffer Bratvold G98 2 98992611  
Benjamin Stubberud Jr 3 40749138  
Venukan Rajeshwaran Jr 2 45513557  
Abdirizak Jama Ahmed Jr 2 41387817  
Sharaswan Sivakumar U14 Elite 41261905 bri.siv1@gmail.com
Wictoria Bakken Hæreid J99/00 48193228 Wictoria2011@hotmail.com
Leo Cornic U14 Elite 40109807 leocornic@gmail.comlaurent@aatranslator.no
Mario Ingebretsen G01-2 90633167 ingebretsen17@gmail.com
Daniel Pizarro G01-2 45125791 pizarro_patricio@hotmail.com
Martine Bakken J99/00 98497328 martine.bakken@hotmail.com
Ian Barobe U14 Elite 90178287 jbarobe@hotmail.com
Rahim Ayari G01-2 97792560 Rahimx2001@hotmail.com
Trym Fjørtoft Fjellstad G01-3 90725577 annfjoer@online.no
Noah A Broderstad G00-2 99447243 ine-c-e@frisurf.no
Arman Ilami G01-2 98846128 armanilami@hotmail.com
Anders Blomberg Overrein G00-2 46817343 sv-over@online.no
Adis Qibukqiu  G02-2 41220475 Adis.qibukqiu@gmail.com
Teoman Kibar Andresen G01-2 95236611 andteoman@gmail.com
Hamza Ehtsham G03 48302740 hamzaehtsham14@gmail.com

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift