Skien Ishockeyklubb

Kontakt til lag

Kontakt til lag

Skiens representant i BTV ishockeykrets styret:

Pål Morten Hansen, paalmhansen@yahoo.no, tlf 93292928

 

A lag

Trener: Steinar Sørum, steina-s@online.no, tlf 93452558

Materialforvalter: Helge Haugen,helgepuck@hotmail.com, tlf 90625831

Lagleder: Filip Nillsson, filip.nilsson@outlook.com  ,tlf 93276304

 

U18/NHA

Academy Manager and Sport Coordinator: Sam Liebkind, liebkind@skienhockey.no, tlf 91688515

Academy Head Coach: Jimmy Komulainen, komulainen@skienhockey.no, tlf +46709441212

Assistant Lagleder / Materialforvalter: Tormod Hunkilen, hunkilen@skienhockey.no, tlf 90665131

Materialforvalter: Robert Mattson, robertmattsson@ymail.com, tlf 92200441

 

U15

Lagledere: Øystein Sørensen, oystein.sorensen@me.com, tlf 95949938

Lagledere: Siri Øverås, aneoever@online.no, tlf 48076027

Lagledere: Julie Strøm, julie@istelemark.no, tlf 97004924

Hoverdtrener: Timo Frondelius, frondelius@skienhockey.no, tlf 45684238

 

U13 Skien-Kongsberg

Lagleder: Nicklas Ewen, ewennicklas@me.com, tlf 95783715

Trener: Timo Frondelius, frondelius@skienhockey.no, tlf 45684238

 

U11

Trener: Simen Kristiansen, simen.kristiansen@gmail.com, tlf 90018403

Lagleder: Per Inge Håland, peringehaland@gmail.com, tlf 91789097

 

U8/U10

Lagleder U10: Karina Eikanger, keikanger@gmail.com, tlf 41637952

Lagleder U8: Kristian Solis, driversolis@hotmail.com, tlf 98411856

Hovedtrener: Timo Frondelius, frondelius@skienhockey.no, tlf 45684238

Trener: Pål Morten Hansen, paalmhansen@yahoo.no, tlf 93292928

Trener: Bjørn Feldt, tlf  91194291

Trener: Per Inge Håland, peringehaland@gmail.com, tlf 91789097

Trener: Kristian Solis, driversolis@hotmail.com, tlf 98411856

 

 

Skøyteskole

Ansvarlig: Hege Fehn: ishockeyskolen@gmail.com, tlf 90737354

Jentehockeyansvarlig:Hege Fehn,ishockeyskolen@gmail.com, tlf 90737354

 

Keepertrener

Trener: Sam Liebkind, liebkind@skienhockey.no, tlf 91688515

 

Old Boys

Lagleder: Rudi Nystad, rudi-andre@hotmail.com, tlf 41252243

 

Skien Ishockeyklubb
Moflateveien 9
3733 Skien

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products