Sportsklubben Falk - Håndball

Trenere og støtteapparat sr 2017/18

Trenere og støtteapparat sr 2017/18
         
Lag Ansvar Navn E-post Mobil
Damelaget Administrativ leder Kathrine Myklebust kathrine.myklebust@gmail.com 918 41 987
  Hovedtrener Erik Holmer erik.holmer@live.no 913 43 142
  Hjelpetrener Bjørn Erik Hammer bjornerik62@gmail.com 977 64 049
  Sportslig leder og hjelpetrener Frank Kaasa frankkaasa@hotmail.com 995 08 014
         
5. div.  Administrativ leder Veroncia Strømstad veronica.stromstad@hotmail.com 992 94 564
  Trener Laget har ikke trener    
         
J18 Foreldrekontakt Kathrine Myklebust kathrine.myklebust@gmail.com 918 41 987
  Foreldrekontakt Espen Larsen espen.larsen@infinigate.no 982 05 414
  Hovedtrener Bjørn Erik Hammer bjornerik62@gmail.com 977 64 049
  Hjelpetrener Terje Woldsund terje.woldsund@hotmail.com 977 28 341
  Hjelpetrener Frank Kaasa frankkaasa@hotmail.com 995 08 014
         
Herrelaget Administrativ leder Trond Jakobsen trondvaal.jakobsen@gmail.com 975 10 729
  Lege Ole Johan Bakke ojbdoc@online.no 976 80 358
  Fysioterapeut Bettina Bergerøy Knudsen betty_bbk@hotmail.com 480 48 982
  Hovedtrener Johnny Jensen johnny.jensen@falk-handball.no 957 27 769
  Hjelpetrener Rune Skytøen burre100@yahoo.com 911 93 719
         
2. div. Administrativ leder Trond Jakobsen trondvaal.jakobsen@gmail.com 975 10 729
  Hovedtrener Rune Skytøen burre100@yahoo.com 911 93 719
         
3. div. Administrativ leder Stig Nordaas stig.nordaas.falk@gmail.com 926 23 184
  Hovedtrener Bendik Felin felin-as@live.com 481 96 705
         
4. div.  Administrativ leder Almir Maslo almiir.1990@gmail.com  
  Hovedtrener Roy Olav Johansen roy@techweaver.no 952 92 554
         
G18 Administrativ leder Berit Fulsaas berit.fulsaas@statped.no 950 76 184
  Hovedtrener Rune Skytøen burre100@yahoo.com 911 93 719
         
G16 Administrativ leder Birgit Lien Johansen birgitlienjohansen@gmail.com 952 22 577
  Hovedtrener Bendik Felin felin-as@live.com 481 96 705

Sportsklubben Falk - Håndball
Postboks 26
3191 Horten 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift