Sportsklubben Falk - Håndball

Trenere og foreldrekontakter jr 2017/18

Trenere og foreldrekontakter jr 2017/18
Junioravdelingen 2017-2018 Sist oppdatert: 20.09.2017
         
Lag Ansvar Navn E-post Mobil
J02-03 Hovedtrener Tor Henning Forberg torhforberg@gmail.com 959 43 792
  Trener Geir Reiersen geir.reiersen@sf-nett.no 459 10 309
  Trener Bjørn Engen b.engen@me.com 969 00 391
  Foreldrekontakt Cecilie Lie cec4@online.no 971 81 830
  Foreldrekontakt Veronica Krathe verkra@yahoo.no 980 31 889
         
G02-03-01 Trener Bendik Felin felin-as@live.com 481 967 05
  Foreldrekontakt Birgit Lien Johansen birgitlienjohansen@gmail.com 952 22 577
  Økonomiansvarlig Kristian Hettervik krihett@frisurf.no 916 91 018
  Foreldrekontakt Line Hettervik Line.hettervik2@gmail.com 957 05 663
         
G03 Trener Jon-Arild Andreassen jon-aa@online.no 926 25 529
         
J04 Trener Trond Hansen trond.hansen@carlsenfritzoe.no 958 54 132
  Trener Harald Strøm harald.strøm@hydro.com 992 82 318
  Foreldrekontakt Beate Neumann beate@hortenhudpleie.no 932 96 889
  Foreldrekontakt   zulad35@gmail.com 915 88 731
  Foreldrekontakt   Anesmebo@online.no  
         
J05 Trener Toril Pettersen toril_anette@hotmail.com 930 37 772
  Assistenttrener Solveig Bang solveig.ellen.bang@gmail.com 971 27 738
  Foreldrekontakt   tlmolsen16@gmail.com  
  Dugnadsansvarlig Guro Eriksen guroeriksen@yahoo.no  
  Foreldrekontakt Kathy de Lange KathyDe.Lange@nespresso.com 954 08 535
         
J06 Hovedtrener Heidi Halstensen h.halste@online.no 984 28 898
  Assistenttrener Anne Hilde Abrahamsen annehildeabrahamsen@hotmail.com 454 68 045
  Foreldrekontakt   gitte77@online.no 901 80 193
         
J07 Trener Anja Aas-Hansen anjaaashansen@hotmail.com 959 01 350
  Trener Tom Meland Bekkevold tommenmb@gmail.com 926 86 061
  Trener Annemarte Meland Bekkevold annemartemb@gmail.com 950 51 503
  Foreldrekontakt      
  Foreldrekontakt      
         
J08-09 Trener      
  Foreldrekontakt      
         
G04-05 Trener Tone Sten Gran tonestengran@live.no 995 22 625
  Trener Roy Olav Johansen roy@techweaver.no 952 92 554
  Foreldrekontakt Grete Strøm gretestrom@hotmail.com 970 85 451
         
G06 Trener Morgan Lunde morgan.lunde@gmail.com 913 53 588
  Foreldrekontakt Agnethe Agel agnethe.agel@live.no  
         
G07 Trener Martin Mikaelsen    
  Foreldrekontakt Solveig Viken solveig.viken1@gmail.com  
         
G08-09 Trener Håvard Løvmo havard_lovmo@hotmail.com  
  Foreldrekontakt Annette Lyshaug annette.lyshaug@outlook.com  
         
G/J 10-11 Trener Janne Fjørtoft janne.fjortoft@holmestrand.kommune.no 922 53 649
         

Sportsklubben Falk - Håndball
Postboks 26
3191 Horten 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products